Fotojoker

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Fotojoker Sp. z o.o.
Państwo

 Polska

Siedziba

Kędzierzyn-Koźle

Data założenia

1995

Forma prawna

spółka z o.o.

Nr KRS

0000174257

Dane finansowe
Kapitał zakładowy

40 670 000 PLN

brak współrzędnych
Strona internetowa

Fotojoker Sp. z o.o. – spółka należąca do koncernu CEWE Stiftung & Co. KGaA z siedzibą główną w Oldenburgu (Niemcy) świadczy różnorodne usługi w zakresie fotografiki. Główne biuro sieci Fotojoker sp. z o.o. znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, razem z CEWE – jednym z największych laboratoriów fotograficznych w Polsce.

Spółka oferuje usługi w zakresie fotografii cyfrowej takie jak: fotoksiążki, fotokubki, kalendarze, zdjęcia, fotoobrazy na płótnie, plakaty na płycie Alu-Dibond, plakaty na utwardzonej piance PCV, plakaty za szkłem akrylowym, kartki okolicznościowe, wizytówki, zdjęcia do dokumentów robione na miejscu i wiele innych. Zdjęcia błyszczące w formatach: 10x15, 13x18 z białą ramką, 15x21 i 20x30 (nie wszystkie sklepy) można drukować na miejscu. Większość usług można zamawiać przez stronę internetową oraz poprzez program Cewe Fotoświat, bezpłatne oprogramowanie do pobrania ze strony internetowej Fotojoker, który służy również do projektowania fotoksiążek.

Fotojoker posiada swoje punkty handlowe w 40 największych miastach całej Polsce (m.in. sklepy Auchan, Carrefour, Tesco, M1 i itd) oraz wiele salonów firmowych. W sprzedaży oferowany jest głównie sprzęt fotograficzny firm: Canon, Panasonic, Olympus, Nikon, Sony, Samsung, Fujifilm, Sigma, Tamron, Tokina, Samyang, Marumi, Hoya, Case Logic, Nissin i inne. Ponadto w ofercie znajdują się: lornetki, słuchawki, tablety, smartfony, nawigacje samochodowe, wideo rejestratory, drony (zdalnie sterowane wielowirnikowce) oraz ramki, i albumy na zdjęcia.

Salony mieszczą się m.in. w: Zabrzu w CH M1, Krakowie w CH Galeria Krakowska, Poznaniu w CH POSNANIA, Katowicach w Galerii Katowickiej, Warszawie w WESTFIELD Arkadia, Galeria Rzeszów.

Zimą 2005 roku, Fotojoker utworzył także Dział Sprzedaży Internetowej – Sklep Internetowy fotojoker.pl/sklep

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]