Młodzieżowe mistrzostwa Polski par klubowych na żużlu

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Młodzieżowe mistrzostwa Polski par klubowych na żużlu – zawody żużlowe rozgrywane corocznie od 1983 roku (po raz pierwszy rozegrane w roku 1980, w latach 1981–1982 nie odbyły się), organizowane pod patronatem GKSŻ w celu wyłonienia najlepszej pary młodzieżowców (do 21. roku życia) w Polsce.

Pierwsze zawody o młodzieżowe mistrzostwo par zorganizowano w 1980 roku, brali w nich udział zawodnicy, którzy nie ukończyli 23. roku życia. Regularne rozgrywki rozpoczęto w 1983, ograniczając limit wieku żużlowców do 21 lat (obowiązuje on nadal).

W latach 1980, 1983-1986 i od 1992 roku finały MMPPK rozgrywane są według tabeli 21-biegowej z udziałem siedmiu par. W latach 1987-1988 w zawodach startowało po 9 par, a w poszczególnych biegach po sześciu zawodników. Wyścigi punktowano 5-4-3-2-1-0. Zrezygnowano jednak z rozgrywania mistrzostw takim systemem ze względu na dużą ilość wypadków na torach. W latach 1989-1991 startowało 6 par w biegach według tabeli 15-biegowej.

Obecnie finalistów wyłania się w trzech grupowych turniejach eliminacyjnych. Zespoły wyłaniane są w trzech grupowych turniejach eliminacyjnych, z których awansują po dwie pary. Siódmy zespół uzupełniający obsadę finału to para gospodarzy zawodów.

Medaliści[edytuj | edytuj kod]

Rok Miejsce K MP Gold medal with cup.svg Silver medal with cup.svg Bronze medal with cup.svg
1980 → wyniki Bydgoszcz 1 Polonia Bydgoszcz
16x16.pngKrzysztof Głowacki
16x16.pngZbigniew Bizoń
Apator Toruń
16x16.pngWojciech Żabiałowicz
16x16.pngKrzysztof Kwiatkowski
ROW Rybnik
16x16.pngBronisław Klimowicz
16x16.pngAntoni Skupień
1983 → wyniki Tarnów 1 ROW Rybnik
16x16.pngPiotr Liszka
16x16.pngPiotr Steuer
16x16.pngMirosław Korbel
Wybrzeże Gdańsk
16x16.pngDariusz Stenka
16x16.pngPiotr Żyto
Unia Tarnów
16x16.pngArkadiusz Tanaś
16x16.pngJanusz Trytko
16x16.pngJerzy Stós
1984 → wyniki Rybnik 1 Kolejarz Opole
16x16.pngWojciech Załuski
16x16.pngRoland Wieczorek
16x16.pngMieczysław Drozd
ROW Rybnik
16x16.pngMirosław Korbel
16x16.pngAdam Pawliczek
16x16.pngEugeniusz Skupień
Stal Gorzów Wielkopolski
16x16.pngKrzysztof Grzelak
16x16.pngRyszard Franczyszyn
16x16.pngMirosław Daniszewski
1985 → wyniki Bydgoszcz 1 Stal Gorzów Wielkopolski
16x16.pngRyszard Franczyszyn
16x16.pngMirosław Daniszewski
16x16.pngCezary Owiżyc
Polonia Bydgoszcz
16x16.pngRyszard Dołomisiewicz
16x16.pngPiotr Glücklich
16x16.pngKrzysztof Ziarnik
Falubaz Zielona Góra
16x16.pngZbigniew Błażejczak
16x16.pngSławomir Dudek
16x16.pngRyszard Jasinowski
1986 → wyniki Ostrów Wlkp. 2 Stal Gorzów Wielkopolski
16x16.pngPiotr Świst
16x16.pngCezary Owiżyc
16x16.pngJarosław Gała
Polonia Bydgoszcz
16x16.pngRyszard Dołomisiewicz
16x16.pngKrzysztof Ziarnik
16x16.pngAndrzej Pietrzak
Unia Leszno
16x16.pngZbigniew Krakowski
16x16.pngDariusz Baliński
16x16.pngRobert Otmar
1987 → wyniki Leszno 3 Stal Gorzów Wielkopolski
16x16.pngPiotr Świst
16x16.pngCezary Owiżyc
16x16.pngPiotr Paluch
Polonia Bydgoszcz
16x16.pngRyszard Dołomisiewicz
16x16.pngPiotr Glücklich
16x16.pngWaldemar Cisoń
Start Gniezno
16x16.pngJacek Gomólski
16x16.pngKrzysztof Wankowski
16x16.pngTomasz Fajfer
1988 → wyniki Rzeszów 1 Falubaz Zielona Góra
16x16.pngZbigniew Błażejczak
16x16.pngSławomir Dudek
16x16.pngDariusz Michalak
Stal Gorzów Wielkopolski
16x16.pngPiotr Świst
16x16.pngMarek Hućko
16x16.pngPiotr Paluch
Polonia Bydgoszcz
16x16.pngWaldemar Cieślewicz
16x16.pngJacek Gomólski
16x16.pngJacek Woźniak
1989 → wyniki Gdańsk 1 Wybrzeże Gdańsk
16x16.pngJarosław Olszewski
16x16.pngTomasz Gollob
16x16.pngJarosław Kalinowski
Stal Gorzów Wielkopolski
16x16.pngPiotr Świst
16x16.pngMarek Hućko
16x16.pngAndrzej Rzepka
Falubaz Zielona Góra
16x16.pngSławomir Dudek
16x16.pngJarosław Szymkowiak
16x16.pngJan Połubiński
1990 → wyniki Toruń 1 Apator Toruń
16x16.pngKrzysztof Kuczwalski
16x16.pngRobert Sawina
16x16.pngMirosław Kowalik
Start Gniezno
16x16.pngTomasz Fajfer
16x16.pngSzczepan Kulczak
16x16.pngArtur Walkowiak
ROW Rybnik
16x16.pngDariusz Fliegert
16x16.pngKrzysztof Fliegert
16x16.pngEugeniusz Tudzież
1991 → wyniki Gorzów Wlkp. 2 Apator Toruń
16x16.pngRobert Sawina
16x16.pngSławomir Derdziński
16x16.pngWaldemar Walczak
Unia Rolnicki Tarnów
16x16.pngJacek Rempała
16x16.pngRobert Kużdżał
16x16.pngPiotr Leśniowski
Morawski Zielona Góra
16x16.pngAndrzej Zarzecki
16x16.pngArtur Pawlak
16x16.pngTomasz Kruk
1992 → wyniki Toruń 3 Apator Toruń
16x16.pngRobert Sawina
16x16.pngTomasz Bajerski
16x16.pngSławomir Derdziński
Unia Tarnów
16x16.pngRobert Kużdżał
16x16.pngJacek Rempała
16x16.pngMirosław Cierniak
Morawski Zielona Góra
16x16.pngAndrzej Zarzecki
16x16.pngArtur Pawlak
16x16.pngPiotr Protasiewicz
1993 → wyniki Rybnik 4 Apator Elektrim Toruń
16x16.pngTomasz Bajerski
16x16.pngTomasz Świątkiewicz
16x16.pngWaldemar Walczak
Stal Rzeszów
16x16.pngPiotr Winiarz
16x16.pngRafał Wilk
16x16.pngSławomir Sitek
ROW Rybnik
16x16.pngKrzysztof Fliegert
16x16.pngEugeniusz Tudzież
16x16.pngMarek Fojcik
1994 → wyniki Krosno 1 Unia Tarnów
16x16.pngGrzegorz Rempała
16x16.pngMirosław Cierniak
16x16.pngGrzegorz Mróz
Stal Brunat Gorzów Wielkopolski
16x16.pngRobert Flis
16x16.pngPiotr Rembas
16x16.pngMariusz Staszewski
Apator Elektrim Toruń
16x16.pngTomasz Bajerski
16x16.pngWaldemar Walczak
16x16.pngWiesław Jaguś
1995 → wyniki Piła 1 Polonia Piła
16x16.pngWaldemar Walczak
16x16.pngRafał Dobrucki
16x16.pngRafał Kowalski
Włókniarz Częstochowa
16x16.pngRafał Osumek
16x16.pngSebastian Ułamek
16x16.pngPiotr Ułamek
Apator Elektrim Toruń
16x16.pngTomasz Bajerski
16x16.pngWiesław Jaguś
16x16.pngRobert Kościecha
1996 → wyniki Leszno 1 Unia Leszno
16x16.pngDamian Baliński
16x16.pngRobert Mikołajczak
16x16.pngAdam Skórnicki
Polonia Philips Piła
16x16.pngRafał Dobrucki
16x16.pngWaldemar Walczak
16x16.pngRafał Kowalski
Włókniarz Malma Częstochowa
16x16.pngRafał Osumek
16x16.pngSebastian Ułamek
16x16.pngArtur Pietrzyk
1997 → wyniki Rzeszów 2 Unia Leszno
16x16.pngAdam Skórnicki
16x16.pngDamian Baliński
16x16.pngAndrzej Szymański
Polonia Philips Piła
16x16.pngRafał Dobrucki
16x16.pngRafał Kowalski
16x16.pngRafał Okoniewski
Stal Van Pur Rzeszów
16x16.pngRafał Trojanowski
16x16.pngPiotr Winiarz
16x16.pngMaciej Pietraszek
1998 → wyniki Piła 2 Polonia Piła
16x16.pngKrzysztof Pecyna
16x16.pngRafał Okoniewski
16x16.pngMariusz Franków
Trilux Start Gniezno
16x16.pngKrzysztof Jabłoński
16x16.pngPaweł Duszyński
16x16.pngMariusz Lisiak
Atlas Wrocław
16x16.pngMariusz Węgrzyk
16x16.pngRafał Haj
16x16.pngBartosz Stanek
1999 → wyniki Ostrów Wlkp. 1 Iskra Ostrów Wielkopolski
16x16.pngTomasz Jędrzejak
16x16.pngKarol Malecha
16x16.pngMichał Szczepaniak
Pergo Gorzów Wielkopolski
16x16.pngRafał Okoniewski
16x16.pngKrzysztof Cegielski
16x16.pngTomasz Cieślewicz
Trilux Start Gniezno
16x16.pngMariusz Lisiak
16x16.pngBartłomiej Bardecki
16x16.pngDawid Cieślewicz
2000 → wyniki Piła 3 Ludwik Polonia Piła
16x16.pngJarosław Hampel
16x16.pngTomasz Gapiński
16x16.pngMirosław Giżycki
Lotos Wybrzeże Gdańsk
16x16.pngPaweł Duszyński
16x16.pngKrzysztof Cegielski
16x16.pngPaweł Stormowski
Apator Netia Toruń
16x16.pngTomasz Chrzanowski
16x16.pngŁukasz Pawlikowski
16x16.pngPrzemysław Kłos
2001 → wyniki Rybnik 2 ZKŻ Polmos Zielona Góra
16x16.pngRafał Kurmański
16x16.pngDawid Kujawa
16x16.pngSebastian Smoter
Atlas Wrocław
16x16.pngAndrzej Zieja
16x16.pngKrzysztof Słaboń
16x16.pngArtur Bogińczuk
Bractwo Polonia Bydgoszcz
16x16.pngMichał Robacki
16x16.pngŁukasz Stanisławski
16x16.pngRobert Umiński
2002 → wyniki Piła 4 BGŻ S.A. Polonia Piła
16x16.pngJarosław Hampel
16x16.pngRobert Miśkowiak
16x16.pngMichał Szczepaniak
RKM Rybnik
16x16.pngRoman Chromik
16x16.pngRafał Szombierski
16x16.pngŁukasz Szmid
ZKŻ Quick Mix Zielona Góra
16x16.pngRafał Kurmański
16x16.pngDawid Kujawa
16x16.pngSebastian Smoter
2003 → wyniki Piła 2 RKM Rybnik
16x16.pngRafał Szombierski
16x16.pngŁukasz Romanek
16x16.pngKonrad Ryszka
Top Secret Włókniarz Częstochowa
16x16.pngAdam Pietraszko
16x16.pngZbigniew Czerwiński
16x16.pngJordan Jurczyński
Polonia Piła
16x16.pngMichał Szczepaniak
16x16.pngRobert Miśkowiak
16x16.pngKrystian Klecha
2004 → wyniki Częstochowa 2 Unia Tarnów
16x16.pngMarcin Rempała
16x16.pngJanusz Kołodziej
16x16.pngPaweł Baran
Unia Leszno
16x16.pngKrzysztof Kasprzak
16x16.pngRobert Kasprzak
16x16.pngMateusz Jurga
Apator Adriana Toruń
16x16.pngKarol Ząbik
16x16.pngAdrian Miedziński
16x16.pngArkadiusz Kalwasiński
2005 → wyniki Gorzów Wlkp. 3 Unia Leszno
16x16.pngKrzysztof Kasprzak
16x16.pngNorbert Kościuch
16x16.pngRobert Kasprzak
Unia Tarnów
16x16.pngJanusz Kołodziej
16x16.pngMarcin Rempała
16x16.pngGrzegorz Dzik
Mars RTV AGD Gorzów Wielkopolski
16x16.pngPaweł Hlib
16x16.pngMichał Rajkowski
16x16.pngKamil Brzozowski
2006 → wyniki Tarnów 1 Marma Polskie Folie Rzeszów
16x16.pngDawid Stachyra
16x16.pngPaweł Miesiąc
16x16.pngMarcin Leś
Budlex Polonia Bydgoszcz
16x16.pngKrzysztof Buczkowski
16x16.pngMarcin Jędrzejewski
Atlas Wrocław
16x16.pngFilip Šitera
16x16.pngNicolai Klindt
2007 → wyniki Leszno 5 Unibax Toruń
16x16.pngKarol Ząbik
16x16.pngAlan Marcinkowski
16x16.pngDamian Stachowiak
Stal Gorzów Wielkopolski
16x16.pngPaweł Hlib
16x16.pngKamil Brzozowski
16x16.pngAdrian Szewczykowski
RKM Rybnik
16x16.pngMichał Mitko
16x16.pngWojciech Druchniak
16x16.pngPatryk Pawlaszczyk
2008 → wyniki Gorzów Wlkp. 3 RKM Rybnik
16x16.pngRafał Fleger
16x16.pngMichał Mitko
16x16.pngPatryk Pawlaszczyk
KM Intar Ostrów Wielkopolski
16x16.pngAdrian Gomólski
16x16.pngMarcin Liberski
16x16.pngEmil Idziorek
Marma Polkie Folie Rzeszów
16x16.pngDawid Lampart
16x16.pngMateusz Szostek
16x16.pngMartin Vaculík
2009 → wyniki Rybnik 4 Unia Leszno
16x16.pngPrzemysław Pawlicki
16x16.pngSławomir Musielak
16x16.pngMateusz Łukaszewski
Falubaz Zielona Góra
16x16.pngGrzegorz Zengota
16x16.pngPatryk Dudek
16x16.pngJanusz Baniak
UKS Żaki Taczanów
16x16.pngBartosz Szymura
16x16.pngMaciej Piaszczyński
16x16.pngMaciej Janowski
2010 → wyniki Gorzów Wlkp. 4 Caelum Stal Gorzów Wielkopolski
16x16.pngŁukasz Cyran
16x16.pngAdrian Szewczykowski
16x16.pngPaweł Zmarzlik
Unibax Toruń
16x16.pngEmil Pulczyński
16x16.pngKamil Pulczyński
16x16.pngBartosz Pietrykowski
RKM ROW Rybnik
16x16.pngKamil Fleger
16x16.pngRafał Fleger
16x16.pngSławomir Pyszny
2011 → wyniki Gdańsk 1 WTS Nice Warszawa
16x16.pngPrzemysław Pawlicki
16x16.pngPiotr Pawlicki
16x16.pngPatryk Braun
ZKŻ Zielona Góra
16x16.pngPatryk Dudek
16x16.pngAdam Strzelec
16x16.pngKacper Rogowski
Unia Leszno
16x16.pngKamil Adamczewski
16x16.pngTobiasz Musielak
16x16.pngMarcin Nowak
2012 → wyniki Gniezno 3 Tauron Azoty Tarnów
16x16.pngMaciej Janowski
16x16.pngKacper Gomólski
16x16.pngJakub Jamróg
Polonia Bydgoszcz
16x16.pngMikołaj Curyło
16x16.pngSzymon Woźniak
16x16.pngBartosz Bietracki
WTS Nice Warszawa
16x16.pngŁukasz Sówka
16x16.pngŁukasz Przedpełski
16x16.pngAdrian Gała
2013 → wyniki Gdańsk 1 Włókniarz Częstochowa
16x16.pngArtur Czaja
16x16.pngRafał Malczewski
16x16.pngHubert Łęgowik
Unibax Toruń
16x16.pngPaweł Przedpełski
16x16.pngKamil Pulczyński
16x16.pngEmil Pulczyński
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
16x16.pngKrystian Pieszczek
16x16.pngMarcel Szymko
16x16.pngDominik Kossakowski
2014 → wyniki Tarnów 5 Fogo Unia Leszno
16x16.pngPiotr Pawlicki
16x16.pngTobiasz Musielak
16x16.pngBartosz Smektała
Grupa Azoty Unia Tarnów
16x16.pngKacper Gomólski
16x16.pngErnest Koza
16x16.pngMateusz Borowicz
Unibax Toruń
16x16.pngPaweł Przedpełski
16x16.pngOskar Fajfer
16x16.pngDawid Krzyżanowski
2015 → wyniki Gorzów Wlkp. 5 MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wlkp.
16x16.pngBartosz Zmarzlik
16x16.pngAdrian Cyfer
16x16.pngRafał Karczmarz
Fogo Unia Leszno
16x16.pngDominik Kubera
16x16.pngDaniel Kaczmarek
16x16.pngBartosz Smektała
SPAR Falubaz Zielona Góra
16x16.pngKrystian Pieszczek
16x16.pngAlex Zgardziński
16x16.pngMateusz Burzyński
2016 → wyniki Rybnik 6 Fogo Unia Leszno
16x16.pngBartosz Smektała
16x16.pngDominik Kubera
16x16.pngDaniel Kaczmarek
ROW Rybnik
16x16.pngKacper Woryna
16x16.pngRobert Chmiel
16x16.pngKamil Wieczorek
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
16x16.pngOskar Polis
16x16.pngHubert Łęgowik
16x16.pngMichał Gruchalski
2017 → wyniki Rybnik 7 Fogo Unia Leszno
16x16.pngBartosz Smektała
16x16.pngDominik Kubera
16x16.pngSzymon Szlauderbach
ROW Rybnik
16x16.pngRobert Chmiel
16x16.pngLars Skupień
16x16.pngKacper Woryna
Get Well Toruń
16x16.pngIgor Kopeć-Sobczyński
16x16.pngDaniel Kaczmarek
16x16.pngMarcin Kościelski

Klasyfikacja medalowa[edytuj | edytuj kod]

Klubowa

Lp. Klub Gold medal with cup.svg Silver medal with cup.svg Bronze medal with cup.svg Razem
1. Unia Leszno 7 2 2 11
2. Stal Gorzów Wielkopolski 5 5 2 12
3. Apator Toruń 5 3 6 14
4. Polonia Piła 4 2 1 7
5. ROW Rybnik 3 4 5 12
6. Unia Tarnów 3 4 1 8
7. Falubaz Zielona Góra 2 2 6 10
8. Polonia Bydgoszcz 1 5 2 8
9. Włókniarz Częstochowa 1 2 2 5
10. Wybrzeże Gdańsk 1 2 1 4
11. Stal Rzeszów 1 1 2 4
12. WTS Warszawa 1 0 1 2
13. Kolejarz Opole 1 0 0 1
Iskra Ostrów Wielkopolski 1 0 0 1
15. Start Gniezno 0 2 2 4
16. WTS Wrocław 0 1 2 3
17. KM Ostrów Wielkopolski 0 1 0 1
18. UKS Żaki Taczanów 0 0 1 1

Indywidualna

Lp. Zawodnik Gold medal with cup.svg Silver medal with cup.svg Bronze medal with cup.svg Razem
1. Waldemar Walczak 3 1 1 5
2. Bartosz Smektała 3 1 0 4
3. Cezary Owiżyc 3 0 0 3
Robert Sawina 3 0 0 3
5. Piotr Świst 2 2 0 4
6. Dominik Kubera 2 1 0 3
7. Tomasz Bajerski 2 0 2 4
8. Michał Szczepaniak 2 0 1 3
9. Sławomir Derdziński 2 0 0 2
Damian Baliński 2 0 0 2
Adam Skórnicki 2 0 0 2
Jarosław Hampel 2 0 0 2
Przemysław Pawlicki 2 0 0 2
Piotr Pawlicki 2 0 0 2
15. Rafał Dobrucki 1 2 0 3
Rafał Kowalski 1 2 0 3
Rafał Okoniewski 1 2 0 3
18. Daniel Kaczmarek 1 1 1 3
19. Mirosław Korbel 1 1 0 2
Piotr Paluch 1 1 0 2
Mirosław Cierniak 1 1 0 2
Rafał Szombierski 1 1 0 2
Krzysztof Kasprzak 1 1 0 2
Robert Kasprzak 1 1 0 2
Janusz Kołodziej 1 1 0 2
Marcin Rempała 1 1 0 2
Adrian Szewczykowski 1 1 0 2
Kacper Gomólski 1 1 0 2
29. Sławomir Dudek 1 0 2 3
30. Mirosław Daniszewski 1 0 1 2
Ryszard Franczyszyn 1 0 1 2
Zbigniew Błażejczak 1 0 1 2
Dawid Kujawa 1 0 1 2
Rafał Kurmański 1 0 1 2
Sebastian Smoter 1 0 1 2
Robert Miśkowiak 1 0 1 2
Karol Ząbik 1 0 1 2
Michał Mitko 1 0 1 2
Patryk Pawlaszczyk 1 0 1 2
Rafał Fleger 1 0 1 2
Maciej Janowski 1 0 1 2
Tobiasz Musielak 1 0 1 2
Hubert Łęgowik 1 0 1 2
44. Zbigniew Bizoń 1 0 0 1
Krzysztof Głowacki 1 0 0 1
Piotr Liszka 1 0 0 1
Piotr Steuer 1 0 0 1
Mieczysław Drozd 1 0 0 1
Roland Wieczorek 1 0 0 1
Wojciech Załuski 1 0 0 1
Jarosław Gała 1 0 0 1
Dariusz Michalak 1 0 0 1
Tomasz Gollob 1 0 0 1
Jarosław Kalinowski 1 0 0 1
Jarosław Olszewski 1 0 0 1
Mirosław Kowalik 1 0 0 1
Krzysztof Kuczwalski 1 0 0 1
Tomasz Świątkiewicz 1 0 0 1
Grzegorz Mróz 1 0 0 1
Grzegorz Rempała 1 0 0 1
Robert Mikołajczak 1 0 0 1
Andrzej Szymański 1 0 0 1
Mariusz Franków 1 0 0 1
Krzysztof Pecyna 1 0 0 1
Tomasz Jędrzejak 1 0 0 1
Karol Malecha 1 0 0 1
Tomasz Gapiński 1 0 0 1
Mirosław Giżycki 1 0 0 1
Łukasz Romanek 1 0 0 1
Konrad Ryszka 1 0 0 1
Paweł Baran 1 0 0 1
Norbert Kościuch 1 0 0 1
Marcin Leś 1 0 0 1
Paweł Miesiąc 1 0 0 1
Dawid Stachyra 1 0 0 1
Alan Marcinkowski 1 0 0 1
Damian Stachowiak 1 0 0 1
Mateusz Łukaszewski 1 0 0 1
Sławomir Musielak 1 0 0 1
Łukasz Cyran 1 0 0 1
Paweł Zmarzlik 1 0 0 1
Patryk Braun 1 0 0 1
Jakub Jamróg 1 0 0 1
Artur Czaja 1 0 0 1
Rafał Malczewski 1 0 0 1
Adrian Cyfer 1 0 0 1
Rafał Karczmarz 1 0 0 1
Bartosz Zmarzlik 1 0 0 1
Szymon Szlauderbach 1 0 0 1
90. Ryszard Dołomisiewicz 0 3 0 3
91. Krzysztof Ziarnik 0 2 0 2
Piotr Glücklich 0 2 0 2
Marek Hućko 0 2 0 2
Robert Kużdżał 0 2 0 2
Jacek Rempała 0 2 0 2
Paweł Duszyński 0 2 0 2
Krzysztof Cegielski 0 2 0 2
Patryk Dudek 0 2 0 2
Emil Pulczyński 0 2 0 2
Kamil Pulczyński 0 2 0 2
Robert Chmiel 0 2 0 2
Kacper Woryna 0 2 0 2
103. Tomasz Fajfer 0 1 1 2
Rafał Osumek 0 1 1 2
Sebastian Ułamek 0 1 1 2
Piotr Winiarz 0 1 1 2
Mariusz Lisiak 0 1 1 2
Kamil Brzozowski 0 1 1 2
Paweł Hlib 0 1 1 2
Paweł Przedpełski 0 1 1 2
111. Krzysztof Kwiatkowski 0 1 0 1
Wojciech Żabiałowicz 0 1 0 1
Dariusz Stenka 0 1 0 1
Piotr Żyto 0 1 0 1
Adam Pawliczek 0 1 0 1
Eugeniusz Skupień 0 1 0 1
Andrzej Pietrzak 0 1 0 1
Waldemar Cisoń 0 1 0 1
Andrzej Rzepka 0 1 0 1
Szczepan Kulczak 0 1 0 1
Artur Walkowiak 0 1 0 1
Piotr Leśniowski 0 1 0 1
Sławomir Sitek 0 1 0 1
Rafał Wilk 0 1 0 1
Robert Flis 0 1 0 1
Piotr Rembas 0 1 0 1
Mariusz Staszewski 0 1 0 1
Piotr Ułamek 0 1 0 1
Krzysztof Jabłoński 0 1 0 1
Tomasz Cieślewicz 0 1 0 1
Paweł Stormowski 0 1 0 1
Artur Bogińczuk 0 1 0 1
Krzysztof Słaboń 0 1 0 1
Andrzej Zieja 0 1 0 1
Roman Chromik 0 1 0 1
Łukasz Szmid 0 1 0 1
Zbigniew Czerwiński 0 1 0 1
Jordan Jurczyński 0 1 0 1
Adam Pietraszko 0 1 0 1
Mateusz Jurga 0 1 0 1
Grzegorz Dzik 0 1 0 1
Krzysztof Buczkowski 0 1 0 1
Marcin Jędrzejewski 0 1 0 1
Adrian Gomólski 0 1 0 1
Emil Idziorek 0 1 0 1
Marcin Liberski 0 1 0 1
Janusz Baniak 0 1 0 1
Grzegorz Zengota 0 1 0 1
Bartosz Pietrykowski 0 1 0 1
Kacper Rogowski 0 1 0 1
Adam Strzelec 0 1 0 1
Bartosz Bietracki 0 1 0 1
Mikołaj Curyło 0 1 0 1
Szymon Woźniak 0 1 0 1
Mateusz Borowicz 0 1 0 1
Ernest Koza 0 1 0 1
Kamil Wieczorek 0 1 0 1
Lars Skupień 0 1 0 1
159. Jacek Gomólski 0 0 2 2
Artur Pawlak 0 0 2 2
Andrzej Zarzecki 0 0 2 2
Krzysztof Fliegert 0 0 2 2
Eugeniusz Tudzież 0 0 2 2
Wiesław Jaguś 0 0 2 2
Krystian Pieszczek 0 0 2 2
166. Bronisław Klimowicz 0 0 1 1
Antoni Skupień 0 0 1 1
Jerzy Stós 0 0 1 1
Arkadiusz Tanaś 0 0 1 1
Janusz Trytko 0 0 1 1
Krzysztof Grzelak 0 0 1 1
Ryszard Jasinowski 0 0 1 1
Dariusz Baliński 0 0 1 1
Zbigniew Krakowski 0 0 1 1
Robert Otmar 0 0 1 1
Krzysztof Wankowski 0 0 1 1
Waldemar Cieślewicz 0 0 1 1
Jacek Woźniak 0 0 1 1
Jan Połubiński 0 0 1 1
Jarosław Szymkowiak 0 0 1 1
Dariusz Fliegert 0 0 1 1
Tomasz Kruk 0 0 1 1
Piotr Protasiewicz 0 0 1 1
Marek Fojcik 0 0 1 1
Robert Kościecha 0 0 1 1
Artur Pietrzyk 0 0 1 1
Maciej Pietraszek 0 0 1 1
Rafał Trojanowski 0 0 1 1
Rafał Haj 0 0 1 1
Bartosz Stanek 0 0 1 1
Mariusz Węgrzyk 0 0 1 1
Bartłomiej Bardecki 0 0 1 1
Dawid Cieślewicz 0 0 1 1
Tomasz Chrzanowski 0 0 1 1
Przemysław Kłos 0 0 1 1
Łukasz Pawlikowski 0 0 1 1
Michał Robacki 0 0 1 1
Łukasz Stanisławski 0 0 1 1
Robert Umiński 0 0 1 1
Krystian Klecha 0 0 1 1
Arkadiusz Kalwasiński 0 0 1 1
Adrian Miedziński 0 0 1 1
Michał Rajkowski 0 0 1 1
Nicolai Klindt 0 0 1 1
Filip Šitera 0 0 1 1
Wojciech Druchniak 0 0 1 1
Dawid Lampart 0 0 1 1
Mateusz Szostek 0 0 1 1
Martin Vaculík 0 0 1 1
Maciej Piaszczyński 0 0 1 1
Bartosz Szymura 0 0 1 1
Kamil Fleger 0 0 1 1
Sławomir Pyszny 0 0 1 1
Kamil Adamczewski 0 0 1 1
Marcin Nowak 0 0 1 1
Adrian Gała 0 0 1 1
Łukasz Przedpełski 0 0 1 1
Łukasz Sówka 0 0 1 1
Dominik Kossakowski 0 0 1 1
Marcel Szymko 0 0 1 1
Oskar Fajfer 0 0 1 1
Dawid Krzyżanowski 0 0 1 1
Mateusz Burzyński 0 0 1 1
Alex Zgardziński 0 0 1 1
Michał Gruchalski 0 0 1 1
Oskar Polis 0 0 1 1
Igor Kopeć-Sobczyński 0 0 1 1
Marcin Kościelski 0 0 1 1

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]