Pytanie na śniadanie

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Pytanie na śniadanie
Rodzaj programu magazyn
Kraj produkcji Polska
Język polski
Data premiery 2 września 2002
Lata emisji od 2002
Czas trwania odcinka 140 minut
Format nadawania 16:9
Od lat dozwolone bez ograniczeń (według KRRiT)
Produkcja
Stacja telewizyjna TVP2, TVP Polonia

Pytanie na śniadaniepolski magazyn śniadaniowy emitowany od 2 września 2002 roku w TVP2 (od 7 czerwca 2010 roku także w TVP Polonia), od poniedziałku do soboty między 8.00 a 11.00.

Program ma charakter poradnikowy. W Pytaniu poruszane są sprawy życia codziennego. Każdy odcinek to inny temat w omawianiu którego pomagają zaproszeni goście oraz specjaliści różnych dziedzin. Pytanie na śniadanie to także występy na żywo zaproszonych do studia gwiazd.

Szefową programu jest Agnieszka Rosłoniak-Jeżowska.

Komisja Etyki TVP S.A. stwierdziła, że zostały naruszone Zasady etyki dziennikarskiej w wydaniach programu z 19 listopada 2008[1] oraz w wydaniu z 8 października 2009[2].

Twórcy programu[edytuj | edytuj kod]

Gospodarze programu
Reporterzy

Przy programie pracuje także kilku felietonistów.

Studio[edytuj | edytuj kod]

Program nadawany jest na żywo ze studia TVP w nowym budynku na warszawskim Mokotowie, stanowiącego główną siedzibę stacji. Studio programu jest przestronne, każde z pasm tematycznych ma w nim swoje miejsce np. przegląd prasy, czerwony dywan. Dociera do niego światło dzienne. Pomieszczenie, w którym goście programu oczekują na zaproszenie do studia, jest przeszklone, skąd widać plac przed wejściem do budynku TVP i niewielki fragment ulicy Woronicza.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Przypisy

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]