Lego Star Wars: The Complete Saga

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Lego Star Wars: The Complete Saga
Producent Traveller’s Tales
Wydawca LucasArts
Data wydania Stany Zjednoczone 6 listopada 2007
Unia Europejska 9 listopada 2007 (Xbox 360 i PS3
Unia Europejska 16 listopada 2007 (Wii i NDS)
Australia 7 listopada 2007
Japonia 27 marca 2008(PS3 i Wii)
Gatunek przygodowa gra akcji
Tryby gry gra jednoosobowa, Gra wieloosobowa
Kategorie wiekowe PEGI: 3+
ESRB: PS3, Wii, Xbox 360: E10+
Nintendo DS: E
OFLC: PG
BBFC: PG
Wymagania sprzętowe
Platforma Wii, Playstation 3, Xbox 360, PC
Nośniki Dysk optyczny Wii, Dysk blu-ray, kartridż Nintendo DS, DVD-DL
Kontrolery Wii Remote, Sixaxis,klawiatura

Lego Star Wars: The Complete Sagagra konsolowa oparta na linii zabawek Lego Star Wars. Jest to połączenie gry Lego Star Wars: The Video Game i jej kontynuacji Lego Star Wars II: The Original Trilogy. Gra została wydana przez LucasArts na PC oraz konsole Xbox 360, Playstation 3, Wii i Nintendo DS.

Gra[edytuj | edytuj kod]

Celem gry jest zebranie wszystkich złotych klocków. Jest ich 160; 120 w głównych poziomach, 3 na każdy poziom. Pierwszy jest za przejście poziomu w trybie fabularnym, drugi za zebranie wszystkich części mini zestawu Lego, a trzeci za osiągnięcie statusu „prawdziwego Jedi” (osiąga się go, zbierając odpowiednią ilość monet Lego w poziomie). Jest też 20 w misjach łowców nagród u Hutta Jabby. Jest 6 złotych klocków za misje bonusowe i 14 do kupienia w kantynie w Mos Eisley. Kiedy zdobędzie się wszystkie złote klocki, na złomowisku na zewnątrz kantyny będzie można zbudować 'największy sekret gry'.

W grze są 62 poziomy, z czego 36 to główne poziomy: 20 to misje łowców nagród, a 6 to poziomy dodatkowe. Większość głównych poziomów są takie same, jak w oryginalnych grach, ale dodano poziom, w którym gracz ściga łowcę nagród Zam Wesell (Ten poziom został wycięty z gry Lego Star Wars: The Video Game). Inny poziom, który został wycięty (w którym młody Anakin Skywalker niszczy stację dowodzenia droidami), został dodany jako poziom dodatkowy.

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]