Australian Open 2009 (gra pojedyncza chłopców)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Information icon.svg Osobny artykuł: Australian Open 2009.

Zawodnicy rozstawieni[edytuj | edytuj kod]

Numer
Tenisista
Osiągnięcie
1 Indie Yuki Bhambri Zwycięstwo
2 Gwatemala Julen Urigüen Półfinał
3 Chorwacja Marin Draganja 1 runda
4 Hiszpania Pablo Carreno-Busta 1 runda
5 Francja Julien Obry Ćwierćfinał
6 Australia James Duckworth 3 runda
7 Francja Adrien Puget Półfinał
8 Chińskie Tajpej Liang-Chi Huang 1 runda
9 Japonia Hiroyasu Ehara 1 runda
10 Filipiny Francis Casey Alcantara 1 runda
11 Hiszpania Carlos Boluda-Purkiss 2 runda
12 Republika Południowej Afryki Nikila Scholtz 1 runda
13 Chorwacja Dino Marcan 3 runda
14 Japonia Shuichi Sekiguchi 2 runda
15 Chińskie Tajpej Hsieh Cheng-Peng Ćwierćfinał
16 Egipt Karim-Mohamed Maamoun 1 runda

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  1  Indie Yuki Bhambri 6 7  
   Niemcy Richard Becker 1 5  
  1  Indie Yuki Bhambri 6 6  
  7  Francja Adrien Puget 4 4  
   Rosja Michaił Biriukow 4 2
  7  Francja Adrien Puget 6 6  
    1  Indie Yuki Bhambri 6 6
     Niemcy A-F. Georgoudas 3 1
     Niemcy A-F. Georgoudas 7 4 6  
15  Chińskie Tajpej Hsieh Cheng-Peng 68 6 4  
   Niemcy A-F. Georgoudas 6 6
  2  Gwatemala Julen Urigüen 4 4  
5  Francja Julien Obry 4 0
  2  Gwatemala Julen Urigüen 6 6  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  1  Indie Yuki Bhambri 4 6 8  
   Meksyk Germán Sánchez Delfín 6 1 6  
  1  Indie Yuki Bhambri 7 6  
     Australia Stephen Hoh 61 0  
   Stany Zjednoczone Harry Fowler 6 3 2
     Australia Stephen Hoh 4 6 6  
    1  Indie Yuki Bhambri 6 6
  13  Chorwacja Dino Marcan 3 1
     Australia Luke Saville 6 6  
   Białoruś Władimir Kruk 2 1  
   Australia Luke Saville 3 6 2
  13  Chorwacja Dino Marcan 6 3 6  
   Hongkong Dino Dell'orto 1 3
  13  Chorwacja Dino Marcan 6 6  
  1 runda 2 runda 3 runda
  12  Republika Południowej Afryki Nikila Scholtz 3 64  
   Japonia Yasutaka Uchiyama 6 7  
     Japonia Yasutaka Uchiyama 6 6  
     Austria Maximilian Neuchrist 3 3  
   Australia Nat Maraga 5 5
     Austria Maximilian Neuchrist 7 7  
       Japonia Yasutaka Uchiyama 7 4 3
     Niemcy Richard Becker 68 6 6
     Korea Południowa Jung-Woong Na 2 6 9  
   Australia Todd Volmari 6 3 7  
   Korea Południowa Jung-Woong Na 4 2
     Niemcy Richard Becker 6 6  
   Niemcy Richard Becker 4 6 6
  8  Chińskie Tajpej Liang-Chi Huang 6 2 4  

2 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  4  Hiszpania Pablo Carreno-Busta 4 4  
   Rosja Michaił Biriukow 6 6  
     Rosja Michaił Biriukow 6 6  
     Niemcy Kevin Krawietz 2 4  
   Australia Joey Swaysland 4 3
     Niemcy Kevin Krawietz 6 6  
       Rosja Michaił Biriukow 6 6
     Portugalia Miguel Almeida 2 2
     Australia Alex Sanders 7 7  
   Irlandia John Morrissey 5 63  
   Australia Alex Sanders 6 2 1
     Portugalia Miguel Almeida 2 6 6  
   Portugalia Miguel Almeida 7 6
  16  Egipt K.-M. Maamoun 5 3  
  1 runda 2 runda 3 runda
  9  Japonia Hiroyasu Ehara 7 3 4  
   Holandia Justin Eleveld 65 6 6  
     Holandia Justin Eleveld 6 6  
     Indie Kaza Vinayak Sharma 1 1  
   Szwecja Patrik Brydolf 4 2
     Indie Kaza Vinayak Sharma 6 6  
       Holandia Justin Eleveld 3 4
  7  Francja Adrien Puget 6 6
     Nowa Zelandia Ben McLachlan 2 4  
   Finlandia Henri Laaksonen 6 6  
   Finlandia Henri Laaksonen 6 2 5
  7  Francja Adrien Puget 4 6 7  
   Australia Jarryd Chaplin 1 2
  7  Francja Adrien Puget 6 6  

3 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  6  Australia James Duckworth 7 6  
   Austria T.-S. Weissborn 5 2  
  6  Australia James Duckworth 6 6  
     Brazylia Gabriel Dias 4 1  
   Brazylia Gabriel Dias 7 6
     Republika Południowej Afryki Grant Ive 65 2  
    6  Australia James Duckworth 4 4
     Niemcy A-F. Georgoudas 6 6
     Australia Andrew Whittington 3 1  
   Niemcy A-F. Georgoudas 6 6  
   Niemcy A-F. Georgoudas 6 5 7
  11  Hiszpania Carlos Boluda-Purkiss 3 7 5  
   Zimbabwe Mbonisi Ndimande 2 1
  11  Hiszpania Carlos Boluda-Purkiss 6 6  
  1 runda 2 runda 3 runda
  15  Chińskie Tajpej Hsieh Cheng-Peng 6 2 6  
   Wielka Brytania James Chaudry 1 6 3  
  15  Chińskie Tajpej Hsieh Cheng-Peng 6 6  
     Nowa Zelandia Riki McLachlan 3 1  
   Australia Andrew McLeod 6 4 4
     Nowa Zelandia Riki McLachlan 4 6 6  
    15  Chińskie Tajpej Hsieh Cheng-Peng 6 7
     Australia Mark Verryth 4 5
     Francja Pierre-Hugues Herbert 6 6  
   Indie Sudarwa Sitaram 3 4  
   Francja Pierre-Hugues Herbert 65 4
     Australia Mark Verryth 7 6  
   Australia Mark Verryth 7 6
  3  Chorwacja Marin Draganja 63 4  

4 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  5  Francja Julien Obry 6 6  
   Australia David Sofaer 4 3  
  5  Francja Julien Obry 7 6  
     Włochy Federico Gaio 5 4  
   Włochy Federico Gaio 6 3 6
     Białoruś Andrej Wasilewski 4 6 3  
    5  Francja Julien Obry 4 7 6
     Szwecja Daniel Berta 6 66 4
     Australia Jason Murray Kubler 1 1  
   Niemcy Dominik Schulz 6 6  
   Niemcy Dominik Schulz 2 3
     Szwecja Daniel Berta 6 6  
   Szwecja Daniel Berta 6 6
  10  Filipiny F. Casey Alcantara 3 4  
  1 runda 2 runda 3 runda
  14  Japonia Shuichi Sekiguchi 6 6  
   Nowa Zelandia Jordan Kelly-Houston 2 1  
  14  Japonia Shuichi Sekiguchi 64 7 4  
     Australia Jordan Szabo 7 5 6  
   Australia Jordan Szabo 7 1 13
     Indie Ronak Manuja 63 6 11  
       Australia Jordan Szabo 2 4
  2  Gwatemala Julen Urigüen 6 6
     Niemcy Marko Krickovic 6 6  
   Australia Jack Schipanski 4 3  
   Niemcy Marko Krickovic 66 6 4
  2  Gwatemala Julen Urigüen 7 3 6  
   Chorwacja Toni Androić 5 4
  2  Gwatemala Julen Urigüen 7 6  

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]