Skrót: WP:GTW

Wikipedia:Grupa trzymająca władzę

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Admini patrzą, kiedy edytujesz
Ofiary reżimu Wikipedii
Spiskujący członkowie KOSY, na zdjęciu widoczny symbol organizacji
Według oficjalnego stanowiska legendarnej organizacji, która nie istnieje i nie nazywa się Klika oraz sitwa administratorów (KOSA), ta strona to złudzenie optyczne, a treści, które na niej nie są zawarte, nie są prawdziwe.
Nut marking SAE Grade 2.png Zasada w jednym zdaniu:
Akcje administratorów dotyczące blokowania użytkowników czy wycofywania ich wersji haseł wynikają z faktu, że w niektórych przypadkach użytkownicy łamią zasady Wikipedii, a nie dlatego, że administratorzy tworzą jakąś tajemną grupę dążącą do zawładnięcia światem.

KOSA (Klika oraz sitwa administratorów) – tajna (więc sprzeczna z Konstytucją[1]) organizacja administratorów stojąca na drodze rozwoju Wikipedii, polegającym na publikowaniu niesprawdzonych danych, własnych przemyśleń, ataków osobistych czy odkrywczych prawd politycznych, a których publikacja jest zakazana przez panujący reżim prawicowy [ ], lewicowy [ ], faszystowski [ ], komunistyczny [ ] oraz seksistowski [ ], Żydów [ ], masonów [ ], światowych korporacji [ ] oraz cyklistów [ ][2].

Kiedy na Wikipedii pojawia się nowy, niestrudzony badacz historii lub głosiciel Prawdy Ostatecznej™, czy to religijnej, czy politycznej, i rozpoczyna krucjatę wprowadzania Niezbędnych i Jedynie Słusznych Zmian śmiało edytując hasła, do akcji zazwyczaj wkraczają członkowie KOSY[3][4][5].

Oficjalny (według niepotwierdzonych źródeł) hymn GTW

  • Tytuł hymnu to Happiness is a warm ban.

Przypisy

  1. Konkretnie z jej artykułem 13.
  2. Niepotrzebne skreślić, potrzebne zaznaczyć "ptaszkiem", lista może być rozszerzona o inne organizacje dławiące swobodę wypowiedzi, przepływu wiedzy czy zakazujące ukazywania się epokowych wynalazków.
  3. Rzecznik prasowy KOSY zwraca uwagę na to, że taka organizacja nie istniała, nie istnieje i nie będzie istniała.
  4. Z drugiej jednak strony pomimo że nie istnieje, to istnieć powinna.
  5. A skoro powinna, to należy ją stworzyć niezwłocznie.

Zobacz też