Skrót: WP:PdA, WP:PAT

Wikipedia:Prośby do administratorów

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Na tę stronę wskazuje przekierowanie z „WP:PdA”. Zobacz też: „WP:PDA” – propozycje do Dobrych Artykułów.

Archiwum zgłoszeń

Tutaj zgłaszamy prośby do administratorów, biurokratów i checkuserów, aby użyli swoich narzędzi do prac technicznych lub porządkowych. Nie zgłaszamy tutaj próśb do rewizorów, które należy przekazywać kanałami niepublicznymi. Nie kierujemy tutaj również zapytań o kształt czy zawartość Wikipedii. Jeśli szukasz pomocy w edytowaniu, możesz ją znaleźć na specjalnych stronach, w szczególności w FAQ lub w pytaniach nowicjuszy.

Można tu zgłaszać:

Jeśli działania wymagają szybkiej reakcji (np. są związane z patrolowaniem ostatnich zmian), najlepiej znaleźć administratora na kanale IRC.

Nie zgłaszamy tu:

Ze względu na szczególne procedury na osobnych stronach odbywa się: przyznawanie uprawnień redaktora oraz nadawanie flagi bota.


Pominięte czasopismo w Kanadzie[edytuj | edytuj kod]

Bardzo proszę o dodanie do Wikipedii czasopisma które nazywa się "SPK w Kanadzie". Czasopismo to ukazuje się aktualnie (kiedyś było kwartalnikiem) 2 razy do roku i istnieje od 1960 roku. Przeznaczone jest głównie dla polskich weteranów wojennych, członków Stowarzyszenia Polskich Kombatantów w Kanadzie. 46.134.175.59 (dyskusja) 09:53, 16 mar 2018 (CET)

Jednak do tego nie są potrzebne działania administratorów. Możesz przecież sam napisać artykuł o tym piśmie. Dla bota: T Załatwione PawełMM (dyskusja) 16:25, 16 mar 2018 (CET)

Kanał Grunwaldzki[edytuj | edytuj kod]

Na stronie Kanał Grunwaldzki wszystko zostało skopiowane ze strony www.polskaniezwykla.pl czy to łamie prawa autorskie?

Wydaje się, że (jeśli w ogóle) to jest odwrotnie, serwis powstał później niż hasło w Wikipedii, więc hasło nie zostało skopiowane ze strony www.polskaniezwykla.pl. Ented (dyskusja) 21:52, 16 mar 2018 (CET)