Yu-Gi-Oh!

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Yu-Gi-Oh!
遊☆戯☆王
(Yūgiō)
Gatunek akcja, przygodowy, fantasy
Manga
Yu-Gi-Oh!
Autor Kazuki Takahashi
Wydawca Shūeisha
Odbiorcy shōnen
Drukowana w Shūkan Shōnen Jump
Wydawana 1996marzec 2004
Liczba tomów 38
Telewizyjny serial anime
Yu-Gi-Oh!
Reżyser różni
Studio Toei Animation
Stacja telewizyjna Japonia TV Asahi
Premierowa emisja 4 kwietnia 199810 października 1998
Liczba odcinków 27
Telewizyjny serial anime
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
Reżyser różni
Studio Studio Gallop
Stacja telewizyjna JaponiaTV Tokyo
Polska Polsat, TV4
Premierowa emisja 8 kwietnia 200029 września 2004
Liczba odcinków 224
Film animowany
Yu-Gi-Oh! The Movie: Pyramid of Light
Reżyser Ryosuke Takahashi
Studio Studio Gallop
Wydany 13 sierpnia 2004
Czas trwania 101 minut
Telewizyjny serial anime
Yu-Gi-Oh! Capsule Monsters
Reżyser Ryosuke Takahashi
Studio Studio Gallop
Premierowa emisja 9 września 200625 listopada 2006
Liczba odcinków 12
Film animowany
Yu-Gi-Oh! 3D: Bonds Beyond Time
Reżyser Ken’ichi Takeshita
Studio Studio Gallop
Wydany 23 stycznia 2010
Czas trwania 49 minut
Film animowany
Yu-Gi-Oh!
Studio Studio Dice
Wydany 2016

Yu-Gi-Oh! (jap. 遊☆戯☆王 Yūgiō?)shōnen manga autorstwa Kazukiego Takahashi. Opowiada historię chłopca grającego w karty. Na jej postawie powstał serial anime o tym samym tytule.

Serial ten w Polsce można było oglądać w telewizji Polsat i TV 4. Obecnie jest emitowany na niemieckim kanale RTL II. Serial można też oglądać w Irlandii na kanałach NickToons, Sky One. Na podstawie serialu powstał w 1999 roku film animowany Yu-Gi-Oh!: The Movie: King of Games (produkcji japońskiej) oraz w 2004 Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie (ang. Yu-Gi-Oh!: The Movie: Pyramid Of Light) (produkcji amerykańskiej).

Postacie[edytuj]

Pozytywni[edytuj]

 • Yugi Muto (jap. 武藤 遊戯 Mutō Yūgi?) – Jest nieśmiałym nastolatkiem, uwielbiającym gry karciane. Pewnego dnia dostaje od dziadka „Milenijną Układankę” i talię kart. Po założeniu owej Milenijnej Układanki na szyję może w każdej chwili zapanować nad nim Yami Yugi.
 • Yami Yugi/Faraon Atem: Yami (jap. Ciemność) jest Faraonem, którego dusza została zamknięta w Milenijnym Pasjansie. Nie może sobie przypomnieć nic ze swojego poprzedniego życia, gdyż wymazał swoją pamięć używając jej i swojego imienia jako klucza do pokonania zła 5000 lat temu. Jest tajemniczy i bezlitosny, jednak najważniejsi są dla niego przyjaciele a w szczególności Yugi. Całe anime kręci się głównie wokół niego i jego zapomnianej przeszłości. Jego prawdziwe imię to Atem (Faraon Atemu).
 • Joey Wheeler (Katsuya Jōnōchi (jap. 城之内 克也 Jōnōchi Katsuya?)) – Joey jest najlepszym przyjacielem Yugiego. Joey jest w stanie zrobić wszystko dla swojej chorej siostry. Był on wcześniej dzieckiem ulicy, szukał ciągle zaczepek i kłótni, jednak od kiedy zaprzyjaźnił się z Yugim, zrozumiał, że jego poprzednie życie nie miało żadnej wartości. Czasem dopada go przeszłość, staje się wtedy agresywny i gra twardego faceta. Joey jest jednak dobrym przyjacielem, którego Yugi szanuje.
 • Tristan Taylor (Hiroto Honda (jap. 本田 廣戶 Honda Hiroto?)) – Tristan Taylor też jest przyjacielem Yugiego. On i Joey często sprzeczają się i kłócą, ale mimo to są dobrymi kumplami. Obaj robią to tak często, aż dochodzi do tego, że Tristan w końcu ustępuje. Tak naprawdę zrobiłby wszystko dla swoich przyjaciół.
 • Téa Gardner (Anzu Mazaki (jap. 真崎 杏子 Mazaki Anzu?)) – Téa to kolejna przyjaciółka Yugiego. Znają się jeszcze z czasów dziecięcych. Téa próbuje pomagać Yugiemu, kiedy tylko może. Oboje chodzą też do tej samej szkoły. Po niedługim czasie Téa zaczyna czuć coś do Yugiego. Jednak na dobre zakochała się w Yamim. Do końca nie zdradziła swoich uczuć.

Antagoniści[edytuj]

Sezon 1 (Królestwo Pojedynków)
 • Maximillion J. Pegasus (Pegasus J. Crawford): Pegasus jest twórcą Duel Monsters. Odkrył Egipskie tablice i stworzył Karty Duel Monsters. Otrzymał także „Milenijne Oko” od Shadiego. Uwięził dziadka Yugiego w innym wymiarze, co zapoczątkowało wydarzenia ukazane w anime. Maximillion zorganizował zawody Duelist Kingdom gdzie pokonał go Yugi. Po pojedynku Yami Bakura pozbawia go Milenijnego Oka. W filmie „Ostateczne starcie” okazuje się, że jest na emeryturze.
 • Yami Bakura: Jego dusza została zamknięta w Milenijnym Pierścieniu. Pragnie zdobyć wszystkie Milenijne Przedmioty, by zapanować nad światem.
 • Wielka 5: Zarząd Korporacji Kaiby, pełnili funkcję doradców Kaiby dopóki nie zawarli sojuszu z Pegasusem chcąc przejąć firmę. Gdy Kaiba chciał ich zwolnić zaproponowali mu przetestowanie Wirtualnego Świata i uwięzili go w nim. Yugi i przyjaciele uratowali go, a Wielka 5 została uwięziona w komputerze. Później zaznajomili się z dzieckiem o imieniu Noah, a ten zaproponował im nowe ciała, gdy pokonają Yugiego i spółkę w stworzonym przez niego Wirtualnym Świecie.
Sezon 2/3 (Battle City)
 • Marik Ishtar: Brat Ishizu, założyciel organizacji Rare Hunters, która wygrywając i kradnąc karty sprzedaje je na czarnym rynku. Dąży on do pozyskania mocy faraona poprzez zdobycie trzech „Kart Egipskich Bogów” i układanki Yami'ego. Jest w posiadaniu „Milenijnej Różdżki”.
 • Yami Marik: Zrodzony z nienawiści Marika, narodził się podczas jego inicjacji na Strażnika Grobu. Obudził się na dobre kiedy Odion został ogłuszony przez „Skrzydlatego Smoka Ra”. Od tej pory to on przejął ciało i zapędy na faraona Marika.
Sezon 3 (Wirtualny Świat)
 • Noah Kaiba: Noah Kaiba jest prawdziwym synem Gansaburo Kaiby. Ten charakter jest z oryginalnej serii mangi. W młodości był umierający, żeby przeżyć musiał zamieszkać w Wirtualnym Świecie, technologii Korporacji Kaiby. Obserwował Seto i Mokubę odkąd adoptował ich Gansaburo aż do śmierci takowego. Czekał na czyjeś ciało żeby wyjść z Wirtualnego Świata. Jednak gdy miał okazję opuścić wirtualny świat pozostał w nim, pozwalając innym uciec, a on sam „zginął” wraz z ojcem.
 • Gansaburo Kaiba: Gansaburo Kaiba jest prawdziwym właścicielem KaibaCorp. Pod jego kontrolą, firma była sławna i produkowała sprzęt wojskowy. Trenował szorstko swojego syna Noah, żeby po jego śmierci został szefem Kaiba Corp. Jednak Gansaburo zrozumiał że jego syn jest beztroski i zepsuty więc karą odtąd było zostanie dyrektorem Korporacji Kaiby. Chodził po mieście kiedy Seto wyzwał go na mecz szachów. Seto postawił jednak jeden warunek że gdy wygra on zaadoptuje jego i jego brata Mokubę. Gansaburo zgadza się, ufając swoim zdolnościom szachisty. Po wstrząsającej porażce adoptował Seto i Mokubę. Noah zginął w wypadku, jednakże Gansaburo zamknął jego umysł w Wirtualnym Świecie, z nadzieją że tam będzie żył. Noah jednak może powrócić wcielając się w czyjeś ciało. Gansaburo uważał że doskonałym ciałem dla Noah będzie Seto Kaiba.
 • Wielka 5: Zarząd Korporacji Kaiby, pełnili funkcję doradców Kaiby dopóki nie zawarli sojuszu z Pegasusem chcąc przejąć firmę. Gdy Kaiba chciał ich zwolnić zaproponowali mu przetestowanie Wirtualnego Świata i uwięzili go w nim. Yugi i przyjaciele uratowali go a Big 5 zostali uwięzieni w komputerze. Później zaznajomili się z dzieckiem o imieniu Noah, a ten zaproponował im nowe ciała, gdy pokonają Yugiego i spółkę w stworzonym przez niego Wirtualnym Świecie.
  • Gansley/Deepsea Warrior (Wojownik Głębin Morza)
  • Adrian Randolph Crump III/Nightmare Penguin (Koszmarny Pingwin)
  • Johnson/Judge Man (Sędzia)
  • Nesbitt/Robotic Knight (Robotyczny Rycerz)
  • Lector/Jinzo (Jinzo)
Sezon 4 (Dartz)
 • Organizacja Doma
  • Dartz
  • Alister
  • Rafael
  • Valon
Sezon 5 (Świt Pojedynków/Milenijny Świat)
 • Król Złodziei Bakura

Inni/Neutralni[edytuj]

 • Mai Valentine (Mai Kujaku (jap. 孔雀 舞 Kujaku Mai?)) – Mai Valentine uchodzi za najpiękniejszą duelistkę. Pracowała kiedyś w kasynie na statku który pływał dookoła świata. Była krupierem. Potem stała się przyjaciółką Joeya i jego przyjaciół. Ma 3 miejsce w Duelist Kingdom i 8 miejsce w turnieju Battle City.
 • Weevil Underwood (Insector Haga (jap. インセクター羽蛾 Insekutā Haga?)) – Rejonowy mistrz w Duel Monsters. Wyrzucił Yugiemu karty Exodii podczas podróży do Duelist Kindgom. Jego deck składa się z potworów Insektów.
 • Rex Raptor (Dinozaur Ryūzaki (jap. ダイナソウ竜崎 Dainasō Ryūzaki?)) – Kolejny rejonowy mistrz w Duel Monsters. Podczas turnieju Duel Monsters stracił swojego Czerwono Okiego Czarnego Smoka, którego postawił w pojedynku z Joeyem. Jego deck składa się z potworów Dinozaurów.
 • Ryō Bakura (jap. 獏良 了 Bakura Ryō?) – Ryō Bakura jest szkolnym kolegą i przyjacielem Yugiego. Gra on równie chętnie jak Yugi w Pojedynek Potworów. Posiada także swój Milenijny Przedmiot: „Milenijny Pierścień”. Jednak kiedy wprowadzi swój Przedmiot do walki, przestaje być sobą i nie może się już sam kontrolować: staje się Yami Bakurą.
 • Duke Devlin (Ryūji Otogi (jap. 御伽 龍児 Otogi Ryūji?)) – Uczeń Domino High School twórca gry Dungeon Dice Monsters. Chciał pokonać Yugiego we własnej grze za to że on pokonał jego idola – Pegasusa. Lecz Yugi go pokonał więc Duke zwrócił mu honory i stał się jego przyjacielem. Adoruje on Serenity więc jest on konkurencją dla Tristana.
 • Salomon Muto (Sugoroku Mutō (jap. 武藤 双六 Mutō Sugoroku?)) – Dziadek Yugiego, uczestniczył w wykopaliskach archeologicznych w Egipcie. Znalezione tam pudełko z częściami Millennium Puzzle wręczył Yugiemu. Jest posiadaczem czwartego Niebiesko Oki Biały Smok. Na co dzień prowadzi sklep z grami.
 • Serenity Wheeler (Shizuka Kawai (jap. 川井 静香 Kawai Shizuka?), Shizuka Jonouchi (jap. 城之内静香 Jōnouchi Shizuka?)) – Młodsza siostra Joeya, zaczęła tracić wzrok. Dzięki pieniądzom wygranym przez Yugiego odzyskała wzrok i przez 2 i 3 sezon uczestniczy w przygodach Yugiego i jego paczki. Adorują ją Tristian Taylor i Duke Devlin.
 • Rebeca Hawkins – Bardzo młoda duelistka z pluszowym misiem. Uważała, że Solomon ukradł jej dziadkowi Niebiesko Okiego Białego Smoka. Po tym jak Yugi dał jej wygrać dowiedziała się prawdy o przyjaźni ich dziadków.
 • Seto Kaiba (jap. 海馬 瀬人 Kaiba Seto?) – Kaiba Seto jest kierownikiem dużej firmy, Korporacji Kaiby. Gra chętnie w Pojedynki Potworów i jest jednym z najlepszych graczy. Kiedy dowiedział się, że dziadek Yugiego posiada Niebieskookiego Białego Smoka, ukradł dziadkowi tę kartę. Dzięki jego zręcznej grze zawsze odnosił zwycięstwa, do czasu aż przegrał z Yugim. Od tego momentu obaj są groźnymi przeciwnikami. Mimo tego szanują się. W swoim decku posiada trzy Niebieskookie białe smoki, które połączone polimeryzacją tworzą Niebiesko Oki Ostateczny Smok.
 • Mokuba Kaiba (jap. 海馬 モクバ Kaiba Mokuba?) – Mokuba jest młodszym bratem Kaiby. Podziwia tak bardzo swojego brata, że widzi tylko jego dobre strony. Od śmierci rodziców Seto i Mokuba są nierozłączni. Mokuba przysięga, że zemści się, jeżeli coś się stanie jego bratu. Jest najsłabszym graczem w grze YuGiOh World Wide Edition na GBA.
 • Shadi – Długowieczny strażnik Milenijnych Przedmiotów. Podarował on Pegasusowi „Milenijne Oko”. Sam posiada przedmiot zwany „Milenijnym Kluczem”, którym potrafi penetrować umysły innych ludzi.
 • Ishizu Ishtar (jap. イシズ・イシュタール Ishizu Ishutāru?) – Siostra Marika, pełni zarząd kustosza muzeum. Razem z Marikiem należą do rodziny Strażników Grobu. Za wszelką cenę chce uratować swojego brata przed złem, który się w nim narodził. Posiada przedmiot zwany „Milenijny naszyjnik”, który pozwala jej widzieć bliższą przyszłość jak i zaglądać w przeszłość. Przepowiedziała, że Kaiba z nią przegra, ale wizja nie sprawdziła się przez Yami Marika. Wówczas straciła swój dar i oddała milenijny naszyjnik Yugiemu.
 • Mako Tsunami (Ryōta Kajiki (jap. 梶木 漁太 Kajiki Ryōta?)) – Duelista „siedmiu mórz”, przyjaciel Yugiego. Jego ojciec zaginął na morzu, więc gra w Duel Monsters dla niego. Jego deck składa się z potworów żywiołu Wody.

Milenijne Przedmioty[edytuj]

 • Milenijne Puzzle / Milenijna Układanka (w polskiej wersji przetłumaczony na Milenijny Pasjans) - zawiera duszę Yami Yugiego ,
 • Milenijne Oko - jest potężnym przedmiotem, zamyka dusze w kartach, otwiera bramę do krainy cieni oraz pozwala czytać w myślach,
 • Milenijny Pierścień - potrafi wyszukać wszystko i wszystkich, reaguje na obecność innych milenijnych przedmiotów. Jest to drugi przedmiot pod względem siły, zawiera duszę Yami Bakury,
 • Milenijny Klucz - pozwala wejść posiadającemu go do czyjejś podświadomości.
 • Milenijna Różdżka - potrafi kontrolować umysł,
 • Milenijny Naszyjnik - pozwala spojrzeć w przeszłość i przewidzieć przyszłość,
 • Milenijna Waga - przy jego pomocy można ocenić czy czyjaś dusza jest dobra, czy zła.

Wersja polska[edytuj]

Dubbing[edytuj]

Wersja polska
na zlecenie TWIN MEDIA POWER VIDEO
EnBeEf w Warszawie (serial),
Start International Polska (film)
Reżyseria
Teresa Nawrot (serial), Dariusz Dunowski (film)
Dialogi
Dorota Brewińska (serial), brak danych (film)
Postać Polski aktor w serialu Polski aktor w filmie
Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie
Postać Polski aktor w serialu Polski aktor w filmie
Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie
Yugi Aleksander Gawek Grzegorz Drojewski Téa Iwona Rulewicz Beata Wyrąbkiewicz
Narrator Jacek Kałucki Marek Obertyn Joey Marek Włodarczyk Tomasz Steciuk
Dziadek Yugiego Jacek Kałucki Wojciech Duryasz Mokuba Renata Berger Kajetan Lewandowski
Seto Kaiba Mikołaj Klimek Jacek Kopczyński Tristan Mirosław Wieprzewski Cezary Kwieciński
Maximillion Pegasus Jarosław Budnik brak danych Croquet Jacek Kałucki Janusz Wituch
Mai Valentine Joanna Domańska nie występuje Bakura Marek Włodarczyk nie występuje


Wersja lektorska[edytuj]

Film Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie
Wersja polska:TVN
Tekst:Barbara Włodarek
Czytał: Mirosław Utta

Odcinki i kontynuacje[edytuj]

Sezon 1 – (odcinek 1-49) – w Polsce wyemitowano jedynie 48,
Sezon 2 – (odcinek 50-97),
Sezon 3 – (odcinek 98-144),
Sezon 4 – (odcinek 145-184),
Sezon 5 – (odcinek 185-224).
Kontynuacje
 • W latach 20042008 emitowany był serial Yu-Gi-Oh! Duel Monsters GX.
 • W latach 20082011 emitowany był serial Yu-Gi-Oh! Duel Monsters 5D's. Został już zakończony z liczbą 154 odcinków.
 • W Japonii w latach 2011-2012 emitowany był serial Yu-Gi-Oh! Zexal. Został już zakończony z liczbą 73 odcinków.
 • W Japonii w latach 2012-2014 emitowany był serial Yu-Gi-Oh! Zexal II Został już zakończony z liczbą 73 odcinków
 • W Japonii od 2014 roku emitowany jest serial Yu-Gi-Oh! Arc-V z liczbą 81 odcinków (stan na 8 listopada 2015)
 • Powstała także seria produkcji amerykańskiej Yu-Gi-Oh! Capsule Monsters (w wersji 12 odcinków lub połączonych ze sobą odcinków w dwu częściowy film) oraz film Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie (ang. Yu-Gi-Oh! Pyramid of Light).

Spis odcinków emitowanych w Polsce:

N/o Polski tytuł Angielski tytuł
Seria pierwsza
01 Serce kart The Heart Of The Cards
02 Wyzwanie The Gauntlet Is Thrown
03 Podróż do Królestwa Pojedynków Journey To The Duelist Kingdom
04 W sieci szerszenia Into The Hornet’s Nest
05 Wielka ćma The Ultimate Great Moth
06 Pierwsza walka First Duel!
07 Atak z głębi Attack From The Deep
08 Wszystko jest względne Everything’s Relative
09 Oko w oko z duchem Duel With A Ghoul
10 Poddaj się duchu Give Up The Ghost
11 Nie jesteś sam The Dueling Monkey
12 Czerwonooki smok Trial By Red Eyes
13 Zły duch pierścienia Evil Spirit Of The Ring
14 Światło w tunelu The Light At The End Of The Tunnel
15 Zastraszyć i wygrać Winning Through Intimidation
16 Pokonać strach The Scars Of Defeat
17 Arena zaginionych dusz Arena Of Lost Souls
18
19 Podwójne kłopoty Double Trouble Duel
20
21
22 Twarzą w twarz Face Off
23
24
25 Moc przyjaźni Shining Friendship
26 Mistrz kontra twórca Champion vs. Creator
27
28 Noc przed walką The Night Before
29 Harpie Mai Duel Identity
30
31 Machinacje Keitha Keith’s Machinations
32
33 Najlepsza walka przyjaciół Best Of Duels, Best Of Friends
34
35 Milenijny mecz Yugi Vs. Pegasus: Match Of The Millennium
36
37
38
39
40 Po walce Aftermath
41 Rebeka The Wrath Of Rebecca
42 Więzy przyjaźni The Ties Of Friendship
43 Legendarni bohaterowie Legendary Heroes
44
45
46 Zagrajmy w kości Dungeon Dice Monsters
47
48

Yu-Gi-Oh! Trading Card Game[edytuj]

Na podstawie mangi powstała również Kolekcjonerska Gra Karciana. W Europie pojawiły się następujące Decki i Boostery:

Decki:

 • Starter decki:Starter Deck: Yugi  (SDY), Starter Deck: Kaiba  (SDK), Starter Deck: Joey  (SDJ), Starter Deck: Pegasus (SDP), Starter Deck: Yugi Evolution (SYE), Starter Deck: Kaiba Evolution (SKE), Yugi Starter Deck (YSD), Starter Deck: Syrus Truesdale (YSDS), Starter Deck: Jaden Yuki (YSDJ), Yu-Gi-Oh! 5D’s Starter Deck (5DS1), Yu-Gi-Oh! 5D’s Starter Deck 2009 (5DS2), Yu-Gi-Oh! 5D’s Duelist Toolbox (5DS3), Starter Deck:Dawn of the Xyz (YS11), Super Starter: V for Victory  (YS13), Starter Deck: Kaiba Reloaded (YSKR),  Starter Deck: Yugi Reloaded (YSYR),  Super Starter: Space Time Showdown (YS14)
 • Structure Decki: Dragon’s Roar (SD1), Zombie Madness (SD2), Blaze of Destruction (SD3), Fury of the Deep (SD4), Warrior’s Triumph (SD5), Spellcaster’s Judgement (SD6), Invicible Fortress(SD7), Lord of the Storm (SD8), Dinosaur’s Rage (SD9), Machine’s Re-Volt (SD10), Rise of the Dragon Lords (SDRL), The Dark Emperor (SDDE), Zombie World (SDZW), Spellcaster's Command (SDSC), Machina Mayhem (SDMM), Marik (SDMA), Dragunity Legion (SDDL), Lost Sanctuary (SDLS), Gates of the Underworld (SDGU), Dragons Collide  (SDDC), Samurai Warlords (SDWA), Realm of the Sea Emperor (SDRE), Onslaught of the Fire Kings (SDOK), Saga of Blue-Eyes White Dragon (SDBE), Cyber Dragon Revolution (SDCR), Realm of Light (SDLI)

Boostery:

 • Rok 2002
      Legend of Blue Eyes White Dragon
      Metal Raiders
      Spell Ruler
  Rok 2003
      Pharaoh's Servant
      Labyrinth of Nightmare
      Legacy of Darkness
      Pharaonic Guardian
      Magician's Force
      Dark Crisis
  Rok 2004
      Invasion of Chaos
      Ancient Sanctuary
      Soul of the Duelist
      Rise of Destiny
      Flaming Eternity
  Seria GX
      The Lost Millennium
      Cybernetic Revolution
      Elemental Energy
      Shadow of Infinity
      Enemy of Justice
  Seria GX 2
      Power of the Duelist
      CyberDark Impact
      Strike of Neos
      Force of the Breaker
      Tactical Evolution
  Seria GX 3
      Gladiator's Assault
      Phantom Darkness
      Light of Destruction
  Seria 5Ds
      The Duelist Genesis
      Crossroads of Chaos
      Crimson Crisis
      Raging Battle
      Ancient Prophecy
      Stardust Overdrive
      Absolute Powerforce
      The Shining Darkness
  Seria 5Ds 2
      Duelist Revolution
      Starstrike Blast
      Storm of Ragnarok
      Extreme Victory
  Seria ZEXAL
      Generation Force
      Photon Shockwave
      Order of Chaos
      Galactic Overlord

  Seria ZEXAL 2
      Return of the Duelist
      Abyss Rising
      Cosmo Blazer
      Lord of the Tachyon Galaxy
      Judgment of the Light
      Shadow Specters
      Legacy of the Valiant
      Primal Origin
  Seria Yu-Gi-Oh! ARC-V
      Duelist Alliance *
      The New Challengers *
      The Secret of Evolution *

  Zestawy specjalne
  Hidden Arsenal
      Hidden Arsenal
      Hidden Arsenal 2
      Hidden Arsenal 3
      Hidden Arsenal 4: Trishula's Triumph
      Hidden Arsenal 5: Steelswarm Invasion
      Hidden Arsenal 6: Omega Xyz
      Hidden Arsenal 7: Knight of Stars
  Duelist Pack
      Duelist Pack: Jaden Yuki
      Duelist Pack: Chazz Princeton
      Duelist Pack: Jaden Yuki 2
      Duelist Pack: Zane Truesdale
      Duelist Pack: Aster Phoenix
      Duelist Pack: Jaden Yuki 3
      Duelist Pack: Jesse Anderson
      Duelist Pack: Yusei
      Duelist Pack: Yugi
      Duelist Pack: Yusei 2
      Duelist Pack: Kaiba
      Duelist Pack: Yusei 3
      Duelist Pack: Crow
  Przedruki
      Dark Beginning 1
      Dark Beginning 2
      Dark Revelation Volume 1
      Dark Revelation Volume 2
      Dark Revelation Volume 3
      Dark Revelation Volume 4
      Retro Pack
      Retro Pack 2
      Dark Legends
  Gold Series
      Gold Series
      Gold Series 2009
      Gold Series 3
      Gold Series 4: Pyramids Edition
      Gold Series: Haunted Mine
      Premium Gold
  Legendary Collection
      Legendary Collection
      Legendary Collection 2: The Duel Academy Years
      Legendary Collection 3: Yugi's World
      Legendary Collection 4: Joey's World
      Legendary Collection 5D's *
  Premium Packs
      Premium Pack 1
      Premium Pack 2
      Exclusive Pack
      Movie Pack
      Yu-Gi-Oh! 3D Bonds Beyond Time Movie Pack
      Anniversary Pack
      Ra Yellow Mega-Pack
  Tournament Packs
      Tournament Pack 1st Season
      Tournament Pack 2nd Season
      Tournament Pack 3rd Season
      Tournament Pack 4
      Tournament Pack 5
      Tournament Pack 6
      Tournament Pack 7
      Tournament Pack 8
  Champion Packs
      Champion Pack: Game One
      Champion Pack: Game Two
      Champion Pack: Game Three
      Champion Pack: Game Four
      Champion Pack: Game Five
      Champion Pack: Game Six
      Champion Pack: Game Seven
      Champion Pack: Game Eight
  Turbo Packs
      Turbo Pack Booster One
      Turbo Pack Booster Two
      Turbo Pack Booster Three
      Turbo Pack Booster Four
      Turbo Pack Booster Five
      Turbo Pack Booster Six
      Turbo Pack Booster Seven
      Turbo Pack Booster Eight
  Battle Packs
      Battle Pack: Epic Dawn
      Battle Pack 2: War of the Giants
      Battle Pack 3: Monster League *
  Astral Packs
      Astral Pack One
      Astral Pack Two
      Astral Pack Three
      Astral Pack Four
      Astral Pack Five
  Inne
      Number Hunters
      Dragons of Legend
  *- booster jeszcze nie wydany

Linki zewnętrzne[edytuj]