Port lotniczy Seul-Inczon: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 95 bajtów ,  3 miesiące temu
→‎Historia: usunąłem zdanie zbędne a jednocześnie błędne językowo. Trzeba być wyjątkowym prostakiem żeby posługiwać się takim językiem.
(kierunki)
(→‎Historia: usunąłem zdanie zbędne a jednocześnie błędne językowo. Trzeba być wyjątkowym prostakiem żeby posługiwać się takim językiem.)
Po atakach z 11 września 2001, system bezpieczeństwa portu lotniczego został zmodernizowany, jak również wyposażenie medyczne w związku z różnymi epidemiami występującymi w krajach sąsiednich.
 
Ze względu na pozytywną reakcję w kierunku lotniska, jego ruch lotniczy wzrósł znacząco. Na początku 2002, okazało się, że lotnisko będzie przepełnione w roku [[2006]]. W rezultacie w lutym 2002 r, została rozpoczęta budowa drugiego etapu. Pierwotnie budowa miała się zakończyć do grudnia 2008. Jednak ze względu na [[Letnie Igrzyska Olimpijskie 2008|Igrzyska Olimpijskie w Pekinie w 2008]] r., harmonogram budowy został zmodyfikowany w celu umożliwienia ukończenia budowy w lipcu 2008 roku.
 
W dalszej rozbudowie, Inch'ŏn i główna koreańsa firma logistyczna (spółka zależna od [[Korean Air]]) Hanjin Corporation podpisały umowę 10 stycznia [[2008]] r. dotyczącą zbudowania dziewięciopiętrowego szpitala w pobliżu lotniska. Po zakończeniu budowy w [[2011]], Yeongjong Medical Centre ma służyć okolicznym mieszkańcom i 30 000 krajowych i zagranicznych turystów, którzy [[Turystyka medyczna|przybywają na leczenie do Korei]]<ref>http://www.kois.go.kr/News/News/NewsView.asp?serial_no=20080111012.</ref>.
Anonimowy użytkownik

Menu nawigacyjne