Power Rangers Ninja Storm: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m (Usunięto kategorię "Nowozelandzkie seriale telewizyjne"; Dodano kategorię "Nowozelandzkie seriale fantastycznonaukowe" za pomocą HotCat)
* To również pierwszy sezon Power Rangers, w którym członkowie drużyny nie wołają ''power down'' w celu przejścia z formy rangera do normalnego stroju. Jednakże rangersi z ''Ninja Storm'' użyją frazy ''power down'' w odcinku ''Thunder Storm'' w sezonie ''[[Power Rangers Dino Grzmot]]''.
* W finałowym odcinku - ''Storm Before the Calm'' - pojawia się postać Erica McKnighta, byłego ucznia akademii ninja, w którego wcielił się [[James Napier]]. Ten sam aktor zagrał później rolę Connora McKnighta, Czerwonego Dino Rangera w kolejnej serii serialu, ''[[Power Rangers Dino Grzmot]]''. W odcinku ''Legacy of Power'' Connor wspomina Erica, potwierdzając iż jest on jego bratem-bliźniakiem.
* W odcinku ''Eye of the Storm'' starszy brat Shane'a, Porter, był grany przez [[Robbie Magasiva|Robbiego Magasivę]] - prawdziwego brata odtwórcy roli Shane'a, [[Pua Magasiva|Puy Magasivy]].
* To pierwszy sezon, w którym każdy członek drużyny rangersów ma własne, indywidualne moce.
* To pierwsza seria Power Rangers w tematyce ninja. Kolejnym tego typu sezonem jest ''[[Power Rangers Ninja Steel]]''.
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne