Dyskusja wikipedysty:Sebogothic

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Pierwsze kroki
Zasady i zalecenia
Przyłącz się do nas

Koniecznie odwiedź nasz portal wikipedystów, aby dowiedzieć się więcej o naszej społeczności.

W wolnej chwili przeczytaj, przy czym współpracujemy, i jeśli możesz, przyłącz się do prac porządkowych

Wstawianie podpisu

Jeżeli chodzi o komunikację, to tu jest jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku, który pojawia się nad polem edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu pokaże się Twój nick z linkiem do twojej strony użytkownika i strony dyskusji oraz dokładna data.

Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek

Aby szybko dostać odpowiedź na nurtujące Cię problemy związane z działaniem w Wikipedii, możesz też zadać pytanie na stronie dla nowicjuszy, zapytać któregoś z aktywnych administratorów. Możesz też zgłosić się po przewodnika.

A poza tym śmiało edytuj strony! Nie zapomnij też skonfigurować preferencji własnego konta. Polecamy szczególnie przetestowanie gadżetów zrobionych z myślą o ułatwieniu edytowania stron.

Sir Lothar (dyskusja) 20:16, 29 lip 2009 (CEST)[odpowiedz]

My, gracze[edytuj kod]

Witaj, widzę, że podjąłeś się rozbudowywania artykułów o Gothicu, co się jak najbardziej chwali, tak trzymać. Jedna drobna uwaga: staraj się nie używać form typu "my", takich jak "znajdujemy", "możemy". Wikipedia jest encyklopedią, a nie poradnikiem dla graczy, więc zakładamy, że czytelnicy mogą graczami nie być. Dlatego lepiej jest używać form bezosobowych typu "można", w ostateczności "gracz może". Więcej szczegółów znajdziesz w tej sekcji. Jest to tylko taka drobna uwaga, poza tym wszystko jest w porządku. Pozdrawiam i życzę owocnego i przyjemnego edytowania :) Lampak Dysk. 21:54, 29 lip 2009 (CEST)[odpowiedz]

Gothic[edytuj kod]

Witaj. Twoja edycja treści w Wikipedii powiodła się. Była ona jednak w tym przypadku niezgodna z zasadami, jakie przyjęliśmy w projekcie, dlatego została anulowana. Jeżeli coś jest dla Ciebie problemem w edytowaniu, możesz zapytać mnie na mojej stronie dyskusji. (Proszę tylko, nie reaguj gwałtownie. Większość z nas na początku popełniała błędy). Możesz popróbować testowych wpisów w swoim brudnopisie lub na stronach testowych. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz także skorzystać ze stron pomocy, zajrzeć na najczęstsze pytania internautów lub skontaktować się z którymś z administratorów. Ponieważ początkowe edycje mogą być nieco stresujące, zamów sobie przewodnika po Wikipedii :)