Oracle Challenger Series – Houston 2019
Wygląd
Miejsce | |||
---|---|---|---|
Obiekt | |||
Nawierzchnia |
Twarda | ||
Data |
11–19.11.2019 | ||
ATP Tour | |||
Kategoria | |||
Pula nagród |
162 480 $ | ||
Drabinka |
48S/4Q/16D | ||
WTA Tour | |||
Kategoria | |||
Pula nagród |
162 480 $ | ||
Drabinka |
48S/4Q/16D | ||
Dyrektor |
Tom Fey | ||
Zwycięzcy | |||
Gra pojedyncza mężczyzn Marcos Giron | |||
Gra podwójna mężczyzn Jonatan Erlich Santiago González | |||
Gra pojedyncza kobiet Kirsten Flipkens | |||
Gra podwójna kobiet Ellen Perez Luisa Stefani | |||
| |||
Strona internetowa |
Oracle Challenger Series – Houston 2019 – męski i żeński tenisowy turniej rozgrywany w dniach 11–19 listopada 2019 roku na kortach twardych w Houston o puli nagród wynoszącej 162 480 dolarów amerykańskich zarówno dla kobiet i mężczyzn.
Gra pojedyncza mężczyzn[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
15 | Michael Redlicki | 4 | 4 | ||||||||||||||||
8 | Mitchell Krueger | 6 | 6 | ||||||||||||||||
8 | Mitchell Krueger | 64 | 2 | ||||||||||||||||
4 | Marcos Giron | 7 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Marcos Giron | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||
5 | Jason Jung | 1 | 6 | 2 | |||||||||||||||
4 | Marcos Giron | 7 | 65 | 7 | |||||||||||||||
3 | Ivo Karlović | 5 | 7 | 69 | |||||||||||||||
Q | Alexis Galarneau | 63 | 67 | ||||||||||||||||
3 | Ivo Karlović | 7 | 7 | ||||||||||||||||
3 | Ivo Karlović | 65 | 6 | 6 | |||||||||||||||
6 | Christopher O’Connell | 7 | 3 | 4 | |||||||||||||||
6 | Christopher O’Connell | 5 | |||||||||||||||||
14 | Michael Mmoh | 0k |
Gra pojedyncza kobiet[edytuj | edytuj kod]
- Osobny artykuł:
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
WC | Coco Vandeweghe | 6 | 6 | ||||||||||||||||
10 | Mandy Minella | 1 | 4 | ||||||||||||||||
WC | Coco Vandeweghe | 3 | 6 | 7 | |||||||||||||||
7 | Stefanie Vögele | 6 | 4 | 5 | |||||||||||||||
4 | Katarina Zawacka | 5 | 1 | ||||||||||||||||
7 | Stefanie Vögele | 7 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Coco Vandeweghe | 64 | 4 | ||||||||||||||||
3 | Kirsten Flipkens | 7 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Caty McNally | 5 | 6 | 2 | |||||||||||||||
3 | Kirsten Flipkens | 7 | 4 | 6 | |||||||||||||||
3 | Kirsten Flipkens | 6 | 7 | ||||||||||||||||
PR | Irina Falconi | 3 | 5 | ||||||||||||||||
PR | Irina Falconi | 7 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Taylor Townsend | 5 | 1 |
Gra podwójna mężczyzn[edytuj | edytuj kod]
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Jonatan Erlich Santiago González |
6 | 7 | ||||||||||||||||
N. Sriram Balaji Jeevan Nedunchezhiyan |
2 | 64 | |||||||||||||||||
1 | Jonatan Erlich Santiago González |
2 | 7 | 10 | |||||||||||||||
PR | Treat Huey Sem Verbeek |
6 | 5 | 3 | |||||||||||||||
4 | Miguel Ángel Reyes-Varela Fernando Romboli |
3 | 1 | ||||||||||||||||
PR | Treat Huey Sem Verbeek |
6 | 6 | ||||||||||||||||
1 | Jonatan Erlich Santiago González |
6 | 7 | ||||||||||||||||
3 | Ariel Behar Gonzalo Escobar |
3 | 64 | ||||||||||||||||
WC | Sekou Bangoura Govind Nanda |
5 | 3 | ||||||||||||||||
3 | Ariel Behar Gonzalo Escobar |
7 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Ariel Behar Gonzalo Escobar |
3 | 6 | 10 | |||||||||||||||
2 | Luke Bambridge Nathaniel Lammons |
6 | 3 | 8 | |||||||||||||||
PR | Nathan Pasha Max Schnur |
1 | 4 | ||||||||||||||||
2 | Luke Bambridge Nathaniel Lammons |
6 | 6 |
Gra podwójna kobiet[edytuj | edytuj kod]
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Sharon Fichman Ena Shibahara |
6 | 6 | ||||||||||||||||
Irina Falconi Caty McNally |
4 | 3 | |||||||||||||||||
1 | Sharon Fichman Ena Shibahara |
6 | 6 | ||||||||||||||||
Hayley Carter Jamie Loeb |
3 | 4 | |||||||||||||||||
Hayley Carter Jamie Loeb |
7 | 6 | |||||||||||||||||
Jacqueline Cako Olga Danilović |
5 | 4 | |||||||||||||||||
1 | Sharon Fichman Ena Shibahara |
6 | 4 | 5 | |||||||||||||||
2 | Ellen Perez Luisa Stefani |
1 | 6 | 10 | |||||||||||||||
Beatrice Gumulya Jessy Rompies |
|||||||||||||||||||
4 | Fanny Stollár Taylor Townsend |
w/o | |||||||||||||||||
Beatrice Gumulya Jessy Rompies |
1 | 4 | |||||||||||||||||
2 | Ellen Perez Luisa Stefani |
6 | 6 | ||||||||||||||||
Usue Maitane Arconada Caroline Dolehide |
5 | 4 | |||||||||||||||||
2 | Ellen Perez Luisa Stefani |
7 | 6 |
Bibliografia[edytuj | edytuj kod]
- Strona turnieju na wtatennis.com. wtatennis.com. [dostęp 2019-11-10]. (ang.).
- Strona turnieju na atpworldtour.com. atpworldtour.com. [dostęp 2019-11-10]. (ang.).