The Sims 3: Cztery pory roku

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
The Sims 3: Cztery pory roku
The Sims 3: Seasons
Producent The Sims Studio/EA Play[1]
Wydawca Electronic Arts
Seria gier The Sims
Data wydania Am.Płn.: 13 listopada 2012
PL: 15 listopada 2012
EU: 15 listopada 2012
Gatunek Symulacyjna
Tryby gry Gra jednoosobowa
Język polski
Wymagania sprzętowe
Platforma Windows, Macintosh
Nośniki DVD
Kontrolery mysz, klawiatura

The Sims 3: Cztery pory roku (ang. The Sims 3: Seasons) – ósmy dodatek do gry komputerowej The Sims 3 przeznaczony na platformy Windows oraz Macintosh. Dodatek koncentruje się na porach roku i pogodzie. Premiera dodatku odbyła się 13 listopada 2012.

Rozgrywka[edytuj | edytuj kod]

Dodatek ma zawierać cykliczny system pór roku (wiąże się z tym wprowadzenie opadów), jak również różne festiwale odbywające się w miasteczkach oraz możliwość wystawiania przez Simów własnych stoisk. Pory roku mają wpływ na życie Simów. Wiosną mogą oni szukać jaj wielkanocnych w parku, jeździć na wrotkach po przeznaczonym do tego miejscu czy grać w piłkę nożną. Latem jest ryzyko doznania oparzenia słonecznego po dość długim opalaniu się i siedzeniu na słońcu. Jesienią młode Simy uczestniczą w święcie Halloween oraz bawią się liśćmi. Natomiast zimą każdy Sim może uprawiać snowboard oraz bawić się w rzucanie śnieżkami; niekiedy duża zaspa staje się powodem do odwołania zajęć szkolnych.

W dodatku pojawiają się kosmici, którzy tak jak w The Sims 2 mogą przybyć na Ziemię i porwać Sima, ale również mają możliwość pozostania w sąsiedztwie i zawarcia kontaktów z Simami.

Edycja limitowana[edytuj | edytuj kod]

Edycję limitowaną gry można zamówić jedynie w przedsprzedaży w internecie. Zawiera ekskluzywny klub lodowy.

Przypisy[edytuj | edytuj kod]