Ści(ą)gany: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Rozmiar się nie zmienił ,  1 rok temu
brak opisu edycji
[wersja nieprzejrzana][wersja przejrzana]
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Następnego wieczora znajduje w swoim samochodzie list od Lauren wzywający go do domu Goodhue'a. Gdy się tam zjawia atakuje go Sean Laughrea ([[Aaron Pearl]]), który właśnie zabił Goodhue'a (razem z nieznaną wspólniczką). Rozpoczyna się bójka, w której Sean traci rękę, nogę i oko. Ryan zostaje uderzony w głowę łopatą i upada. Leżąc na podłodze słyszy jak Sean mówi o operacji „Nieśmiertelny” i planach zabicia szefa [[Organizacja Narodów Zjednoczonych|ONZ]] - sir McKintyre'a ([[Gerard Plunkett]]). Gdy Sean to zauważa ogłusza go.
 
Następnego ranka Ryan budzi się, w domu pełnym ludzi domu, z bronią w ręku przez co wydaje się, że to on zabił Goodhue'a. Lauren również tak zeznaje. Ryan zostaje aresztowany. W nocy, kiedy jest przewożony do więzienia autobus wpada w poślizg. Ryanowi udaje się uciec. Następnego dnia do akcji wkracza porucznik Fergus Falls ([[Richard Crenna]]) z ekipą, którzy szukają zbiega. Ryan wraca do domu Goodhue'a w nadziei znalezienia jakiejś wskazówki. Spotyka tam Cass Lake, która wie, że Ryan jest niewinny. Ryan podejrzewa barmana z przyjęcia i Lauren o zabójstwo. Nagle Ryan słyszy wóz policyjny. Cass pomaga mu zatrzymać policjantów. Ryan wchodzi do ścieków, a Fergus Falls podąża za nim. Kiedy Ryan jest przy wyjściu porucznik Falls znajduje go. Ryan spada ze ścieków, z wielkiej wysokości do wody.
 
Cass szuka kluczy do swojego bloku, spotyka ją Ryan. Razem wchodzą do domu. W mieszkaniu Ryan oskarża ją o uczestnictwo w zabójstwie. Cass próbuje mu powiedzieć, że to nieprawda, ale ten jej nie wierzy. W końcu udaje jej się go przekonać by został u niej. Wieczorem Ryan słyszy jak Cass rozmawia z kimś przez telefon. Podejrzewa, że o nim. Przeszukując jej szufladę znajduje liścik miłosny od Lauren do Seana. Niespodziewanie do drzwi zaczyna dobijać się policja. Ryan wyskakuje z okna do furgonetki. Później przebrany za lekarza wchodzi do szpitala zajmującego się robieniem sztucznych kończyn. Po chwili spotyka Cass. Ryan jednak wciąż twierdzi, że ona go okłamuje. Gdy mówi jej o listach ta przyznaje się, że Lauren jest jej siostrą, a Sean - bratem. Następnie ogłusza go. Po odzyskaniu przytomności Ryan zakrada się do sali z komputerem i drukuje informacje o Seanie.
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne