Plik:Studio Ghibli.png

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Studio_Ghibli.png(625 × 225 pikseli, rozmiar pliku: 13 KB, typ MIME: image/png)

Opis

Opis
English: Studio Ghibli logo, created in Photoshop. Font used: MS Gothic and AvantGarde LT Medium.
Data
Źródło Studio Ghibli
Autor deerstop
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
Ta grafika, lub tekst w niej zawarty, składa się tylko z prostych geometrycznych kształtów i tekstu. Nie spełnia więc wymogu oryginalności, niezbędnego do bycia chronionym przez prawo autorskie, i dlatego znajduje się w domenie publicznej. Chociaż nie obejmują jej restrykcje prawa autorskiego, nadal może być obiektem innych ograniczeń. Zobacz też WP:PD#Fonts lub Dyskusja szablonu:PD-textlogo, aby uzyskać więcej informacji (strony te są w języku angielskim).
Trademarked
Praca ta zawiera materiał, który może być obiektem prawa dotyczącego znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tej pracy proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia jej w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedii Commons lub Fundacji Wikimedii na to zezwolił ani vice versa.

Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny01:36, 25 paź 2010Miniatura wersji z 01:36, 25 paź 2010625 × 225 (13 KB)Deerstop== {{int:filedesc}} == {{Information |Description={{en|1= Studio Ghibli logo, created in Photoshop. Font used: MS Gothic and AvantGarde LT Medium.}} |Source={{own}} |Author=deerstop |Date=16 October 2010 |Permission

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki: