Przejdź do zawartości

Do diabła z przystojniakami

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Do diabła z przystojniakami
Al diablo con los guapos
Gatunek

telenowela

Kraj produkcji

Meksyk

Liczba odcinków

175

Produkcja
Produkcja

Televisa

Reżyseria

Sergio Cataño
Alejandro Gamboa

Scenariusz

Enrique Torres
Juan Carlos Alcalá
Fermín Zúñiga

Czas trwania odcinka

45 min

Pierwsza emisja
Data premiery

8 października 2007

Stacja telewizyjna

Canal de las Estrellas

Lata emisji

2007-2008

Do diabła z przystojniakami (Al diablo con los guapos, 2007-2008) – meksykańska telenowela z 2007 roku. Remake argentyńskiej telenoweli Zbuntowany anioł. Serial składa się ze 175 odcinków.

Wersja polska[edytuj | edytuj kod]

W Polsce telenowela była emitowana w telewizji Zone Romantica od 24 grudnia 2009 roku. Opracowaniem wersji polskiej zajęło się Studio Company Warszawa. Autorka tekstu była Anna Wyżykowska. Lektorem serialu był Jacek Sobieszczański.

Opis fabuły[edytuj | edytuj kod]

Milagros jest sierotą kochającą grę w piłkę nożną. Przyjaciele zwracają się do niej Miligol. Miligol spotyka po raz pierwszy Alejandro Belmonte podczas meczu, w czasie którego rozdaje wodę sodową. Milagros oblewa Alejandra wodą, gdyż chłopak nazwał ją "Carlitos" z powodu jej chłopięcego stroju. Kiedy Milagros kończy osiemnaście lat jest zmuszona opuścić klasztor, w którym mieszka. Znajduje pracę w posiadłości państwa Belmonte, gdzie będzie pełnić rolę damy do towarzystwa seniorki rodu, Reginy Belmonte.

Syn Constancia Belmonte, Alejandro, zaczyna interesować się Milagros. Po wielu kłótniach i sporach pomiędzy Mili i Alejandro młodzi wyznają sobie miłość mimo tego, że dziewczyna jest biedną służącą, a Alejandro kobieciarzem.

Constancio Belmonte, syn Reginy, ożenił się z Lucianą Arango mimo tego, iż był zakochany bez pamięci w innej kobiecie, Rosario, która nosiła w łonie jego dziecko. Constancio porzucił ją, gdyż został zmuszony do ślubu z Lucianą. Nie szukał Rosario ani swojego dziecka. Z biegiem czasu dowiaduje się, iż jego zaginionym dzieckiem jest Milagros.

Po wielu wydarzeniach Alejandro i Milagros rozstają się. Mili berze ślub z Hugonem, natomiast Alejandro z Florencją, z którą ma córeczkę, Rosario. Alejandro i Florencja są bardzo nieszczęśliwi. Hugon ostatecznie daje Milagros rozwód. Florencja zostawia Alejandra z ich małą córką, odchodzi do swojego byłego męża, który ją zabija.

Mili i Alejandro wreszcie się pobierają na stadionie Estadio Azteca, na którym się poznali. Odbywa się potrójny ślub: Milagros i Alejandra, Valerii i Morgana oraz Karli i Hugona. Dziesięć lat później umiera Luciana, dwanaście lat później - Socorro, a pięć lat później - Constancio. Alejandro i Milagros umierają na plaży przysięgając sobie, że zawsze będą razem.

Obsada[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]