Taryn Terrell

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Taryn Terrell
Taryn Terrell
Pseudonim Tiffany
Data urodzenia 28 grudnia 1985 Nowy Orlean
Wzrost 165 cm
Masa ciała 57 kg

Taryn Nicole Terrell (ur. 28 grudnia 1985 w Nowym Orleanie) - amerykańska modelka, aktorka oraz wrestlerka.

Obecnie pracuje w federacji Total NonStop Action (TNA). Wcześniej pracowała w World Wrestling Entertainment (WWE) w rosterze SmackDown pod ring-name`m Tiffany. Pracowała także niekiedy w rozwojówce tej firmy, Florida Championship Wrestling.

Kariera[edytuj]

FCW 2008[edytuj]

Terrell zadebiutowała w FCW obok Beverly Mullins, początkowo występowały razem w TagTeamie. Wkrótce potem Terrell i Mullins oddaliły się od siebie, co sprawiło, że Taryn rozpoczęła karierę solową. Pierwsza walkę w telewizji stoczyła podczas konkursu Queen FCW w którym wystąpiło 8 Div. Swój pierwszy mecz wygrała z Roucki Wesley. Następnie w półfinale tego konkursu przegrała z późniejszą zwyciężczynią Alicią Fox. Od tego czasu pracowała z Angelą Fong (znana później jako Savannah) jako spikerka. 24 września podczas FCW doznała kontuzji ramienia.

ECW (2008 - 2010)[edytuj]

W ECW pierwszy raz pojawiła się 10 czerwca 2008 r., gdzie była pomocnicą Theodore'a Longa. 26 października tego też roku wzięła udział w Halloween Costume Contest, gdzie była przebrana za zakonnicę. W ringu zadebiutowała na 800 epizodzie RAW w 16 - TagTeam Divas, gdzie jej drużyna wygrała. 5 kwietnia 2009 r. zadebiutowała na Wrestlemanii biorąc udział w 25-Diva Battle Royal o koronę Miss Wrestlemania, ale została wyeliminowana przez Beth Phoenix i Melinę. 7 kwietnia 2009 r. Theodore Long ze względu na swój powrót na SmackDown! ogłosił ją General Managerem ECW. 26 maja Tiffanny ogłosiła, że walka Jack Swagger vs. Christian o pas ECW na Extreme Rules zostanie zamieniona na Triple Threat Match, a dołączy do nich Tommy Dreamer. Na ostatnim tapingu ECW wmieszała się w walkę o pas ECW Championship wykonując spear na Rosie Mendes.

SmackDown! 2010[edytuj]

5 marca 2010 pojawiła się na SmackDown podczas segmentu z Reyem Mysterio na backstage'u. 12 marca zadebiutowała w ringu i wygrała z obecną wtedy mistrzynią kobiet Michelle McCool przez dyskwalifikację po interwencji Vickie Guerrero. Tydzień później wraz z Beth Phoenix pokonała LayCool w starciu tag team. Tydzień później ta sama walka zakończyła się podobnym rezultatem. Przed galą SummerSlam 2010 została zawieszona przez World Wrestling Entertainment za kłótnię z mężem Drewem Gallowayem w pokoju hotelowym.

Powrót do wrestlingu (2012)[edytuj]

16 sierpnia podczas wydania Impact Wrestling zadebiutowała w Total NonStop Action jako Taryn Terrell (prawdziwe imię i nazwisko). Podczas debiutu sędziowała walkę Knockout pomiędzy Madison Rayne, a Miss Tessmacher. Podczas tej walki na szali stanął tytuł TNA Women's Knockout. Następnie zaczęła feud z Gail Kim. Podczas pojedynku Taryn uderzyła Gail Kim, a następnie Brooke Hogan zwolniła Taryn jako sędziego i zatrudniła jako knockoutkę. Jest najdłużej panującą mistrzynią knockout.

Życie prywatne[edytuj]

Taryn Terrell jest liderką misji wolontariackiej Hope Children's Home, która pomaga zaniedbanym dzieciom. Jest wegetarianką i zwolenniczką humanitarnego traktowania zwierząt.

Menedżerowie[edytuj]

Linki zewnętrzne[edytuj]