Plik:Flag of Stavropol Krai.svg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 600 × 400 pikseli, rozmiar pliku: 422 KB)

Opis
Русский: Флаг Ставропольского края
Коми: Ставрополь ладор дӧрапас
Ирон: Стъараполы крайы тырыса
Хальмг/ᡆᡕᡅᠷᠠᡑ: Ставрополин зах улс туг
Беларуская: Сцяг Стаўрапольскага края
English: Flag of Stavropol Krai
Suomi: Stavropolin aluepiirin lippu
Українська: Прапор Ставропольського краю
Data
Źródło http://www.stavkray.ru/law/flag-p.html and http://www.stavkray.ru/law/gerb-p.html (the website of Stavropol Krai government)
Autor Hellerick
Inne wersje

Flag of Stavropol Krai.png

Licencja

Public domain
Ten plik nie jest przedmiotem ochrony praw autorskich zgodnie z Częścią IV Kodeksu Cywilnego Federacji Rosyjskiej № 230-ФЗ z dnia 18 grudnia 2006 r.

Art. 1259. Przedmiot praw autorskich

§ 5

Praw autorskich nie stosuje się do idei, pojęć, zasad, metod, procesów, systemów, środków, rozwiązań technicznych, organizacyjnych i innych problemów, odkryć, języków programowania.

§ 6

Nie są przedmiotem prawa autorskiego:
  • oficjalne dokumenty organów państwowych i organów samorządu lokalnego, w tym lokalnych przepisów, innych tekstów prawnych, orzeczeń sądowych, innych materiałów o charakterze legislacyjnym, administracyjnym i sądowym, oficjalne dokumenty organizacji międzynarodowych, a także ich tłumaczenia oficjalne;
  • symbole państwowe i znaki (flagi, herby, ordery, banknoty i tym podobne), a także symbole i znaki jednostek samorządowych;
  • dzieła sztuki ludowej (folklor), które nie mają konkretnych autorów;
  • doniesienia na temat wydarzeń i faktów, które mają wyłącznie charakter informacyjny (wiadomości, programy telewizyjne, harmonogramy transportu i tym podobne).

Pełny tekst ustawy: po rosyjsku (po angielsku).
Coat of Arms of the Russian Federation.svg

Komentarz – Zgodnie z międzypaństwowym i międzynarodowych konsensusem Federacja Rosyjska jest prawnym następcą Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej i Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, dlatego ta licencja ma zastosowanie również do oficjalnych symboli i formalnych dokumentów z RFSRR i ZSRR (poziom wspólnotowy[1]).

Uwaga – Ta licencja nie może być stosowana do projektów oficjalnych symboli i dokumentów, które mogą być chronione prawami autorskimi.


  1. Poziom wspólnotowy oznacza, że korzystanie z oficjalnych symboli i formalnych dokumentów 14 innych republik radzieckich jest przedmiotem prawa ich następcy prawnego. Zobacz odpowiednie szablony licencyjne.

Insignia
Ta grafika przedstawia flagę, herb, pieczęć lub inne insygnia. Użycie takich symboli jest ograniczone w wielu krajach. Te ograniczenia są niezależne od praw autorskich.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny09:10, 12 sie 2013Miniatura wersji z 09:10, 12 sie 2013600 × 400 (422 KB)Hellerick{{Information |Description ={{en|1=Flag of Stavropol Krai.}} {{ru|1=Флаг Ставропольского края.}} |Source ={{own}} |Author =~~~ |Date =2013-08-12 |Permission = |other_versions = }} [[Category:Symb...

Globalne wykorzystanie pliku

Metadane