Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920
Francja
Kod MKOl FRA
Letnie Igrzyska Olimpijskie 1920
Antwerpia
Chorąży Émile Écuyer
Liczba zawodników 304 w 113 konkurencjach w 23 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 8.
Złoto
9
Srebro
20
Brąz
13
Razem
42

Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1920 w Antwerpii reprezentowana była przez 304 sportowców - w tym przez 8 kobiet. Zawodnicy francuscy zdobyli łącznie 42 medali. Dodatkowo w Konkursie Sztuki i Literatury srebrny medal zdobyła Henriette Brossin de Polanska.

Zdobyte medale[edytuj | edytuj kod]

Medal Zawodnik Dyscyplina sportowa Konkurencja
Gold medal-2008OB.svg Złoto Léonce Quentin Archery pictogram.svg Łucznictwo 50 metrów
Gold medal-2008OB.svg Złoto Joseph Guillemot Athletics pictogram.svg Lekkoatletyka 5000 metrów
Gold medal-2008OB.svg Złoto Paul Fritsch Boxing pictogram.svg Boks waga piórkowa
Gold medal-2008OB.svg Złoto Armand Massard Olympic pictogram Fencing.png Szermierka szabla
Gold medal-2008OB.svg Złoto Fernand Canteloube, Georges Detreille, Achille Souchard, Marcel Gobillot Cycling (road) pictogram.svg Kolarstwo wyścig szosowy, drużynowo
Gold medal-2008OB.svg Złoto Suzanne Lenglen, Max Décugis Olympic pictogram Tennis.png Tenis gra podwójna, mieszana
Gold medal-2008OB.svg Złoto Suzanne Lenglen Olympic pictogram Tennis.png Tenis gra pojedyncza kobiet
Gold medal-2008OB.svg Złoto Ernest Cadine Olympic pictogram Weightlifting.png Podnoszenie ciężarów waga lekkociężka
Gold medal-2008OB.svg Złoto Henri Gance Olympic pictogram Weightlifting.png Podnoszenie ciężarów waga średnia
Silver medal-2008OB.svg Srebro Léonce Quentin Archery pictogram.svg Łucznictwo 28 metrów
Silver medal-2008OB.svg Srebro Julien Brulé Archery pictogram.svg Łucznictwo 33 metrów
Silver medal-2008OB.svg Srebro Léonce Quentin, Julien Brulé, Pascal Fauvel, Eugène Grisot, Eugène Richez, Paul Leroy, Arthur Mabillon, Léon Epin Archery pictogram.svg Łucznictwo 33 metrów drużynowo
Silver medal-2008OB.svg Srebro Léonce Quentin, Julien Brulé, Pascal Fauvel, Eugène Grisot, Eugène Richez, Paul Leroy, Arthur Mabillon, Léon Epin Archery pictogram.svg Łucznictwo 50 metrów drużynowo
Silver medal-2008OB.svg Srebro Joseph Guillemot Athletics pictogram.svg Lekkoatletyka 10000 metrów
Silver medal-2008OB.svg Srebro René Lorain, René Tirard, René Mourlon, Émile Ali-Khan Athletics pictogram.svg Lekkoatletyka 4 × 100 metrów
Silver medal-2008OB.svg Srebro Jean Gachet Boxing pictogram.svg Boks waga piórkowa
Silver medal-2008OB.svg Srebro Field Olympic pictogram Equestrian.png Jeździectwo woltyżerka
Silver medal-2008OB.svg Srebro Field, Salins, Cauchy Olympic pictogram Equestrian.png Jeździectwo woltyżerka drużynowo
Silver medal-2008OB.svg Srebro Philippe Cattiau Olympic pictogram Fencing.png Szermierka floret
Silver medal-2008OB.svg Srebro Philippe Cattiau, Lionel, Marquis de Castellane-Majastres, Gaston Amson, Roger Ducret, André Labatut, Georges Trombert, Lucien Gaudin, Marcel Perrot Olympic pictogram Fencing.png Szermierka floret drużynowo
Silver medal-2008OB.svg Srebro Alexandre Lippmann Olympic pictogram Fencing.png Szermierka szabla
Silver medal-2008OB.svg Srebro Georges Trombert, Jean Margraff, Marc Perrodon, Henri de Saint Germain Olympic pictogram Fencing.png Szermierka szpada drużynowo
Silver medal-2008OB.svg Srebro Marco Torrès Gymnastics (artistic) pictogram.svg Gimnastyka wielobój
Silver medal-2008OB.svg Srebro Gabriel Poix, Maurice Monney-Bouton, Ernest Barberolle Rowing pictogram.svg Wioślarstwo dwójka ze sternikiem
Silver medal-2008OB.svg Srebro Édouard Bader, François Borde, Adolphe Bousquet, Jean Bruneval, Alphonse Castex, André Chilo, René Crabos, Curtet, Alfred Eluère, Jacques Forestier, Grenet, Maurice Labeyrie, Robert Levasseur, Pierre Petiteau, Raoul Thiercelin Rugby union pictogram.svg Rugby
Silver medal-2008OB.svg Srebro Albert Weil, Félix Picon, Robert Monier Olympic pictogram Sailing.png Żeglarstwo Klasa 6,5 metra
Silver medal-2008OB.svg Srebro Léon Johnson Shooting pictogram.svg Strzelectwo Karabin wojskowy, pozycja leżąca, 300 m
Silver medal-2008OB.svg Srebro Léon Johnson, Achille Paroche, Émile Rumeau, André Parmentier, Georges Roes Shooting pictogram.svg Strzelectwo Karabin wojskowy, pozycja leżąca, 300 m, drużynowo
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Léonce Quentin, Julien Brulé, Pascal Fauvel, Eugène Grisot, Eugène Richez, Paul Leroy, Arthur Mabillon, Léon Epin Archery pictogram.svg Łucznictwo 28 metrów drużynowo
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Géo André, Gaston Féry, Maurice Delvart, André Devaux Athletics pictogram.svg Lekkoatletyka 4 × 400 metrów
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Xavier Eluère Boxing pictogram.svg Boks waga ciężka
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Fernand Canteloube Cycling (road) pictogram.svg Kolarstwo wyścig szosowy
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Roger Ducret Olympic pictogram Fencing.png Szermierka floret
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Gustave Buchard Olympic pictogram Fencing.png Szermierka szabla
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Armand Massard, Alexandre Lippmann, Gustave Buchard, Georges Trombert, Georges Casanova, Émile Moureau, Gaston Amson Olympic pictogram Fencing.png Szermierka szabla drużynowo
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Jean Gounot Gymnastics (artistic) pictogram.svg Gimnastyka wielobój
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Georges Berger, Émile Bouchès, René Boulanger, Alfred Buyenne, Eugène Cordonnier, Léon Delsarte, Lucien Démanet, Paul Durin, Victor Duvant, Fernand Fauconnier, Arthur Hermann, Albert Hersoy, André Higelin, Auguste Hoël, Louis Kimpe, Georges Lagouge, Paulin Lemaire, Ernest Lespinasse, Émile Martel, Jules Pirard, Eugène Pollet, Georges Thurnherr, Marco Torrès, François Walker, Julien Wartelle, Paul Wartelle Gymnastics (artistic) pictogram.svg Gimnastyka wielobój drużynowo
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Alfred Plé, Gaston Giran Rowing pictogram.svg Wioślarstwo dwójka podwójna
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Suzanne Lenglen, Élisabeth d'Ayen Olympic pictogram Tennis.png Tenis gra podwójna kobiet
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Max Décugis, Pierre Albarran Olympic pictogram Tennis.png Tenis gra podwójna mężczyzn
Bronze medal-2008OB.svg Brąz Louis Bernot Olympic pictogram Weightlifting.png Podnoszenie ciężarów waga ciężka

Skład kadry[edytuj | edytuj kod]

Boxing pictogram.svg Boks[edytuj | edytuj kod]

Zawodnik Konkurencja 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Finał/Mecz o 3. miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Miejsce
Jean-Baptiste Rampignon waga musza Kanada Harry Turner
W
Stany Zjednoczone Frank di Genaro
P
Nie awansował
Charles Albert Królestwo Włoch (1861–1946) Vincenzo Dell'Oro
W
Belgia Joseph Charpentier
W
Stany Zjednoczone Frank di Genaro
P
Wielka Brytania William Cuthbertson
P
4.
Georges Cochon waga kogucia Stany Zjednoczone Samuel Vogel
P
Nie awansował
Henri Ricard Norwegia Hjalmar Nygaard
W
Kanada Chris Graham
P
Nie awansował
Jean Gachet waga piórkowa Stany Zjednoczone Jack Zivic
W
Francja Paul Fritsch
P
Silver medal.svg
Paul Fritsch Królestwo Włoch (1861–1946) Edoardo Garzena
W
Francja Jean Gachet
W
Gold medal.svg
Joseph Solvinto waga lekka Stany Zjednoczone Samuel Mosberg
P
Nie awansował
Jacques Grégoire Związek Południowej Afryki Richard Beland
P
Nie awansował
Louis Piochelle waga półciężka wolny los Wielka Brytania Harold Franks
P
Nie awansował
René Darbou Norwegia Sverre Sørsdal
P
Nie awansował
Xavier Eluère waga ciężka Królestwo Włoch (1861–1946) Mariano Barbaresi
W
Norwegia Sigurd Hoel
W
Wielka Brytania Ronald Rawson
P
Stany Zjednoczone William Spengler
W
Bronze medal.svg

Gymnastics (artistic) pictogram.svg Gimnastyka[edytuj | edytuj kod]

Zawodnik Konkurencja Finał
Wynik Miejsce
Marco Torrès wielobój indywidualnie 87,62 Silver medal.svg
Jean Gounot 87,45 Bronze medal.svg
Georges Thurnherr 86,00 5.
Laurent Grech 85,65 6.
Louis-Charles Marty 81,15 13.
François Walker 80,55 15.
Georges Berger, Émile Bouchès, René Boulanger, Alfred Buyenne, Eugène Cordonnier, Léon Delsarte, Lucien Démanet, Paul Durin, Georges Duvant, Fernand Fauconnier, Arthur Hermann,Albert Hersoy, André Higelin, Auguste Hoël, Louis Kempe, Georges Lagouge, Paulin Lemaire, Ernest Lespinasse, Émile Martel, Jules Pirard, Eugène Pollet, Georges Thurnherr, Marco Torrès, François Walker, Julien Wartelle, Paul Wartelle wielobój drużynowo 340,100 Bronze medal.svg

Field hockey pictogram.svg Hokej na trawie[edytuj | edytuj kod]

Ice hockey pictogram.svg Hokej na lodzie[edytuj | edytuj kod]

Equestrian pictogram.svg Jeździectwo[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Zawodnik Koń Finał
Wynik Poz.
Ujeżdżenie indywidualnie Hédoin de Maille Chéri Biribi 23,9375 5.
Michel Artola Plumard 23,4375 6.
Jean Esnault-Pelterie Saint James 21,8125 9.
Antoine Boudet Ambleville 21,8125 9.
Henri Mehu Callipyge 20,1250 12.
Marcel Blanchard Lenotre 20,0000 13.
Konkurencja Zawodnik Finał
Wynik Poz.
woltyżerka indywidualnie Field 29,500 Silver medal.svg
Salins 26,333 7.
Cauchy 25,250 9.
Cabanac 24,333 10.
Badu 23,00 11.
Formal I 22,833 12.
Formal II 20,500 13.
woltyżerka drużynowo Field
Salins
Cauchy
81,0583 Silver medal.svg
Konkurencja Zawodnik Koń Finał
Punkty karne Miejsce
Skoki indywidualnie Edmond L'Hotte Kabyle 8,00 10.
Jacques Alquir-Bouffard Dahlia 13,25 20.
Franck Tisnés Ugolin 17,00 22.
Skoki drużynowo Auguste de Laissardière
Henri Horment
Théophile Carbon
Pierre Le Moyne
Othello
Dignité
Incas
Flirt
34,75 4.
Konkurencja Zawodnik Koń 50 km 20 km Skoki Razem Pozycja
WKKW indywidualnie Edouard Saint-Poulof Josette 862,50 525,00 0,00 1387,50 13.
Camille de Sartiges Jehova 855,00 495,00 2,50 1352,50 15.
Jules de Vregille Grand Manitou 600,00 Nie ukończył Nie ukończył konkurencji
André Vidart Maxime 600,00 Nie ukończył Nie ukończył konkurencji
WKKW drużynowo Edouard Saint-Poulof
Camille de Sartiges
Jules de Vregille
André Vidart
jak wyżej punktacja jak wyżej nie ukończyli konkurencji

Cycling (road) pictogram.svg Kolarstwo[edytuj | edytuj kod]

Kolarstwo szosowe[edytuj | edytuj kod]

Zawodnik Konkurencja Czas Pozycja
Fernand Canteloube jazda indywidualna na czas (m) 4:42:54,4 Bronze medal.svg
Georges Detreille 4:46:13,4 6.
Achille Souchard 4:51:56,0 10.
Marcel Gobillot 4:55:39,6 14.
Fernand Canteloube
Georges Detreille
Marcel Gobillot
Achille Souchard
jazda drużynowa na czas (m) 19:16:43,4 Gold medal.svg

Kolarstwo torowe[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Zawodnik Eliminacje Ćwierćfinał Repasaże - półfinały Repasaże - Finał Półfinały Finał Pozycja
Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce Przeciwnik Czas Miejsce
sprint Henri Bellivier Stany Zjednoczone Christopher Dotterweich
Kanada William Taylor
13,2 1. Stany Zjednoczone Fred Taylor
Kanada Norman Webster
b.d 2. Belgia L'Empereur
Kanada Norman Webster
Stany Zjednoczone Anthony Young
b.d 1. Francja Pierre Lanousse
Kanada Harold Bounsell
Francja Georges Perrin
b.d 4. Nie awansował
Georges Paillard Związek Południowej Afryki James Walker
Królestwo Włoch (1861–1946) Giuseppe Cavallotti
b.d 2. Wielka Brytania albert White
Dania Henry Andersen
b.d 3. Francja Pierre Lanusse
Dania Henry Andersen
Holandia Peterus Ikelaar
b.d 3. Nie awansował
Pierre Lanusse Wielka Brytania albert White
Dania Axel Hansen
13,0 1. Wielka Brytania Horace Johnson
Holandia Petrus Ikelaar
b.d 2. Francja Georges Paillard
Holandia Peterus Ikelaar
Dania Henry Andersen
13,0 1. Francja Georges Perrin
Kanada Harold Bounsell
Francja Henri Bellivier
13,0 1. Holandia Mouritius Peeters
Związek Południowej Afryki James Walker
15,2 2, Nie awansował
Georges Perrin Stany Zjednoczone Fred Taylor
Królestwo Włoch (1861–1946) Armido Rizzetto
b.d 2. Związek Południowej Afryki James Walker
Belgia Gustav Daghelinckx
b.d 2. Belgia Gustave Daghelinckx
Belgia Binard
Królestwo Włoch (1861–1946) Francesco Giorgetti
12,8 1. Francja Pierre Lanousse
Kanada Harold Bounsell
Francja Henri Bellivier
b.d 3. Nie awansował
tandemy Henri Bellivier
Georges Perrin
Wielka Brytania Harry Ryan, Wielka Brytania Thomas Lance
Związek Południowej Afryki Hendrik Goosen, Związek Południowej Afryki George Thursfield
b.d 3. Nie awansowali
50 km Gaston Alancourt b.d 8. 8.
Couder Nie ukończył wyścigu
Enguerrand Nie ukończył wyścigu
wyścig na dochodzenie drużynowy Georges Enguerrand
Henri Habent
Courder
Lucien Faucheux
 Włochy b.d 2. Nie awansowali

Athletics pictogram.svg Lekkoatletyka[edytuj | edytuj kod]

Konkurencje biegowe

Konkurencja Zawodnik Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
100 m René Mourlon 11,2 1. 11,0 3. Nie awansował
René Lorain b.d 3. Nie awansował
René Tirard 11,7 2. 11,2 4. Nie awansował
Émile Ali-Khan 11,0 1. 10,9 2. 10,8 2. 11,1 5.
200 m René Tirard 23,2 1. b.d 3. Nie awansował
René Caste 23,0 1. 22,2 3. Nie awansował
René Lorain 25,0 1. 23,0 3. Nie awansował
Jean-René Seurin 23,6 3. Nie awansował
400 m Gaston Féry 51,1 1. 50,6 1. b.d 6. Nie awansował
Géo André 52,3 2. 51,3 3. 50,5 5. Nie awansował
Maurice Delvart 50,9 3. Nie awansował
Eugène Bayon 52,4 3. Nie awansował
800 m Fernand Bauduin 2:02,5 3. 1:58,0 5. Nie awansował
Jean Esparbès 1:57,7 4. 1:57,3 3. 1:58,0 8.
Robert Goullieux 1:58,8 1. 1:59,6 5. Nie awansował
Kléber Argouac'h 2:02,5 4. b.d 6. Nie awansował
1500 m André Audinet 4:03,7 3. 4:06,4 6.
Armand Burtin 4:07,7 4. Nie awansował
Maurice de Conninck 4:09,8 4. Nie awansował
René Leray 4:15,0 5. 4:16,5 10.
5000 m Jean-Baptiste Manhès 16:07,8 7. Nie awansował
Lucien Duquesne 16:08,2 5. Nie awansował
Joseph Guillemot 15:33,0 1. 14:55,6 Gold medal.svg
10 000 m Jean-Baptiste Manhès 34:12,0 4. 32:26,0 6.
Lucien Duquesne 35:06,6 7. Nie awansował
Joseph Guillemot 32:41,6 1. 31:47,2 Silver medal.svg
Gaston Heuet 32:11,1 3. 32:26,0 6.
3000 m z przeszkodami Edmond Brossard b.d 4. Nie awansował
Robert Geyer 11:11,9 4. Nie awansował
Frédéric Langrenay 10:39,8 5. Nie awansował
Georges Guillon 10:44,3 6. Nie awansował
110 m przez płotki Henri Bernard b.d 3. Nie awansował
400 m przez płotki Marcel Jarrety Nie ukończył biegu Nie awansował
Albert Lucas b.d 4. Nie awansował
Géo André 55,9 2. 55,5 2. 54,8 4.
sztafeta 4 × 100 m mężczyzn René Lorain
René Tirard
René Mourlon
Émile Ali-Khan
43,0 1. 42,5 Silver medal.svg
sztafeta 4 × 400 m mężczyzn Géo André
Gaston Féry
Maurice Delvart
André Devaux
3:46,6 3. 3:23,5 Bronze medal.svg
bieg 3000 m drużynowo Edmond Brossard
Armand Burtin
Gaston Heuet
7 pkt 1. 30 pkt 4.
maraton Albert Moché 2:50:00,2 18.
Henri Teyssedou 3:00:04,0 25.
Louis Ichard Nie ukończył biegu
Amédée Trichard Nie ukończył biegu
chód na 10 km Martial Simon Dyskwalifikacja Nie awansował
bieg przełajowy Gaston Heuet 28:10,0 8.
Gustave Lauvaux b.d 17.
Joseph Servella b.d 21.
Edmond Brossard b.d 31.
Edmond Bimont b.d 32.
Joseph Guillemot Nie ukończył biegu
bieg przełajowy drużynowo Gaston Heuet
Gustave Lauvaux
Joseph Servella
40 pkt 5.

Konkurencje techniczne

Konkurencja Zawodnik Eliminacje Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce
skok w dal Eugène Coulon 6,50 11. Nie awansował
Marcel Orfidan 6,39 14. Nie awansował
Charles Courtin 6,23 17. nie awansował
Charles Guézille 5,485 27. Nie awansował
trójskok Etienne Proux 12,925 16. Nie awansował
André Chilo 12,54 17. Nie awansował
Gustave Remouet 12,475 19. Nie awansował
skok wzwyż Pierre Lewden 1,80 1. 1,80 7.
René Labat 1,80 1. 1,75 9.
Pierre Guilloux 1,75 13. Nie awansował
skok o tyczce André Francquenelle 3,60 1. 3,40 10.
Paul Lagarde 3,60 1. 3,40 11.
Étienne Gajan 3,50 14. Nie awansował
pchnięcie kulą Raoul Paoli 12,485 12. Nie awansował
Henri Dozolme 11,965 15. Nie awansował
rzut dyskiem André Tison 37,35 11. Nie awansował
Émile Ecuyer 36,10 14. Nie awansował
Daniel Pierre 35,53 15. Nie awansował
rzut oszczepem Pierre Grany 47,90 14. Nie awansował
Arthur Picard 47,09 15. Nie awansował

Archery pictogram.svg Łucznictwo[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Zawodnik Wynik Miejsce
cel ruchomy 50 m indywidualnie Julien Brulé 134 Gold medal.svg
cel ruchomy 50 m drużynowo Julien Brulé
Pascal Fauvel
Léonce Quentin
Eugène Grisot
Eugène Richez
Paul Leroy
Arthur Mabillon
Léon Epin
2493 Silver medal.svg
cel ruchomy 33 m indywidualnie Julien Brulé 94 Silver medal.svg
cel ruchomy 33 m drużynowo Léonce Quentin
Julien Brulé
Pascal Fauvel
Eugène Grisot
Eugène Richez
Paul Leroy
Arthur Mabillon
Léon Epin
2586 Silver medal.svg
cel ruchomy 28 m indywidualnie Léonce Quentin 104 Silver medal.svg
cel ruchomy 28 m drużynowo Léonce Quentin
Julien Brulé
Pascal Fauvel
Eugène Grisot
Eugène Richez
Paul Leroy
Arthur Mabillon
Léon Epin
2328 Bronze medal.svg

Figure skating pictogram.svg Łyżwiarstwo figurowe[edytuj | edytuj kod]

Modern pentathlon pictogram.svg Pięciobój nowoczesny[edytuj | edytuj kod]

Football pictogram.svg Piłka nożna[edytuj | edytuj kod]

Water polo pictogram.svg Piłka wodna[edytuj | edytuj kod]

Swimming pictogram.svg Pływanie[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni
200 metrów stylem klasycznym - odpadł w eliminacjach
400 metrów stylem klasycznym - odpadł w eliminacjach
200 metrów stylem klasycznym - odpadł w eliminacjach
400 metrów stylem klasycznym - odpadł w eliminacjach
Kobiety
100 metrów stylem klasycznym - odpadła w eliminacjach
300 metrów stylem klasycznym - odpadła w eliminacjach
100 metrów stylem klasycznym - odpadła w eliminacjach
300 metrów stylem klasycznym - odpadła w eliminacjach

Rugby union pictogram.svg Rugby[edytuj | edytuj kod]

Diving pictogram.svg Skoki do wody[edytuj | edytuj kod]

  • Rémi Weil – trampolina - odpadł w eliminacjach

Shooting pictogram.svg Strzelectwo[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Zawodnik Finał
Wynik Pozycja
pistolet szybkostrzelny drużynowo Joseph Pecchia
Jules Maujean
Léon Johnson
Émile Boitout
André Regaud
1239 5.
pistolet dowolny drużynowo Joseph Pecchia
Jules Maujean
Léon Johnson
Émile Boitout
André Regaud
2225 6.
karabin małokalibrowy stojąc 50 m Léon Johnson b.d 20.
Achille Paroche b.d 20.
Émile Rumeau b.d 20.
André Parmentier b.d 20.
Georges Roes b.d 20.
karabin małokalibrowy 50 m stojąc drużynowo Léon Johnson
Achille Paroche
Émile Rumeau
André Parmentier
Georges Roes
1847 5.
karabin dowolny 3 pozycje Achille Parosui 929 b.d.
Georges Roes 909 b.d.
André Parmentier 905 b.d
Paul Colas 893 b.d
Albert Regnier 850 b.d
karabin dowolny 3 pozycje drużynowo Achille Paroche
Georges Roes
André Parmentier
Paul Colas
Albert Regnier
4487 7.
karabin wojskowy 300 m leżąc Léon Johnson 59 Silver medal.svg
Achille Paroche 59 5.
karabin wojskowy leżąc 300 m drużynowo Léon Johnson
Achille Paroche
Émile Rumeau
André Parmentier
Georges Roes
283 Silver medal.svg
karabin wojskowy stojąc 300 m Achille Paroche b.d b.d
Léon Johnson b.d b.d
karabin wojskowy stojąc 300 m drużynowo Léon Johnson
Achille Paroche
Émile Rumeau
André Parmentier
Georges Roes
249 5.
karabin wojskowy leżąc 600 m drużynowo Léon Johnson
Achille Paroche
Émile Rumeau
André Parmentier
Georges Roes
280 5.
karabin wojskowy leżąc 300 i 600 m drużynowo Léon Johnson
Achille Paroche
Émile Rumeau
André Parmentier
Georges Roes
563 4.
trap drużynowo André Fleury
Marcel Lafitte
Henri de Castex
Augustin Berjat
René Texier
Jan de Lareinty-Tholoza
210 7.

Fencing pictogram.svg Szermierka[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Zawodnik 1 runda Ćwierćfinał Półfinały Finał Pozycja
Przeciwnik Wynik Przeciwnik Wynik Przeciwnik Wynik Przeciwnik Wynik
szpada indywidualnie Roger Ducret Belgia Félix Goblet
Portugalia João Sassetti
Czechosłowacja Jan Černohorský
Szwecja Gustaf Lindblom
Grecja S. Antonidas
Wielka Brytania John Blake
Holandia Willem Hubert
Dania Ivan Osiier
Włochy Paolo Thaon
Portugalia João Sassetti
Portugalia António Mascarenhas
Francja Gustave Buchard
Belgia Ernest Gevers
Belgia Maurice Dewee
Włochy Giovanni Canova
Stany Zjednoczone William Russell
Grecja Evangelos Skotidas
Dania Aage Berntsen
Grecja S. Antonidas
Holandia Jan Van der Wiel
Nie awansował
Georges Trombert Portugalia Fernando Correia
Belgia Victor Boin
Dania Einar Levison
Holandia Wouter Brouwer
Włochy Abelardo Olivier
Stany Zjednoczone John Dimond
Szwecja Hans Törnblom
Czechosłowacja Otakar Švorčík
Szwecja Gustaf Lindblom
Portugalia Jorge de Paiva
Holandia Adrianus de Jong
Francja Émile Moureau
Belgia Charles Delporte
Włochy Tullio Bozza
Belgia Joseph de Craecker
Dania Poul Rasmussen
Wielka Brytania Roland Willoughby
Belgia Ernest Gevers
Francja Gustave Buchard
Belgia Félix Goblet
Francja Émile Moureau
Włochy Abelardo Olivier
Portugalia Jorge de Paiva
Stany Zjednoczone Henry Breckenridge
Szwecja Nils Hellsten
Holandia Adrianus de Jong
Belgia Maurice Dewee
Portugalia João Sassetti
Nie awansował
Frédéric Dubourdieu Czechosłowacja Josef Javůrek
Dania Poul Rasmussen
Szwajcaria Edouard Fitting
Belgia Ernest Gevers
Szwecja Carl Gripenstedt
Portugalia Frederico Paredes
Holandia Louis Delaunoij
Stany Zjednoczone Raymond Dutcher
Wielka Brytania Robert Montgomerie
Włochy Abelardo Olivier
Portugalia Fernando Correia
Czechosłowacja Josef Jungmann
Francja Armand Massard
Stany Zjednoczone Henry Breckenridge
Belgia Félix Goblet
Sułtanat Egiptu Ahmed Hassanein
Portugalia Ruimondo Mayer
Holandia Henri Wijnoldij-Daniëls
Szwecja Carl Gripenstedt
Stany Zjednoczone William Russell
Portugalia António Mascarenhas
Szwecja Gustaf Lindblom
Francja Georges Casanova
Belgia Charles Delporte
Francja Armand Massard
Francja Alexandre Lippmann
Belgia Orphile de Montigny
Włochy Dino Urbani
Portugalia Fernando Correia
Dania Einar Levison
Nie awansował
Alexandre Lippmann Szwecja Nils Hellsten
Portugalia Ruimondo Mayer
Belgia Joseph de Craecker
Czechosłowacja Otakar Švorčík
Szwajcaria Eugène Empeyta
Wielka Brytania Martin Holt
Dania Georg Hegner
Grecja Vasilios Zarkadis
P
P
P
P
W
W
W
W
Szwecja Nils Hellsten
Francja Georges Casanova
Dania Einar Levison
Belgia Orphile de Montigny
Włochy Dino Urbani
Portugalia Henrique da Silveira
Belgia Victor Boin
Holandia Wouter Brouwer
Szwajcaria Edouard Fitting
Wielka Brytania Robin Dalglish
Stany Zjednoczone William Russell
Portugalia António Mascarenhas
Szwecja Gustaf Lindblom
Francja Georges Casanova
Belgia Charles Delporte
Francja Armand Massard
Francja Frédéric Dubourdieu
Belgia Orphile de Montigny
Włochy Dino Urbani
Portugalia Fernando Correia
Dania Einar Levison
Francja Armand Massard
Francja Armand Massard
Belgia Ernest Gevers
Francja Georges Casanova
Portugalia António Mascarenhas
Francja Armand Massard
Włochy Abelardo Olivier
Szwecja Gustaf Lindblom
Belgia Charles Delporte
Belgia Félix Goblet
Portugalia Jorge de Paiva
Silver medal.svg
Gustave Buchard Włochy Tullio Bozza
Holandia Henri Wijnoldij-Daniëls
Dania Aage Berntsen
Stany Zjednoczone William Russell
Szwecja Knut Enell
Belgia Léon Tom
Wielka Brytania George Burt
Portugalia João Sassetti
Portugalia António Mascarenhas
Francja Roger Ducret
Belgia Ernest Gevers
Belgia Maurice Dewee
Włochy Giovanni Canova
Stany Zjednoczone William Russell
Grecja Evangelos Skotidas
Dania Aage Berntsen
Grecja S. Antonidas
Holandia Jan Van der Wiel
Belgia Ernest Gevers
Francja Georges Trombert
Belgia Félix Goblet
Francja Émile Moureau
Włochy Abelardo Olivier
Portugalia Jorge de Paiva
Stany Zjednoczone Henry Breckenridge
Szwecja Nils Hellsten
Holandia Adrianus de Jong
Belgia Maurice Dewee
Portugalia João Sassetti
Francja Alexandre Lippmann
Francja Armand Massard
Belgia Ernest Gevers
Francja Georges Casanova
Portugalia António Mascarenhas
Francja Armand Massard
Włochy Abelardo Olivier
Szwecja Gustaf Lindblom
Belgia Charles Delporte
Belgia Félix Goblet
Portugalia Jorge de Paiva
Bronze medal.svg
Émile Moureau Stany Zjednoczone Henry Breckinridge
Belgia Charles Delporte
Czechosłowacja Josef Jungmann
Portugalia Jorge de Paiva
Włochy Aldo Boni
Holandia Salomon Zeldenrust
Wielka Brytania Charles Notley
Szwecja Einar Råberg
Czechosłowacja Otakar Švorčík
Szwecja Gustaf Lindblom
Portugalia Jorge de Paiva
Holandia Adrianus de Jong
Francja Georges Trombert
Belgia Charles Delporte
Włochy Tullio Bozza
Belgia Joseph de Craecker
Dania Poul Rasmussen
Wielka Brytania Roland Willoughby
Belgia Ernest Gevers
Francja Georges Trombert
Belgia Félix Goblet
Francja Gustave Buchard
Włochy Abelardo Olivier
Portugalia Jorge de Paiva
Stany Zjednoczone Henry Breckenridge
Szwecja Nils Hellsten
Holandia Adrianus de Jong
Belgia Maurice Dewee
Portugalia João Sassetti
Francja Alexandre Lippmann
Francja Gustave Buchard
Belgia Ernest Gevers
Francja Georges Casanova
Portugalia António Mascarenhas
Francja Armand Massard
Włochy Abelardo Olivier
Szwecja Gustaf Lindblom
Belgia Charles Delporte
Belgia Félix Goblet
Portugalia Jorge de Paiva
6.
Georges Casanova Belgia Orphile de Montigny
Czechosłowacja Viliam Tvrský
Holandia Adrianus de Jong
Portugalia Henrique da Silveira
Włochy Giovanni Canova
Szwecja David Warholm
Wielka Brytania Ronald Campbell
Szwajcaria Henri Jacquet
Szwecja Nils Hellsten
Francja Alexandre Lippmann
Dania Einar Levison
Belgia Orphile de Montigny
Włochy Dino Urbani
Portugalia Henrique da Silveira
Belgia Victor Boin
Holandia Wouter Brouwer
Szwajcaria Edouard Fitting
Wielka Brytania Robin Dalglish
Stany Zjednoczone William Russell
Portugalia António Mascarenhas
Szwecja Gustaf Lindblom
Francja Armand Massard
Belgia Charles Delporte
Francja Alexandre Lippmann
Francja Frédéric Dubourdieu
Belgia Orphile de Montigny
Włochy Dino Urbani
Portugalia Fernando Correia
Dania Einar Levison
Francja Alexandre Lippmann
Francja Gustave Buchard
Belgia Ernest Gevers
Francja Armand Massard
Portugalia António Mascarenhas
Francja Émile Moureau
Włochy Abelardo Olivier
Szwecja Gustaf Lindblom
Belgia Charles Delporte
Belgia Félix Goblet
Portugalia Jorge de Paiva
5.
Armand Massard Sułtanat Egiptu Ahmed Hassanein
Włochy Dino Urbani
Wielka Brytania Robin Dalglish
Dania Otto Baerentzen
Szwajcaria Louis de Tribolet
Portugalia Manuel Queiróz
Holandia Félix Vigeveno
Stany Zjednoczone Leonard Schoonmaker
Włochy Abelardo Olivier
Portugalia Fernando Correia
Czechosłowacja Josef Jungmann
Francja Frédéric Dubourdieu
Stany Zjednoczone Henry Breckenridge
Belgia Félix Goblet
Sułtanat Egiptu Ahmed Hassanein
Portugalia Ruimondo Mayer
Holandia Henri Wijnoldij-Daniëls
Szwecja Carl Gripenstedt
Stany Zjednoczone William Russell
Portugalia António Mascarenhas
Szwecja Gustaf Lindblom
Francja Georges Casanova
Belgia Charles Delporte
Francja Alexandre Lippmann
Francja Frédéric Dubourdieu
Belgia Orphile de Montigny
Włochy Dino Urbani
Portugalia Fernando Correia
Dania Einar Levison
Francja Alexandre Lippmann
Francja Gustave Buchard
Belgia Ernest Gevers
Francja Georges Casanova
Portugalia António Mascarenhas
Francja Émile Moureau
Włochy Abelardo Olivier
Szwecja Gustaf Lindblom
Belgia Charles Delporte
Belgia Félix Goblet
Portugalia Jorge de Paiva
Gold medal.svg
szpada drużynowo Alexandre Lippmann
Gustave Buchard
Georges Trombert
Georges Casanova
Émile Moureau
Gaston Amson
 Szwajcaria
 Stany Zjednoczone
 Wielka Brytania
 Czechosłowacja
W
W
W
W
 Włochy
 Belgia
 Portugalia
 Szwajcaria
 Stany Zjednoczone
Bronze medal.svg
floret indywidualnie André Labatut Belgia Jean Verbrugghe
Dania Einar Levison
Stany Zjednoczone Henry Breckinridge
Holandia Wouter Brouwer
Włochy Rodolfo Terlizzi
Wielka Brytania Cecil Kershaw
W
W
W
W
W
W
Włochy Abelardo Olivier
Włochy Pietro Speciale
Holandia Félix Vigeveno
Szwecja Knut Enell
Belgia Jean Verbrugghe
W
W
W
W
W
Włochy Nedo Nadi
Francja Philippe Cattiau
Francja Roger Ducret
Włochy Aldo Nadi
Belgia Orphile de Montigny
Włochy Oreste Puliti
Dania Ivan Osiier
Włochy Abelardo Olivier
Francja Georges Trombert
Francja Marcel Perrot
Włochy Pietro Speciale
4.
Georges Trombert Włochy Nedo Nadi
Czechosłowacja Viliam Tvrzský
Holandia Salomon Zeldenrust
Stany Zjednoczone Millard Bloomer
Belgia Charles Pape
Wielka Brytania H. Evan James
Szwecja Gustaf Lindblom
Dania Kay Schrøder
Belgia Orphile de Montigny
Dania Ivan Osiier
Włochy Tommaso Constantino
Belgia Charles Crahay
Włochy Federico Cesarano
Włochy Nedo Nadi
Francja Philippe Cattiau
Francja Roger Ducret
Włochy Aldo Nadi
Belgia Orphile de Montigny
Włochy Oreste Puliti
Dania Ivan Osiier
Włochy Abelardo Olivier
Francja André Labatut
Francja Marcel Perrot
Włochy Pietro Speciale
10.
Lionel Bony de Castellane Włochy Aldo Nadi
Dania Ivan Osiier
Belgia Emile Dufrane
Wielka Brytania Roland Willoughby
Czechosłowacja Josef Jungmann
Szwecja Nils Hellsten
Włochy Nedo Nadi
Włochy Oreste Puliti
Francja Roger Ducret
Belgia Robert de Schepper
Stany Zjednoczone Francis Honeycutt
P
P
P
W
W
Nie awansował
Marcel Perrot Włochy Abelardo Olivier
Belgia Marcel Cuypers
Czechosłowacja Josef Javůrek
Dania Georg Hegner
Holandia Adrianus de Jong
Stany Zjednoczone Joseph Parker
Wielka Brytania Robert Montgomerie
Szwecja Hans Törnblom
Francja Philippe Cattiau
Włochy Aldo Nadi
Czechosłowacja Viliam Tvrzský
Belgia Marcel Cuypers
Dania Einar Levison
Włochy Nedo Nadi
Francja Philippe Cattiau
Francja Roger Ducret
Włochy Aldo Nadi
Belgia Orphile de Montigny
Włochy Oreste Puliti
Dania Ivan Osiier
Włochy Abelardo Olivier
Francja André Labatut
Francja Georges Trombert
Włochy Pietro Speciale
11.
Philippe Cattiau Czechosłowacja František Dvořák
Włochy Pietro Speciale
Szwecja Knut Enell
Belgia Marcel Berré
Wielka Brytania Philip Doyne
Holandia Jan Van der Wiel
W
W
W
W
W
W
Czechosłowacja Viliam Tvrzský
Włochy Aldo Nadi
Francja Marcel Perrot
Belgia Marcel Cuypers
Dania Einar Levison
Włochy Nedo Nadi
Francja Marcel Perrot
Francja Roger Ducret
Włochy Aldo Nadi
Belgia Orphile de Montigny
Włochy Oreste Puliti
Dania Ivan Osiier
Włochy Abelardo Olivier
Francja André Labatut
Francja Georges Trombert
Włochy Pietro Speciale
Silver medal.svg
Roger Ducret Włochy Oreste Puliti
Belgia Robert de Schepper
Wielka Brytania Thomas Wand-Tetley
Stany Zjednoczone George Calnan
Dania Aage Berntsen
W
W
W
W
W
Włochy Nedo Nadi
Włochy Oreste Puliti
Francja Lionel Bony de Castellane
Belgia Robert de Schepper
Stany Zjednoczone Francis Honeycutt
P
P
W
W
W
Włochy Nedo Nadi
Francja Marcel Perrot
Francja Philippe Cattiau
Włochy Aldo Nadi
Belgia Orphile de Montigny
Włochy Oreste Puliti
Dania Ivan Osiier
Włochy Abelardo Olivier
Francja André Labatut
Francja Georges Trombert
Włochy Pietro Speciale
Bronze medal.svg
floret drużynowo Lionel Bony de Castellane
Gaston Amson
Philippe Cattiau
Roger Ducret
André Labatut
Georges Trombert
Lucien Gaudin
Marcel Perrot
 Stany Zjednoczone
 Holandia
 Włochy
 Stany Zjednoczone
 Dania
 Wielka Brytania
P
W
W
W
Silver medal.svg
szabla indywidualnie Marc Perrodon Włochy Oreste Puliti
Włochy Federico Cesarano
Holandia Adrianus de Jong
Dania Aage Berntsen
Stany Zjednoczone Edwin Fullinwider
Wikiprojekt:Szablony flag Alexis Simonson
Wielka Brytania Edward Startin
P
P
P
P
W
W
W
Nie awansował
Georges Trombert Nie ukończył konkurencji Nie awansował
Henri de Saint-Germain Włochy Nedo Nadi
Belgia Robert Feyerick
Wielka Brytania Cecil Kershaw
Włochy Baldo Baldi
Czechosłowacja Josef Javůrek
Stany Zjednoczone Clariborne Walker
Nie awansował
Jean Margraff Belgia Léon Tom
Włochy Francesco Gargano
Włochy Giulio Rusconi
Stany Zjednoczone Joseph Parker
Grecja Evangelos Skotidas
Holandia Félix Vigeveno
Stany Zjednoczone Arthur Lyon
Czechosłowacja Zdeněk Vávra
Wielka Brytania Alfred Martin
Nie awansował
szabla drużynowo Georges Trombert
Jean Margraff
Marc Perrodon
Henri de Saint Germain
 Włochy
 Stany Zjednoczone
 Holandia
 Belgia
 Dania
 Wielka Brytania
 Czechosłowacja
P
W
W
W
W
W
W
Silver medal.svg

Tennis pictogram.svg Tenis[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Zawodnik 1 runda 2 runda 3 runda Ćwierćfinały Półfinały Finał/mecz o 3.miejsce Miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Singiel (m) Jacques Brugnon Szwajcaria Alberto Chiesa
W 3:0
(6:4,7:5,6:4)
Związek Południowej Afryki Louis Raymond
P 1:3
(6:3,2:6,0:6,1:6)
Nie awansował 9.
Max Décugis Związek Południowej Afryki Brian Norton
W 3:1
(7:5,12:10,2:6,6:8)
Związek Południowej Afryki George Dodd
P 0:3
(2:6,1:6,1:6)
Nie awansował 17.
Jean Samazeuilh Związek Południowej Afryki Charles Winslow
P 1:3
(5:7,6:2,6:3,6:2)
Nie awansował 17.
François Blanchy Związek Południowej Afryki George Dodd
P 1:3
(6:2,2:6,1:6,7:9)
Nie awansował 32.
debel (m) Max Décugis
Pierre Albarran
Królestwo Hiszpanii (1874–1931) Eduardo Flaquer
Królestwo Hiszpanii (1874–1931) Enrique Satrústegui
W 3:1
(6:2,3:6,6:0,6:4)
Związek Południowej Afryki George Dodd
Związek Południowej Afryki Cecil Blackbeard
W 3:1
(3:6,6:4,6:4,7:5)
Wielka Brytania Oswald Turnbull
Wielka Brytania Max Woosnam
P 1:3
(6:4,4:6,3:6,8:10)
Francja François Blanchy
Francja Jacques Brugnon
W
walkower
Bronze medal.svg
François Blanchy
Jacques Brugnon
Czechy Jaroslav Just
Czechy Bohuslav Hykš
W 3:0
(6:1,6:2,6:4)
Norwegia Conrad Langaard
Norwegia Jack Nielsen
W 3:0
(6:1,6:1,6:3)
Japonia Ichiya Kumagae
Japonia Sei'ichirō Kashio
P 1:3
(4:6,6:4,3:6,1:6)
Francja Max Décugis
Francja Pierre Albarran
P
walkower
4.
Jean Samazeuilh
Daniel Lawton
Belgia Eugène Grisar
Belgia Maurice van den Bemden
W 3:0
(6:4,6:3,6:3)
Związek Południowej Afryki George Dodd
Związek Południowej Afryki Cecil Blackbeard
P 0:3
(3:6,0:6,7:8)
Nie awansowali 9.
singiel (k) Suzanne Lenglen Belgia Marie Storms
W 2:0
(6:0,6:0)
Wielka Brytania Winifred McNair
W 2:0
(6:0,6:0)
Szwecja Lily Strömberg
W 2:0
(6:0,6:0)
Szwecja Sigrid Fick
W 2:0
(6:0,6:1)
Wielka Brytania Dorothy Holman
W 2:0
(6:3,6:0)
Gold medal.svg
Élisabeth d'Ayen Dania Amory Hansen
W 2:0
(6:2,6:3)
Wielka Brytania Kathleen McKane
P 0:2
(2:6,3:6)
Nie awansowała 5.
Jeanne Vaussard Wielka Brytania Kathleen McKane
P 0:2
(4:6,4:6)
Nie awansowała 15.
debel (k) Suzanne Lenglen
Élisabeth d'Ayen
Szwecja Sigrid Fick
Szwecja Lily Strömberg
P 2:0
(6:4,6:3)
Wielka Brytania Winifred McNair
Wielka Brytania Kathleen McKane
P 1:2
(6:2,3:6,6:8)
Nie awansowali Bronze medal.svg
mikst Suzanne Lenglen
Max Décugis
Wielka Brytania Geraldine Beamish
Wikiprojekt:Szablony flag Alfred Beamish
W 2:0
(6:2,6:0)
Belgia Anne Chaudoir
Belgia Albert Lammens
W 2:1
(3:6,6:1,6:1)
Dania Amory Hansen
Dania Erik Tegner
W 2:0
(6:0,6:1)
Wielka Brytania Kathleen McKane
Wielka Brytania Max Woosnam
W 2:0
(6:4,6:2)
Gold medal.svg
Jeanne Vaussard
François Blanchy
Belgia Anne Chaudoir
Belgia Albert Lammens
P 1:2
(6:4,5:7,3:6)
Nie awansowali 8.
Élisabeth d'Ayen
Fernand Hirsch
Szwecja Sigrid Fick
Szwecja Fritz Lindqvist
W 2:0
(6:4,6:2)
Wielka Brytania Kathleen McKane
Wielka Brytania Max Woosnam
P 0:2
(4:6,2:6)
Nie awansowali 8.

Rowing pictogram.svg Wioślarstwo[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Zawodnik Runda 1 Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Czas M. Czas M. Czas M. Czas M.
Dwójka podwójna Alfred Plé
Gaston Giran
7:26,0 1. 7:21,0 3. Bronze medal.svg
dwójka ze sternikiem Gabriel Poix
Maurice Bouton
Ernest Barberolle
9:15,0 1. 7:57,0 2. Silver medal.svg
ósemka Albert Diebold
Charles Hahn
Frédéric Grossmann
Robert Fleig
Henri Barbenés
Frédéric Fleig
Charles Schlewer
Émile Ruhlmann
Émile Barberolle
6:37,0 1. 6:42,6 2. Nie awansowali 4.

Wrestling pictogram.svg Zapasy[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Zawodnik 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Miejsce
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
styl klasyczny waga piórkowa Maurice Bovis Dania Rasmus Torgensen
p
Nie awansował
Jules Bouquet Czechy Josef Beránek
p
Nie awansował
styl klasyczny waga lekka Maurice Rohon Egipt Ahmed Rahmy
W
Finlandia Emil Väre
p
Dania Frants Frisenfeldt
p
Nie awansował
Théodore Bainconneau Holandia Carl Coerse
p
Nie awansował
styl klasyczny waga średnia Emile Gorbière Włochy Carlo Corsanego
p
Nie awansował
Camille Prunier Czechy Josef Huml
p
Nie awansował
styl klasyczny waga półciężka Jean Duvinet Szwecja Sven Ohlsson
p
Nie awansował
styl klasyczny waga ciężka Armand Gasiglia Finlandia Adolf Lindfors
p
Nie awansował Dania Poul Hansen p[1]
Stany Zjednoczone Edward Willkie P[2]
Nie awansował
Edmond Dame Estonia Artur Kukk
W
Finlandia Adolf Lindfors p
Dania Poul Hansen P[1]
Stany Zjednoczone Alexander Weyand
p[2]
nie awansował
styl wolny waga piórkowa Georges Barathon Wolny los Stany Zjednoczone Sam Gerson
p
Nie awansował
Jean Harrasse Wolny los Wielka Brytania Philip Bernard
p
Nie awansował
styl wolny waga lekka Jules Deligny Finlandia Kalle Anttila
p
Nie awansował
Henri Joudiou Wolny los Wielka Brytania Peter Wright (zapaśnik)\Peter Wright
p
Nie awansował
styl wolny waga średnia Charles Backsman Finlandia Väinö Penttala
p
Nie awansował
Pierre Angelot Wolny los Belgia Frits Janssens
p
nie awansował
styl wolny waga półciężka François Meyer Szwecja Anders Larsson
p
Nie awansował
Pierre Ledron Stany Zjednoczone Walter Maurer
p
Nie awansował

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. a b Walka stoczona w turnieju o srebrny medal.
  2. a b Walka stoczona w turnieju o brązowy medal.

Sailing pictogram.svg Żeglarstwo[edytuj | edytuj kod]

Zawodnik Konkurencja Wyścig Punkty Finałowa pozycja
Wyscig I
miejsce
Wyscig II
miejsce
Wyscig III
miejsce
Albert Weil
Robert Monier
Félix Picon
klasa 6,5 metrów 2. 2. 4 Silver medal.svg

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]