Mistrzostwa Europy w Curlingu 2014/Grupa C

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Turniej grupy C w ramach Mistrzostw Europy 2014 odbył się między 4 a 11 października 2014 w holenderskim Zoetermeer, na lodowisku Silverdome.

W rywalizacji uczestniczyło siedem reprezentacji kobiecych i dziesięć męskich. Z grupy B Mistrzostw Europy 2013 do rozgrywek niższej klasy spadły Słowenki, Hiszpanki, Słowacy i Belgowie. Po dwuletniej przerwie do uczestnictwa powróciły Irlandki, rok pauzowały Rumunki i Holenderki. W konkurencji męskiej zadebiutowali Izraelczycy, ponownie wystąpili Bułgarzy, którzy poprzednio grali w 2009.

Do grupy B awansowały Holenderki, Słowaczki, Belgowie oraz Izraelczycy, wystąpią oni w listopadowych Mistrzostwach Europy w Champéry.


Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacje[edytuj | edytuj kod]

Kraj Czwarta Trzecia Druga Otwierająca Rezerwowa
 Chorwacja Melani Turković Maja Sertić Emina Crnaić Marijana Božić Ane Miljković
 Hiszpania Oihane Otaegi Leire Otaegi Aitana Saenz Asun Manterola Melanie Robillard
 Holandia Marianne Neeleman Kimberly Honders Shirley Miog Bonnie Nilhamn Pamela Broks
 Irlandia Katie Kerr Margarita Sweeney Baird Hazel Gormley Leahy Clare McCormick Ailsa Anderson
 Rumunia Raluca Daiana Colceriu Bianca Neagoe Ana-Maria Saracu Alina Cristina Marin
 Słowacja Slávka Zubercová Šárka Zubercová Marína Gallová Linda Salíni
 Słowenia Valentina Jurinčič Anja Kresnik Petra Klemenc Tjaša Jazbec Nina Kremžar

Round Robin[edytuj | edytuj kod]

Klasyfikacja po Round Robin:

# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R S W P
1  Słowacja 6 0 32 16 3 17 58 22
2  Holandia 4 2 28 23 3 15 53 29
3  Hiszpania 4 2 27 21 3 8 51 32
4  Słowenia 3 3 28 27 4 9 43 48
5  Chorwacja 2 4 26 27 1 7 42 57
6  Irlandia 1 5 22 33 0 6 31 53
7  Rumunia 1 5 17 33 2 5 27 64

Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]

5 października 2014; 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Rumunia 0 0 1 0 0 0 0 x x x 1
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 3 0 3 1 1 3 x x x 13

Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

5 października 2014; 16:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 3 0 2 1 1 x x x x 10
 Irlandia 0 0 1 0 0 0 x x x x 1
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Holandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 5 1 0 0 1 0 0 0 7
 Słowenia 1 2 0 0 3 1 0 1 1 1 10

Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

6 października 2014; 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Słowenia 0 0 3 1 0 0 1 0 0 0 5
 Rumunia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 3 2 0 1 0 1 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 2 0 0 1 0 1 0 0 0 6
 Chorwacja 0 0 4 1 0 1 0 3 1 2 12

Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]

6 października 2014; 16:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 1 0 0 1 2 x 5
 Słowacja 2 2 0 1 0 0 3 0 0 x 8

Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]

6 października 2014; 20:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Chorwacja 0 0 1 0 0 1 0 x x x 2
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 5 1 0 1 1 0 3 x x x 11
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Rumunia 0 0 0 0 0 0 0 x x x 0
 Holandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 1 2 2 1 3 x x x 12

Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]

7 października 2014; 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Słowenia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 2 0 3 0 2 0 1 x 10
 Chorwacja 0 2 0 1 0 1 0 1 0 x 5

Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]

7 października 2014; 16:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Holandia 0 2 0 0 0 1 1 2 0 0 6
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 1 1 0 0 0 1 1 7
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 1 0 0 2 0 0 2 x 8
 Irlandia 0 1 0 1 2 0 1 1 0 x 6

Sesja 8.[edytuj | edytuj kod]

8 października 2014; 8:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
A  Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 1 0 2 3 0 0 8
 Słowenia 1 0 1 0 1 0 2 0 0 3 1 9
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 0 0 1 0 0 1 0 x 5
 Holandia 0 0 3 1 0 3 0 0 4 x 11

Sesja 9.[edytuj | edytuj kod]

8 października 2014; 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 2 1 1 2 1 0 4 x x 14
 Rumunia 0 0 0 0 0 0 2 0 x x 2

Sesja 10.[edytuj | edytuj kod]

8 października 2014; 20:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Rumunia 1 0 1 0 0 0 5 0 3 0 10
 Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 2 2 3 0 3 0 2 13
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Holandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 1 2 2 1 1 x 8
 Irlandia 1 1 0 1 0 0 0 0 0 x 3
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Słowenia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 1 0 1 0 1 1 0 6
 Hiszpania 0 2 1 0 4 0 2 0 0 1 10

Sesja 11.[edytuj | edytuj kod]

9 października 2014; 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Chorwacja 1 0 0 1 0 2 0 1 0 x 5
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 2 0 2 0 1 0 3 x 9

Sesja 12.[edytuj | edytuj kod]

9 października 2014; 16:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 2 0 0 1 0 0 x 4
 Holandia 0 1 0 0 0 2 0 3 3 x 9
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 3 0 0 1 0 2 0 1 0 7
 Rumunia 1 0 1 1 0 1 0 1 0 1 6

Sesja 13.[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 8:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Słowacja 0 2 1 0 0 1 3 0 3 x 10
 Słowenia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 1 0 0 2 0 x 3

Play-off[edytuj | edytuj kod]

  Play-off Mecz o 2. miejsce Awans do grupy B
                           
1   Słowacja 5  
2   Holandia 6         2   Holandia -
    1   Słowacja 4   1   Słowacja -
  3   Hiszpania 3  
3   Hiszpania 8
4   Słowenia 4  


Mecz 1-2[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 20:00

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 1 0 0 1 0 1 0 5
 Holandia 0 0 1 0 0 0 2 0 2 0 1 6

Mecz 3-4[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 9:00

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 0 0 1 3 0 1 0 x 8
 Słowenia 0 1 1 0 0 0 1 0 1 x 4

Mecz o 2. miejsce[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 13:30

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 2 0 0 0 0 1 1 4
 Hiszpania 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0 3

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R S W P
1  Holandia 5 2 32 28 5 15 59 34
2  Słowacja 7 1 40 22 10 19 67 31
3  Hiszpania 5 3 33 28 9 10 62 40
4  Słowenia 3 4 32 31 5 10 47 56
5  Chorwacja 2 4 26 27 1 7 42 57
6  Irlandia 1 5 22 33 0 6 31 53
7  Rumunia 1 5 17 33 2 5 27 64

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacje[edytuj | edytuj kod]

Kraj Czwarty Trzeci Drugi Otwierający Rezerwowy
 Belgia Walter Verbueken Timothy Verreycken Dirk Heylen Gregory Janbroers Tom van Waterschoot
 Białoruś Dmitry Kirillov Pavel Petrov Ilya Kazlouski Andrey Aulasenka Oleksii Voloshenko
 Bułgaria Stoil Georgiev Petar Chakarov Tihomir Todorov Ilian Kirilov Stanimar Petrov
 Irlandia James Russell Craig Whyte Alan Mitchell Arran Cameron John Furey
 Islandia Jón Ingi Sigurðsson Ólafur Númason Andri Freyr Magnússon Guðmundur Karl Ólafsson Sigurður Ingi Steindórsson
 Izrael Adam Freilich Yuval Grinspun Jeffrey Yaakov Lutz Gabriel Kempenich Gilad Kempenich
 Luksemburg Yannick Hansen Alex Benoy Philippe Husi Marc Hansen
 Serbia Đorđe Nešković Bojan Mijatović Goran Ungurović Filip Stojanović
 Słowacja Pavol Pitoňák František Pitoňák Tomáš Pitoňák Peter Pitoňák Juraj Gallo
 Słowenia Tomas Tišler Gašper Uršič Jure Čilić Jošt Lajovec Gregor Verbinc

Round Robin[edytuj | edytuj kod]

Klasyfikacja po Round Robin:
# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R S W P
1  Irlandia 7 2 37 33 9 12 75 52
2  Belgia 7 2 45 32 4 21 74 42
3  Izrael 6 3 37 38 6 8 63 52
4  Słowacja 6 3 44 35 7 12 74 59
5  Białoruś 5 4 44 38 2 15 69 62
6  Słowenia 5 4 41 32 6 16 74 48
7  Serbia 3 6 38 45 2 11 61 75
8  Islandia 3 6 40 39 3 15 64 75
9  Luksemburg 2 7 31 47 0 12 47 84
10  Bułgaria 1 8 29 47 5 6 42 94

Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]

5 października 2014; 8:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Bułgaria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 0 1 0 0 x 3
 Słowacja 1 0 2 1 0 2 0 4 1 x 11
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Islandia 0 0 0 2 0 1 4 0 0 x 7
 Słowenia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 2 0 2 0 0 3 3 x 12
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
C  Luksemburg 0 0 0 3 0 1 1 1 3 0 3 12
 Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 2 0 1 0 0 0 0 4 0 9

Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

5 października 2014; 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Izrael 0 1 0 1 0 2 0 0 0 x 4
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 1 0 1 2 2 x 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 3 4 0 0 3 0 x 12
 Białoruś 0 0 3 0 0 1 3 0 1 x 8

Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

5 października 2014; 16:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Słowenia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 3 1 1 0 2 0 2 x 12
 Bułgaria 0 2 0 0 0 1 0 1 0 x 4

Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]

5 października 2014; 20:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Irlandia 2 0 2 0 4 0 0 1 0 x 9
 Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 2 0 1 1 0 1 x 7
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Belgia 2 0 0 1 2 0 1 0 0 0 6
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 0 0 0 1 1 2 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Białoruś Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 1 1 0 0 1 0 5
 Izrael 0 1 1 0 0 0 1 1 0 2 6

Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]

6 października 2014; 8:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 2 0 3 0 3 0 2 x 13
 Bułgaria 0 0 0 1 0 0 0 1 0 x 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Serbia 0 0 0 0 0 4 0 1 0 2 7
 Islandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 1 1 2 0 1 0 0 0 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Białoruś Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 2 2 0 2 0 x 8
 Luksemburg 0 1 0 3 0 0 1 0 1 x 6

Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]

6 października 2014; 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Słowenia 0 2 0 2 0 2 0 1 0 0 7
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 1 0 3 0 2 0 8

Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]

6 października 2014; 16:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Luksemburg Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 0 0 0 0 2 x 3
 Islandia 0 2 1 2 1 1 1 3 0 x 11
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Izrael Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 0 2 0 1 0 0 4
 Irlandia 0 0 0 1 1 0 1 0 2 1 6

Sesja 8.[edytuj | edytuj kod]

6 października 2014; 20:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Serbia 0 0 0 0 1 0 1 x x x 2
 Słowenia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 2 2 2 0 3 0 x x x 12

Sesja 9.[edytuj | edytuj kod]

7 października 2014; 8:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 2 0 2 1 0 1 x 8
 Białoruś 0 2 1 0 1 0 0 0 0 x 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Luksemburg 1 0 1 1 1 1 1 0 0 2 8
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 3 0 0 0 0 0 1 2 0 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 0 0 2 0 x x 3
 Słowenia 1 0 0 3 0 0 0 4 x x 8

Sesja 10.[edytuj | edytuj kod]

7 października 2014; 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 0 0 1 0 1 0 2 7
 Izrael 0 1 0 1 1 0 1 0 1 0 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Belgia 0 2 0 1 1 0 0 0 1 x 5
 Islandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 0 0 1 1 2 0 x 7

Sesja 11.[edytuj | edytuj kod]

7 października 2014; 16:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Luksemburg Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 0 1 1 0 x x 2
 Słowenia 1 1 2 1 2 0 0 1 x x 8

Sesja 12.[edytuj | edytuj kod]

7 października 2014; 20:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Islandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 1 0 0 1 0 0 x 4
 Irlandia 2 0 1 0 3 2 0 1 0 x 9
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
B  Białoruś 0 1 0 0 1 0 1 2 0 3 0 8
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 1 0 1 0 0 4 0 1 9
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 1 0 3 0 x 6
 Izrael 0 0 2 0 2 0 2 0 3 x 9

Sesja 13.[edytuj | edytuj kod]

8 października 2014; 8:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Bułgaria 1 0 1 0 0 4 0 0 1 0 7
 Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 3 0 2 1 0 2 1 0 2 11

Sesja 14.[edytuj | edytuj kod]

8 października 2014; 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Słowenia 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 7
 Izrael Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 3 0 2 0 0 1 0 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 0 1 0 1 1 1 x 6
 Belgia 0 1 1 1 0 1 0 0 0 x 4

Sesja 15.[edytuj | edytuj kod]

8 października 2014; 16:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Białoruś 2 0 2 1 1 0 0 0 2 1 9
 Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 0 0 1 1 3 0 0 7
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
B  Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 1 0 2 2 1 0 0 1 9
 Luksemburg 0 1 2 0 3 0 0 0 1 1 0 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Bułgaria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 1 0 0 0 1 3 0 0 1 9
 Islandia 0 0 1 2 2 0 0 3 0 0 8

Sesja 16.[edytuj | edytuj kod]

9 października 2014; 8:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Irlandia 2 3 1 3 0 0 2 x x x 11
 Luksemburg Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 1 2 0 x x x 3
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Izrael Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 3 0 0 2 1 2 0 x x 8
 Bułgaria 0 0 0 1 0 0 0 1 x x 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Islandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 0 1 0 1 0 1 0 x x 7
 Słowacja 0 2 0 3 0 4 0 4 x x 13

Sesja 17.[edytuj | edytuj kod]

9 października 2014; 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Białoruś Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 1 2 0 1 0 1 x 7
 Słowenia 0 1 0 0 0 1 0 2 0 x 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Serbia 1 1 0 0 2 0 0 1 0 x 5
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 1 0 1 3 0 3 x 9

Sesja 18.[edytuj | edytuj kod]

9 października 2014; 16:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
B  Słowacja 0 2 0 3 0 0 1 0 2 1 1 10
 Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 2 0 3 0 0 2 0 0 0 9

Sesja 19.[edytuj | edytuj kod]

9 października 2014; 20:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 3 0 4 3 1 x x x x 13
 Luksemburg 0 0 1 0 0 0 x x x x 1
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Islandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 2 0 2 0 0 1 0 x 7
 Izrael 0 1 0 4 0 3 1 0 1 x 10
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Bułgaria 0 0 2 0 0 1 2 0 x x 5
 Białoruś Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 3 0 2 3 0 0 2 x x 13

Sesja 20.[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 8:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Słowacja 0 0 1 0 1 0 0 1 1 x 4
 Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 0 1 0 2 0 0 0 x 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Słowenia 1 0 0 0 0 0 0 2 1 x 4
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 1 1 2 1 0 0 x 7

Sesja 21.[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Islandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 0 0 1 0 1 0 x 5
 Białoruś 0 1 0 2 2 0 1 0 1 x 7
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Bułgaria 0 1 0 1 0 1 0 1 x x 4
 Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 3 0 0 0 5 0 x x 10
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Izrael Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 1 0 1 3 0 x x x x 9
 Luksemburg 0 0 2 0 0 2 x x x x 4

Play-off[edytuj | edytuj kod]

  Play-off Mecz o 2. miejsce Awans do grupy B
                           
1   Belgia 7  
2   Irlandia 5         1   Belgia -
    2   Irlandia 3   3   Izrael -
  3   Izrael 7  
3   Izrael 7
4   Słowacja 6  


Mecz 1-2[edytuj | edytuj kod]

10 października 2014; 20:00

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 3 0 0 0 1 0 1 0 5
 Belgia 0 0 0 2 3 1 0 0 0 1 7

Mecz 3-4[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 9:00

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja 0 0 1 0 2 0 2 0 1 0 6
 Izrael Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 2 0 1 0 1 0 2 7

Mecz o 2. miejsce[edytuj | edytuj kod]

11 października 2014; 13:30

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 0 0 2 0 1 0 3
 Izrael 1 1 0 0 1 1 0 1 0 2 7

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R S W P
1  Belgia 8 2 49 35 7 23 81 47
2  Izrael 8 3 48 44 9 12 77 61
3  Irlandia 7 4 42 43 14 13 83 66
4  Słowacja 6 4 48 40 8 12 80 66
5  Białoruś 5 4 44 38 2 15 69 62
6  Słowenia 5 4 41 32 6 16 74 48
7  Islandia 3 6 40 39 3 15 64 75
8  Serbia 3 6 38 45 2 11 61 75
9  Luksemburg 2 7 31 47 0 12 47 84
10  Bułgaria 1 8 29 47 5 6 42 94

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]