EHF Liga Mistrzów 2017/2018 (grupa C)
EHF Liga Mistrzów 2017/2018 - rozgrywki i tabela grupy Cf
Lp. | Drużyna | M | Mecze | Bramki | Pkt | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W | R | P | + | − | +/− | ||||
1. | Skjern Håndbold | 10 | 8 | 0 | 2 | 326 | 252 | +74 | 16
|
2. | CB Ademar León | 10 | 6 | 0 | 4 | 270 | 270 | 0 | 12
|
3. | RK Gorenje Velenje | 10 | 6 | 0 | 4 | 271 | 271 | 0 | 12
|
4. | Elverum Håndball | 10 | 5 | 0 | 5 | 287 | 304 | −17 | 10
|
5. | Kadetten Schaffhausen | 10 | 4 | 0 | 6 | 263 | 274 | −11 | 8
|
6. | Dinamo Bukareszt | 10 | 1 | 0 | 9 | 278 | 324 | −46 | 2
|
Wyniki
14 września 2017 20:15 |
36:30 | BBC Arena, Szafuza Sędziowie: Karim Gasmi Raouf Gasmi ( Francja) Widzów: 1050 | |||
Luka Maros 6 6× 2× |
(17:15) raport |
8 Kevin Maagerø Gulliksen 1× 2× |
17 września 2017 16:50 |
39:28 | Skjern Bank Arena, Skjern Sędziowie: Marek Baranowski Bogdan Lemanowicz ( Polska) Widzów: 2120 | |||
Markus Olsson 6 Jesper Konradsson 6 3× 3× |
(19:11) raport |
6 Vadim Gayduchenko 4× 3× |
17 września 2017 17:00 |
23:22 | Rdeča dvorana, Velenje Sędziowie: Alexey Kiyas Dmitriy Kiselev ( Rosja) Widzów: 1000 | |||
Niko Medved 6 Jan Grebenc 6 3× 2× |
(12:10) raport |
7 Juan Antonio Garcia Lorenzana 1× 3× |
23 września 2017 17:00 |
27:32 | Terningen Arena, Elverum Sędziowie: Robert Schulze Tobias Tönnies ( Niemcy) Widzów: 1790 | |||
Kevin Maageroe Gulliksen 6 2× 2× |
(11:17) raport |
7 Anders Eggert Magnussen 4× 2× |
23 września 2017 20:00 |
26:27 | Sala Polivalentă Dinamo, Bukareszt Sędziowie: Radojko Brkic Andrei Jusufhodzic ( Austria) Widzów: 1500 | |||
Hugo Descat 5 Vadim Gayduchenko 5 2× 3× |
(10:9) raport |
8 Matjaž Brumen 2× 3× |
24 września 2017 17:00 |
29:28 | Palacio de los Deportes, León Sędziowie: Boris Mandák Mário Rudinský ( Słowacja) Widzów: 2500 | |||
Alejandro Costoya Rodríguez 7 3× 3× |
(14:13) raport |
6 Vladislav Ostroushko 5× 4× |
27 września 2017 19:00 |
29:28 | Sala Polivalentă Dinamo, Bukareszt Sędziowie: Amar Konjičanin Dino Konjičanin ( Bośnia i Hercegowina) Widzów: 1700 | |||
Hugo Descat 5 Allahkaram Esteki 5 4× 2× |
(14:12) raport |
10 Manuel Liniger 1× 2× |
30 września 2017 19:30 |
26:30 | Palacio de los Deportes, León Sędziowie: Daniel Freitas César Carvalho ( Portugalia) Widzów: 2500 | |||
Mario López Álvarez 4 Predrag Vejin 4 Federico Matías Vieyra 4 2× 2× |
(10:12) raport |
6 Magnus Frederiksen 4× 2× |
1 października 2017 17:00 |
31:29 | Rdeča dvorana, Velenje Sędziowie: Michalis Tzaferopoulos Andreas Bethmann ( Grecja) Widzów: 1000 | |||
Niko Medved 5 Alem Toskić 5 5× 3× |
(15:14) raport |
9 Markus Olsson 5× 3× |
5 października 2017 20:15 |
31:28 | BBC Arena, Szafuza Sędziowie: Igor Covalciuc Alexei Covalciuc ( Mołdawia) Widzów: 1380 | |||
Gábor Császár 9 7× 2× |
(14:14) raport |
6 Jan Grebenc 3× 3× |
8 października 2017 15:10 |
33:25 | Skjern Bank Arena, Skjern Sędziowie: Dzmitry Nabokau Siarhei Kulik ( Białoruś) Widzów: 2810 | |||
Anders Eggert Magnussen 8 3× 1× |
(18:15) raport |
Mario López Álvarez 5 Alejandro Costoya Rodríguez 5 3× 4× |
8 października 2017 17:00 |
40:32 | Terningen Arena, Elverum Sędziowie: Miklós Andorka Róbert Hucker ( Węgry) Widzów: 1760 | |||
André Lindboe 8 2× 1× |
(19:15) raport |
10 Marius Iulian Mocanu 3× 2× |
12 października 2017 20:15 |
25:24 | BBC Arena, Szafuza Sędziowie: Ferenc Bonifert Viktor Oláh ( Chorwacja) Widzów: 1190 | |||
Gábor Császár 9 4× 3× |
(9:13) raport |
6 Markus Olsson 3× 2× |
15 października 2017 17:00 |
29:28 | Terningen Arena, Elverum Sędziowie: Georgios Panayides Marios Andreou ( Cypr) Widzów: 2270 | |||
Nikolaj Vestergaard Mehl 5 1× 3× |
(17:14) raport |
9 Nejc Cehte 3× 2× |
15 października 2017 18:00 |
24:28 | Sala Polivalentă Dinamo, Bukareszt Sędziowie: Kürşad Erdoğan İbrahim Özdeniz ( Turcja) Widzów: 1500 | |||
Hugo Descat 5 Răzvan Gavriloaia 5 5× 2× |
(13:17) raport |
6 Federico Matías Vieyra 6 Juan José Fernández Sánchez 1× 2× |
4 listopada 2017 19:30 |
32:29 | Palacio de los Deportes, León Sędziowie: Fabian Baumgart Sascha Wild ( Niemcy) Widzów: 3000 | |||
Juan José Sánchez Fernández 9 3× 3× |
(18:15) raport |
8 Vadim Gayduchenko 6× 3× |
4 listopada 2017 19:30 |
30:21 | Rdeča dvorana, Velenje Sędziowie: Taras Kouz Viktor Zhoba ( Ukraina) Widzów: 1200 | |||
Rok Ovniček 7 5× 2× |
(14:12) raport |
4 Richard Hanisch 2× 4× 1× |
5 listopada 2017 16:50 |
32:22 | Skjern Bank Arena, Skjern Sędziowie: Jan Erik Leandersson Mikael Lindroos ( Finlandia) Widzów: 2863 | |||
Anders Eggert Magnussen 7 4× 4× |
(13:13) raport |
6 Gábor Császár 7× 3× 1× |
8 listopada 2017 19:00 |
26:22 | Terningen Arena, Elverum Sędziowie: Alexey Kiyashko Dmitriy Kiselev ( Rosja) Widzów: 2400 | |||
André Lindboe 8 4× 3× |
(12:9) raport |
4 Gábor Császár 6× 3× |
9 listopada 2017 19:00 |
23:36 | Sala Polivalentă Dinamo, Bukareszt Sędziowie: Miljan Vešović Novica Mitrović ( Czarnogóra) Widzów: 700 | |||
Hugo Descat 5 Liviu Mironescu 5 4× 3× |
(8:18) raport |
6 Bjarke Fredsted Christensen 4× 3× 1× |
11 listopada 2017 19:30 |
28:24 | Palacio de los Deportes, León Sędziowie: Bartosz Leszczyński Marcin Piechota ( Polska) Widzów: 2000 | |||
Federico Matías Vieyra 5 Juan José Fernández Sánchez 5 2× 3× |
(15:13) raport |
6 Nejc Cehte 6 Niko Medved 5× 3× |
16 listopada 2017 19:00 |
33:29 | Rdeča dvorana, Velenje Sędziowie: Karim Gasmi Raouf Gasmi ( Francja) Widzów: 1043 | |||
Niko Medved 8 2× 3× |
(17:15) raport |
7 Marius Iulian Mocanu 6× 3× |
16 listopada 2017 20:15 |
23:24 | BBC Arena, Szafuza Sędziowie: Said Bounouara Khalid Sami ( Francja) Widzów: 1620 | |||
Zoran Marković 8 5× 3× 1× |
(10:15) raport |
7 Juan Antonio García Lorenzana 4× 3× |
19 listopada 2017 16:50 |
35:25 | Skjern Bank Arena, Skjern Sędziowie: Boris Mandák Mário Rudinský ( Słowacja) Widzów: 2617 | |||
Markus Olsson 7 5× 3× |
(16:12) raport |
5 Tine Poklar 4× 2× |
25 listopada 2017 19:30 |
27:21 | Rdeča dvorana, Velenje Sędziowie: Kürşad Erdoğan İbrahim Özdeniz ( Turcja) Widzów: 1580 | |||
Niko Medved 5 Rok Ovnicek 5 5× 2× |
(10:11) raport |
7 Andrija Pendić 8× 3× 2× |
25 listopada 2017 19:30 |
26:31 | Palacio de los Deportes, León Sędziowie: Alexey Kiyashko Dmitriy Kiselev ( Rosja) Widzów: 4000 | |||
Mario López Álvarez 5 Juan Antonio Garcia Lorenzana 5 Alejandro Costoya Rodríguez 5 1× 1× |
(12:13) raport |
10 Bjarte Myrhol 2× 2× |
26 listopada 2017 18:00 |
33:34 | Sala Polivalentă Dinamo, Bukareszt Sędziowie: Tomislav Cindrić Robert Gonzurek ( Chorwacja) Widzów: 800 | |||
Ciprian Șandru 10 4× 3× |
(16:16) raport |
13 André Lindboe 3× |
30 listopada 2017 20:15 |
27:25 | BBC Arena, Szafuza Sędziowie: Aleksandar Pandžić Ivan Mošorinski ( Serbia) Widzów: 1310 | |||
Nik Tominec 8 1× 3× |
(14:14) raport |
9 Vitaly Kolmogorov 6× 3× |
3 grudnia 2017 16:00 |
35:20 | MCH Messecenter, Herning Sędziowie: Robert Harabagiu Silviu Stănescu ( Rumunia) Widzów: 2411 | |||
Markus Olsson 7 4× 3× |
(18:9) raport |
4 Nejc Cehte Alem Toskić 4 3× 3× |
3 grudnia 2017 17:00 |
25:30 | Terningen Arena, Elverum Sędziowie: Amar Konjičanin Dino Konjičanin ( Bośnia i Hercegowina) Widzów: 2280 | |||
Tine Poklar 5 2× 3× |
(13:13) raport |
6 Mario López Álvarez 3× 2× |