Skrót: WP:ZdB, WP:ZDBOT

Wikipedia:Zadania dla botów

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj

Tutaj możesz umieścić dowolne zadanie dla bota. Któryś z właścicieli botów z pewnością zainteresuje się Twoim problemem i pomoże go rozwiązać. Możesz też mieć własnego bota, przeczytaj Jak używać botów oraz ogólne zalecenia ich stosowania.

Instrukcja

Pamiętaj:

 1. Nie wpisuj zadania do kilku miejsc. Jeśli wpisałeś je do dyskusji operatora bota, to nie dodawaj go tutaj, i odwrotnie. Inaczej ludzie będą marnować czas pracując nad tym samym.
 2. Jeśli twoje zgłoszenie dotyczy naprawy przekierowań, możesz zgłosić zadanie za pomocą tego formularza. Zgłoszenie zostanie przyjęte przez operatora robota AlohaBOT.

Zadania stałe

Zadanie stałe Boty
Aktualizacja tabel władców na stronach lat tsca.bot
Archiwizacja stron dyskusji MalarzBOT
Automatyczne blokowanie open proxy Beau.bot.admin
Cykliczne spolszczanie angielskich szablonów cytowania, pomocne dla tłumaczy z enWiki: KamikazeBot
Dodawanie aktualnej daty do szablonów {{źródła}} i {{fakt}} w hasłach znajdujących się w kategorii Artykuły wymagające uzupełnienia źródeł MalarzBOT
Dodawanie opisów do linków zewnętrznych w przypisach mastiBot
Infoboksy MalarzBOT, MatmaBot
Naprawa podwójnych i usuwanie zerwanych przekierowań mastiBot
Odświeżanie strony głównej, {{Dobry artykuł}} i {{Dobry artykuł/archiwum}} codziennie o 02:00 CET Miner
Okresowe czyszczenie stron Wikipedia:Brudnopis, Pomoc:Krok pierwszy - edytowanie, Pomoc:Krok drugi - formatowanie, Pomoc:Krok trzeci - linki, Pomoc:Krok czwarty - grafiki, Pomoc:Krok piąty - szablony, Pomoc:Krok szósty - znaczniki Beau.bot
Poprawa odwołań do przekierowań do szablonów MalarzBOT
Sprawdzanie nowych artykułów:
 • dodawanie do artykułów szablonów {{dopracować}} z parametrami linki oraz kategoria
 • {{ek}}owanie eksperymentów edycyjnych oraz wandalizmów
 • oznaczanie artykułów naruszających prawa autorskie
Beau.bot
Tworzenie kategorii dla dyskusji w Poczekalni Beau.bot
Usunięcie szablonu {{przypisy}} z haseł, w których nie ma znacznika ref mastiBot
Usuwanie linków tożsamych z tekstem linka (WP:CHECK) AlohaBOT
Usuwanie starych stron dyskusji anonimowych użytkowników Beau.bot.admin
Usuwanie stron użytkowników z kategorii Beau.bot
Usuwanie z artykułów linków do skasowanych grafik CommonsDelinker, malarzBOT
Usuwanie zbędnych przekierowań na stronach dyskusji Beau.bot.admin
Witanie redaktorów Beau.bot
Wyszukiwanie martwych linków zewnętrznych mastiBot
Artykuły na medal, dobre artykuły, listy na medal z innych Wikipedii, które nie mają swoich odpowiedników w polskiej Wikipedii mastiBot


Zlecenia

Porównanie danych z infoboksów w de-wiki i pl-wiki

Status: w trakcie
Opis zlecenia

W sumie zlecenie składa się z trzech punktów, bardzo do siebie podobnych. O ile to możliwe, potrzebuję list haseł:

 1. z Kategoria:Substancje chemiczne o nieznanej klasyfikacji zagrożeń, w których w ich odpowiednikach w de-wiki nie ma w {{Infobox Chemikalie}} w parametrze GHS-Piktogramme frazy {{GHS-Piktogramme-klein|/}}
 2. z Kategoria:Substancje chemiczne wymagające uzupełnienia klasyfikacji zagrożeń, w których w ich odpowiednikach w de-wiki jest w {{Infobox Chemikalie}} w parametrze GHS-Piktogramme fraza {{GHS-Piktogramme-klein|/}}
 3. z Kategoria:Substancje chemiczne wymagające uzupełnienia klasyfikacji zagrożeń, w których w ich odpowiednikach w de-wiki jest w {{Infobox Chemikalie}} w parametrze GHS-Piktogramme fraza inna niż {{GHS-Piktogramme-klein|/}}

De-wiki ma dość dobrze wypełnione te infoboksy, a u nas brakuje sporo informacji dot. oznakowania GHS. Takie porównanie pozwoliłoby mi na uzupełnienie tego oznakowania wszędzie tam, gdzie:

 1. u nas wpisano, że oznakowanie jest nieznane (wpisujący nie znalazł źródeł), a w rzeczywistości takie dane są dostępne
 2. nie ma źródeł (przeważnie chodzi o karty charakterystyki) dot. danej substancji – wtedy podawana jest informacja o braku wiarygodnych źródeł
 3. są źródła, ale u nas nikt tego nie uzupełnił.

Wostr (dyskusja) 22:23, 24 kwi 2015 (CEST)

Chętni operatorzy botów
masti <dyskusja> 11:09, 15 maj 2015 (CEST)
Dyskusja
 • Coś może wiadomo? Czy może są jakieś problemy? Jeśli to zbyt pracochłonne, trudno, będzie dłużej trwało, ale w końcu i tak wszystko uzupełnię na piechotę. Wostr (dyskusja) 15:12, 20 cze 2015 (CEST)
  po prostu brak czasu. spróbuję się w weekend wziąć. masti <dyskusja> 14:49, 23 cze 2015 (CEST)
  Nie jest to priorytet, więc nie czuj się przeze mnie ponaglany ;-). Po prostu chciałem wiedzieć, czy w ogóle się da. Wostr (dyskusja) 15:26, 23 cze 2015 (CEST)

parlamentarzyści Izraela

Status: trwa dyskusja
Opis zlecenia
Zastanawiałem się czy nie rozpocząć tego jakie tematu - bo, na razie, to bardziej pytanie niż konkretne zadanie - ale wydaje mi się, że większość osób, które mi mogą pomóc i tak tu zagląda (a w razie czego wspomogę się pingami). Jeżeli będą techniczne możliwości to z tego pytania zrodzi się duże zadanie.
członek Knesetu {"query":"claim[39:4047513]"}

Otóż na stronach Knesetu opisani są wszyscy parlamentarzyści Państwa Izrael wraz z wymienieniem ich funkcji parlamentarnych, rządowych, oraz podstawowymi danymi biograficznymi. Przykład: link1. Czy dałoby się te dane jakoś hurtowo/ automatycznie stamtąd wyciągnąć - oczywiście przygotowując zawczasu odpowiednią bazę danych / ustawień. Tak by dane wyciągnięte z zakładki "Particulars" dawało wpis w haśle w moim brudnopisie wpis typu: "Yuli-Yoel Edelstein (ur. 5 sierpnia 1958 w Ukraine)" - izraelski polityk i parlamentarzysta. Do Izraela wyemigrował w: 1987. W wojsku dosłużył się stopnia: kapral..." zaś informacje z "Knesset Activities" dawały wyniki typu: Edelstein 31 marca 2015 w wyborach parlamentarnych po raz siódmy dostał się do Knesetu. Oczywiście całość wymagałaby dużej pracy nad takim materiałem (w tym poprawnych transkrypcji, ale wiem do kogo się zwrócić), ale byłaby dla mnie znaczącym ułatwieniem przy opisywaniu nowych i uzupełnianiu dotychczasowych izraelskich parlamentarzystów i ministrów. Czy jest to technicznie możliwe? Andrzei111 (dyskusja) 17:20, 25 cze 2015 (CEST)

Chętni operatorzy botów
Dyskusja
malarz_pl, masti, Blackfish, Paweł Ziemian może któryś z Was podpowie mi coś? Andrzei111 (dyskusja) 21:37, 28 cze 2015 (CEST)
Po pierwsze: nie dostałem pinga(!?), wszedłem, bo mam w Obserwowanych. Po drugie: ja odpadam, bo pracuję tylko na prostym AWB i nie mam możliwości współpracy z zewnętrznymi stronami czy bazami danych. Blackfish (dyskusja) 22:45, 28 cze 2015 (CEST)
Mam wrażenie, że pingi coś nie najlepiej działają, bo w kawiarence też ostatnio parę osób pingowałem, a nie odpowiedziały. Dziękuję za odpowiedź. Andrzei111 (dyskusja) 23:04, 28 cze 2015 (CEST)
@Andrzei111 Technicznie wszystko jest możliwe, tylko chęci brak. Screen scraping to czasami babranie się w @#!. Czy dostałeś mojego pinga? Paweł Ziemian (dyskusja) 09:26, 29 cze 2015 (CEST)
Rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Pinga dostałem. Andrzei111 (dyskusja) 09:39, 29 cze 2015 (CEST)
Obejrzałem sobie trochę stronę Knesetu i wygląda obiecująco. Jak znajdę trochę czasu (raczej przyszły tydzień) to przymierzę się do tego dokładniej. Jak nie znajdę czasu to niech sobie zlecenie powisi, może mi przypomni. Wykonanie byłoby jednak różne od sugerowanego. Zrobię stronę (tabelę) wiki z wyciągniętymi informacjami i będzie można ją poprawiać. Potem utworzymy botem hasła na podstawie danych z tabeli i przejrzy się je ręcznie. ~malarz pl PISZ 13:11, 29 cze 2015 (CEST)
@Malarz pl, to b. dobrze, że wygląda obiecująco, taką miałem nadzieję, bo jest tam naprawdę sporo danych i informacji, dość sensownie poukładanych. Co do formy oczywiście nie będę się spierać, zasugerowałem po prostu rozwiązanie, które wydawało mi się dobre, ale tak czy siak najważniejsze to sensowny import danych. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy merytorycznej - to w miarę możliwości służę pomocą. A z innej beczki Wikipedysta:Andrzei111/doPrzeniesienia - dasz radę puścić bota, czy zbyt obciążony jesteś czasowo i mam utworzyć ZdB? Andrzei111 (dyskusja) 13:22, 29 cze 2015 (CEST)
Ja tylko dopowiem, że jeśli ktoś by się za to wziął to niech pamięta o możliwym dopasowaniu do Wikidanych. Osoba podlinkowana jako przykład ma już bowiem dostępny całkiem bogaty zbiór danych. Być może całą tę mrówczą pracę już ktoś wykonał. To zapytanie zwraca listę 926 członków Knesetu. Dodatkowo wstawiłem wiersz infoboxu, który się ową listą napełni jeśli włączony zostanie gadżet „Wyświetlanie zawartości infoboksów z Wikidanych w JavaScript”. Paweł Ziemian (dyskusja) 21:15, 29 cze 2015 (CEST)
Witaj Pawle, rzeczywiście spora część tych danych tam jest, ale jednak wikidane nie są materiałem źródłowym, a w przypadku wyciągania materiałów ze strony Knesetu mamy pewność WP:WER. Włączyłem sobie gadżet, o którym mówisz, ale dalej widzę tylko pod tym linkiem tylko rzędy cyfr, z którymi nie mam pojęcia co mam zrobić :) Nie wiem też w jaki sposób mogę "importować?" dane choćby p. Edelsteina z wikidanych, jeśli istnieje jakaś instrukcja dla totalnego laika to poproszę ;) Andrzei111 (dyskusja) 21:30, 29 cze 2015 (CEST) EDIT: Poprawka wyświetla mi się teraz infobox z tymi danymi - ale wciąż nie wiem co z tym robić, bo kliknąć mogę tylko tam gdzie są polskie strony. Andrzei111 (dyskusja) 21:31, 29 cze 2015 (CEST)
@Andrzei111 Najprościej to chyba skopiuj wybrany symbol np. Q155242 do pola Szukaj w którym wpisujesz tytuł hasła, lub zamień na końcu linka do Wikidanych w pasku adresu przeglądarki, który zaprezentowałem wcześniej. Przykładowy infobox nie linkuje bezpośrednio bo było parę dyskusji na ten temat i był sprzeciw dotyczący linkowania bezpośrednio z treści poza przestrzeń główną Wikipedii. A jeśli chodzi o zadanie, które możesz przy okazji wykonać to pouzupełniać polskie etykiety stosując oczywiście odpowiednią transkrypcję, co też zadeklarowałeś na wstępie. Natomiast jeśli chodzi o uźródłowienie to wiele stwierdzeń w Wikidanych zawiera jako odnośniki odsyłacze URL do owych stron Knesetu. Można je spokojnie przerobić na przypisy. Paweł Ziemian (dyskusja) 23:20, 29 cze 2015 (CEST)
@Paweł Ziemian - dzięki za odpowiedź. To, ze mogę skopiować numer to wiedziałem, po prostu myślałem, że ten infobox działa inaczej, nieważne. Ale wciąż nie wiem jak mógłbym (czy to musi właśnie bot uczynić?) zaimportować dane z wikidanych do pl-wiki. Andrzei111 (dyskusja) 23:28, 29 cze 2015 (CEST)
@Andrzei111 @Masti zrobił (moim zdaniem świetną) prezentację o botowaniu artykułów, którą możesz wysłuchać tutaj. Moim zdaniem Wikidane zawierają dane w łatwostrawnej postaci dla bota, który może na ich podstawie jakieś stuby wygenerować. Tylko trzeba pouzupełniać dziury, a zwłaszcza etykiety, które stałyby się nazwami artykułów. Paweł Ziemian (dyskusja) 23:50, 29 cze 2015 (CEST)
@Andrzei111 o ile dobrze rozumiem to te numery wynikają z nieuzupełnienia w wikidanych etykiet dla języka polskiego. Gorąco zachęcam do uzupełniania tych etykiet. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 23:53, 29 cze 2015 (CEST)

Szablon Élodie Bouchez

Status: trwa dyskusja
Opis zlecenia

Zwracam sie z prośba o usuniecie tego szablonu {{Élodie Bouchez}}. Szablony tworzy się dla reżyserów, a nie aktorów Gregok (dyskusja) 10:38, 29 cze 2015 (CEST)

Chętni operatorzy botów
Dyskusja

A to jest gdzieś ustalone, bo jest tez np. {{Agnieszka Włodarczyk}}? Blackfish (dyskusja) 10:46, 29 cze 2015 (CEST)

Ja tylko pytam, bo też nie jestem zwolennikiem szablonowania wszystkiego, ale wchodzę na kategorię a tam Agnieszka. Może trzeba sprawdzić czy innych też nie ma, żeby kompleksowo. No i jeszcze z innej strony. Tak teraz sobie pomyślałem, że taki szablon mógłby zostać, ale tylko w artykule o danym aktorze, a nie w poszczególnych filmach. Ale nie sprawdzałem co tam było w dyskusji o de Funes. Blackfish (dyskusja) 12:03, 29 cze 2015 (CEST)
Artykuł o aktorze ma zwykle filmografię (powinien mieć). Po co wiec jeszcze szablon? Gregok (dyskusja) 12:20, 29 cze 2015 (CEST)
Innych szablonów nie widzę, natomiast znalazłem Kategoria:Filmy z udziałem Madonny i zastanawiam się czy czasem nie wyglądałoby to lepiej jako szablon nawigacyjny (oczywiście do wstawienia tylko do głównego hasła, bo zwolennikiem choinek w artykułach nie jestem). --The Polish (query) 12:15, 29 cze 2015 (CEST)
Moje sugestie:
 • przedyskutować/przegłosować uogólnienie problemu w kawiarence (w podgrupach dotyczących navboksów i kategorii)
 • przejrzeć szablony nawigacyjne / kategorie pod kątem występowania frazy "filmy z udziałem ...." i podobnych
 • skasować wszystko jak leci ze znalezionego powyżej. jak na razie są to: {{Élodie Bouchez}} i {{Agnieszka Włodarczyk}} oraz Kategoria:Filmy z udziałem Madonny
W dwóch ostatnich mogę pomóc (wolałbym w przyszłym tygodniu). ~malarz pl PISZ 13:07, 29 cze 2015 (CEST)
Jest jeszcze Szablon:Fred Astaire Andrzei111 (dyskusja) 13:26, 29 cze 2015 (CEST)

Współrzędne miejscowości w Polsce

Status: trwa dyskusja
Opis zlecenia
Część miejscowości ma współrzędne podane z dokładnością do minut, pozostałe są niewiarygodne, często odczytane z mapy. Uzupełnienie/poprawa/ujednolicenie koordynat miejscowości w Polsce. Plik z zestawieniem miejscowości w Polsce w codgik zawiera współrzędne miejscowości. Mogę wyciąć z niego tylko miejscowości z podanym identyfikatorem TERYT i usunąć zbędne kolumny. Operator bota musiałby w miejscowościach z szablonem wieś infobox odnaleźć SIMC, usunąć stary system zapisu współrzędnych i wstawić nowy system na podstawie codgik. Zestawienie codgik to plik typu .xls a współrzędne zapisane są w postaci szerokość 53°26'15, długość 23°23'22. StoK (dyskusja) 14:31, 29 cze 2015 (CEST)

Jakby odświeżyć stronę Wikiprojekt:Polskie miejscowości/SIMC, to mogę wygenerować zestawienie SIMC + artykuł + współrzędne. StoK (dyskusja) 08:04, 30 cze 2015 (CEST)

Uruchomiłem bota. Nie wiem czy dobrego, ale jedyne co zapisuje to ta strona. Zobaczymy jak skończy. ~malarz pl PISZ 15:35, 30 cze 2015 (CEST)
Jak widzę w danych nie mam wprowadzonych zmian, które zaszły 1 stycznia 2015. Poza tym chyba działa. ~malarz pl PISZ 20:02, 30 cze 2015 (CEST)
Moje zestawienia też nie zostały zaktualizowane, choć teraz posługuję się głównie zestawieniem z codgik. Co do zestawienia, to chodziło mi o zestawienie kodów SIMC i miejscowości, które kiedyś dla mnie robiłeś, ale jak nie potrzebujesz zestawienia o którym piszę wyżej, to nie musisz tego robić.
A tak przy okazji gdzie mogę zobaczyć przykład pobierania danych z wikidata przez infobox? StoK (dyskusja) 21:30, 30 cze 2015 (CEST)
@Stok po długiej dystkusju technicznej pojawiła się propozycja integracji infoboksów z Wikidanymi, w której jest przepis jak i gdzie zobaczyć taki „full wypas” infobox. Paweł Ziemian (dyskusja) 22:08, 30 cze 2015 (CEST)
Wikiprojekt:Polskie miejscowości/SIMC odświeżyłem, ale ona jest niekompletna. Bot nie jest w stanie zapisać kompletnej ze względu na objętość (powyżej 2MB). jak ją najlepiej podzielić aby było wygodne do dalszej pracy (alfabetycznie czy wg SIMC)? ~malarz pl PISZ 10:42, 1 lip 2015 (CEST)
Jak dla mnie lepiej jakby nie miało to postaci tabeli, a było zestawem linii. Kolejność może być dowolna. StoK (dyskusja) 23:35, 1 lip 2015 (CEST)
Chętni operatorzy botów
Dyskusja

A czy nie jest tak, że te współrzędne zostały jakiś czas temu w większości przeniesione do Wikidanych? Wtedy raczej tam należałoby odpalać bota, który je naprawi. Paweł Ziemian (dyskusja) 08:33, 30 cze 2015 (CEST)

Weźmy pierwszy artykuł z moich obserwowanych, trafiło na Zieleniec (wieś w powiecie węgrowskim). Co mamy: wg codgik 52°36'16 21°50'12, w artykule: 52°36′15″N 21°50′11″E, w wikidata: 52°39'N, 21°53'E, pobrano z anglojęzyczna Wikipedia. Różnica między codgik a naszym jest znikoma, ale dane w wikidata są błędne. Do tego nasz artykuł nie korzysta z danych na wikidata. Nie sprawdzałem treści szablonu. Skoro mamy wiarygodne źródło to może uporządkować na u nas i na wikidata. StoK (dyskusja) 10:01, 30 cze 2015 (CEST)
 • Czemu nikt jeszcze nie zgłosił SIMC jako nową cechę w Wikidanych? Zgrałem sobie plik PRNG_MIEJSCOWOSCI_XSL i widzę, że kod SIMC jest w kolumnie "identyfikator zewnętrzny" pod warunkiem, że przed nim w "system zewnętrzny" jest TERYT (zresztą innego nie widziałem ręcznie przeglądając). Czy wartość w kolumnie "identyfikator jednostki podziału terytorialnego kraju" ma jakieś zewnętrzne znaczenie? Paweł Ziemian (dyskusja) 17:40, 30 cze 2015 (CEST)
  • Generalnie ten infobox chciałem wikidanować po "język infobox" i ... jakoś z tym językiem utknąłem. ~malarz pl PISZ 20:02, 30 cze 2015 (CEST)
  • "identyfikator jednostki podziału terytorialnego kraju" - to kod podziału terytorialnego jest w nim zakodowane województw, powiat i gmina, przy czym gminy miejsko-wiejskie mają oddzielny kod dla miasta i oddzielny dla np Brzeg Dolny: 0222013 - jako całość, 0222014 - miasto , 0222015 - gmina. W kodzie tym 02 = woj. dolnośląskie, 0222 - powiat wołowski. Kody są w przeglądarce TERYT w GUS. StoK (dyskusja) 21:30, 30 cze 2015 (CEST)
   • Czyli w teorii też mógłby wpaść do Wikidanych, i niektóre miejscowości miałyby dwa identyfikatory. Ponadto owe pliki można by wykorzystać jako wskazanie źródła w Wikidanych. Tylko jeszcze nie wiem jak je interpretować. Czy to jest URL, czy bardziej baza danych. Raczej skłaniałbym się do bazy. Paweł Ziemian (dyskusja) 22:21, 30 cze 2015 (CEST)
    • Na jego podstawie można generować województwo, powiat, gminę miejscowości. StoK (dyskusja) 23:35, 1 lip 2015 (CEST)

Istoty i stworzenia folklorystyczne/fantastyczne

Status: trwa dyskusja
Opis zlecenia
Zmienić nazwę kategorii Kategoria:Istoty i stworzenia folklorystyczne na Kategoria:Gatunki i rodzaje istot folklorystycznych, zgodnie z opisem. SpiderMum (dyskusja) 16:04, 1 lip 2015 (CEST)
Opis zlecenia2
Zmienić nazwę kategorii Kategoria:Istoty i stworzenia fantastyczne na Kategoria:Gatunki i rodzaje istot fikcyjnych zgodnie z opisem [1]. SpiderMum (dyskusja) 16:08, 1 lip 2015 (CEST)
Chętni operatorzy botów
Dyskusja
 • Czy aby na pewno powinniśmy używać biologicznego terminu gatunek dla istot fantastycznych? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 16:11, 1 lip 2015 (CEST)
 • @Gytha @Magalia SpiderMum (dyskusja) 16:16, 1 lip 2015 (CEST)
 • Połączyłem dwa zlecenia. Mam te same wątpliwości w drugim przypadku co Marek tutaj. ~malarz pl PISZ 20:13, 1 lip 2015 (CEST)
 • Słowo "gatunki" wstawiłam do opisu, by uniknąć "ras". Może być samo "rodzaje", jeśli te gatunki są zbyt "biologiczne" (choć wg mnie nie ma to takiego wydźwięku). Gytha (dyskusja) 21:24, 1 lip 2015 (CEST)
 • Moim zdaniem słowa „gatunki i rodzaje” zbyt zawężają tę kategorię. Nie wszystkie artykuły tam to są jakieś gatunki i rodzaje. Moim zdaniem opis „Istoty i stworzenia fantastyczne” jest jak najbardziej prawidłowe. Blackfish (dyskusja) 21:35, 1 lip 2015 (CEST)
  • Tym bardziej. Ta kategoria ma właśnie dotyczyć gatunków/ras/rodzajów/typów (niepotrzebne skreślić) a nie konkretnych charakterów, zobacz opis kategorii. Być może kategoria wymaga uporządkowania. SpiderMum (dyskusja) 21:53, 1 lip 2015 (CEST)
   • To mi przypomina zmiany Zespół→Grupa→Zespół→Grupa.... Moim zdaniem wystarczy do opisu kategorii wkleić „gatunków/ras/rodzajów/typów (niepotrzebne skreślić) a nie konkretnych charakterów” i pozamiatane. Użycie pojedynczego słowa w nazwie kategorii chyba zawsze będzie się kłóciło z jakimś ścisłym naukowym zastosowaniem. Paweł Ziemian (dyskusja) 22:42, 1 lip 2015 (CEST)

Naprawa linków zewnętrznych

Status: wykonane
Opis zlecenia
Należy poprawić linki zewnętrzne do bazy tennisfame.com, zmieniając w tych adresach http://www.tennisfame.com/hall-of-famers/ na https://www.tennisfame.com/hall-of-famers/inductees/. Po zakończeniu działań proszę przygotować listę wszystkich nowych linków w celu skontrolowania, bo minimalna część adresów może być niepoprawna. Openbk (dyskusja) 20:18, 1 lip 2015 (CEST)
Chętni operatorzy botów
Blackfish (dyskusja) 20:58, 1 lip 2015 (CEST)
Dyskusja
Linki tutaj. – Blackfish (dyskusja) 21:18, 1 lip 2015 (CEST)

podmiana linków

Status: w trakcie
Opis zlecenia
Prośba o podmianę linku Peugeot na Peugeot w Kategoria:Sporty motorowe i podrzędnych. Z góry dzięki. Yurek88 (vitalap) 01:22, 2 lip 2015 (CEST)
Chętni operatorzy botów
The Polish (query) 13:11, 2 lip 2015 (CEST)
Dyskusja