Wimbledon 2011 (gra podwójna kobiet)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 Osobny artykuł: Wimbledon 2011.

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

Numer
Tenisistki
Osiągnięcie
1 Stany Zjednoczone Vania King
Kazachstan Jarosława Szwiedowa
2 runda
2 Czechy Květa Peschke
Słowenia Katarina Srebotnik
Zwycięstwo
3 Stany Zjednoczone Liezel Huber
Stany Zjednoczone Lisa Raymond
Ćwierćfinał
4 Indie Sania Mirza
Rosja Jelena Wiesnina
Półfinał
5 Stany Zjednoczone Bethanie Mattek-Sands
Stany Zjednoczone Meghann Shaughnessy
2 runda
6 Rosja Nadieżda Pietrowa
Australia Anastasija Rodionowa
Ćwierćfinał
7 Czechy Andrea Hlaváčková
Czechy Lucie Hradecká
1 runda
8 Chińska Republika Ludowa Peng Shuai
Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
Ćwierćfinał
9 Niemcy Julia Görges
Rosja Marija Kirilenko
1 runda
10 Czechy Iveta Benešová
Czechy Barbora Záhlavová-Strýcová
3 runda
11 Hiszpania María José Martínez Sánchez
Hiszpania Anabel Medina Garrigues
2 runda
12 Chińskie Tajpej Chan Yung-jan
Rumunia Monica Niculescu
2 runda
13 Słowacja Daniela Hantuchová
Polska Agnieszka Radwańska
3 runda
14 Zimbabwe Cara Black
Izrael Szachar Pe’er
3 runda
15 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
Chińskie Tajpej Hsieh Su-wei
1 runda
16 Białoruś Wolha Hawarcowa
Rosja Ałła Kudriawcewa
2 runda

Drabinka turniejowa[edytuj | edytuj kod]

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
   Niemcy Sabine Lisicki
Australia Samantha Stosur
7 1 6  
6  Rosja Nadieżda Pietrowa
Australia Anastasija Rodionowa
5 6 1  
   Niemcy Sabine Lisicki
 Australia Samantha Stosur
6 4 8  
  LL  Nowa Zelandia Marina Erakovic
 Tajlandia Tamarine Tanasugarn
3 6 6  
3  Stany Zjednoczone Liezel Huber
Stany Zjednoczone Lisa Raymond
6 61 11
  LL  Nowa Zelandia Marina Erakovic
Tajlandia Tamarine Tanasugarn
4 7 13  
     Niemcy Sabine Lisicki
 Australia Samantha Stosur
3 1
  2  Czechy Květa Peschke
 Słowenia Katarina Srebotnik
6 6
   Hiszpania Nuria Llagostera Vives
Hiszpania Arantxa Parra Santonja
6 4 5  
4  Indie Sania Mirza
Rosja Jelena Wiesnina
3 6 7  
4  Indie Sania Mirza
 Rosja Jelena Wiesnina
3 1
  2  Czechy Květa Peschke
 Słowenia Katarina Srebotnik
6 6  
8  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
2 7 4
  2  Czechy Květa Peschke
 Słowenia Katarina Srebotnik
6 67 6  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  1  Stany Zjednoczone Vania King
 Kazachstan Jarosława Szwiedowa
6  
 Rumunia Simona Halep
 Stany Zjednoczone Varvara Lepchenko
1 k  
  1  Stany Zjednoczone Vania King
 Kazachstan Jarosława Szwiedowa
4 3  
   Niemcy Sabine Lisicki
 Australia Samantha Stosur
6 6  
 Niemcy Sabine Lisicki
 Australia Samantha Stosur
6 6
   Serbia Jelena Janković
 Rosja A. Pawluczenkowa
3 1  
     Niemcy Sabine Lisicki
 Australia Samantha Stosur
6 6
   Rumunia Sorana Cîrstea
 Japonia Ayumi Morita
4 3
  WC  Wielka Brytania Jocelyn Rae
 Wielka Brytania Heather Watson
4 4  
LL  Francja Sophie Lefèvre
 Rosja Jewgienija Rodina
6 6  
LL  Francja Sophie Lefèvre
 Rosja Jewgienija Rodina
5 3
   Rumunia Sorana Cîrstea
 Japonia Ayumi Morita
7 6  
 Rumunia Sorana Cîrstea
 Japonia Ayumi Morita
6 6
  15  Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
 Chińskie Tajpej Hsieh Su-wei
4 4  
  1 runda 2 runda 3 runda
  11  Hiszpania M.J.M. Sánchez
 Hiszpania A. Medina Garrigues
6 6  
 Szwecja Sofia Arvidsson
 Słowenia Andreja Klepač
4 1  
  11  Hiszpania M.J.M. Sánchez
 Hiszpania A. Medina Garrigues
3 4  
   Rosja Wiera Duszewina
 Rosja Jekatierina Makarowa
6 6  
 Rosja Witalija Djaczenko
 Rosja Marija Kondratjewa
6 2 0
   Rosja Wiera Duszewina
 Rosja Jekatierina Makarowa
3 6 6  
     Rosja Wiera Duszewina
 Rosja Jekatierina Makarowa
62 4
  6  Rosja Nadieżda Pietrowa
 Australia Anastasija Rodionowa
7 6
   Stany Zjednoczone Jill Craybas
 Chińskie Tajpej Chang Kai-chen
1 2  
 Serbia Ana Ivanović
 Niemcy Andrea Petković
6 6  
 Serbia Ana Ivanović
 Niemcy Andrea Petković
3 6 1
  6  Rosja Nadieżda Pietrowa
 Australia Anastasija Rodionowa
6 3 6  
 Rumunia Irina-Camelia Begu
 Węgry Melinda Czink
1 2
  6  Rosja Nadieżda Pietrowa
 Australia Anastasija Rodionowa
6 6  

2 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  3  Stany Zjednoczone Liezel Huber
 Stany Zjednoczone Lisa Raymond
6 6  
 Australia Jelena Dokić
 Serbia Bojana Jovanovski
1 2  
  3  Stany Zjednoczone Liezel Huber
 Stany Zjednoczone Lisa Raymond
6 6  
  Q  Polska Urszula Radwańska
 Rosja Arina Rodionowa
1 0  
 Holandia Michaëlla Krajicek
 Czechy Lucie Šafářová
4 3
  Q  Polska Urszula Radwańska
 Rosja Arina Rodionowa
6 6  
    3  Stany Zjednoczone Liezel Huber
 Stany Zjednoczone Lisa Raymond
6 6
   Niemcy Angelique Kerber
 Stany Zjednoczone Christina McHale
1 0
   Niemcy Angelique Kerber
 Stany Zjednoczone Christina McHale
6 6  
LL  Tajlandia N. Lertcheewakarn
 Australia Jessica Moore
3 4  
 Niemcy Angelique Kerber
 Stany Zjednoczone Christina McHale
2 6 6
  16  Białoruś Wolha Hawarcowa
 Rosja Ałła Kudriawcewa
6 2 1  
WC  Wielka Brytania Anne Keothavong
 Wielka Brytania Laura Robson
5 2
  16  Białoruś Wolha Hawarcowa
 Rosja Ałła Kudriawcewa
7 6  
  1 runda 2 runda 3 runda
  10  Czechy Iveta Benešová
 Czechy B. Záhlavová-Strýcová
7 6  
 Słowacja Dominika Cibulková
 Czechy Petra Kvitová
63 4  
  10  Czechy Iveta Benešová
 Czechy B. Záhlavová-Strýcová
5 7 6  
   Niemcy Kristina Barrois
 Niemcy Anna-Lena Grönefeld
7 5 4  
 Niemcy Kristina Barrois
 Niemcy Anna-Lena Grönefeld
6 7
   Australia Casey Dellacqua
 Australia Rennae Stubbs
3 62  
    10  Czechy Iveta Benešová
 Czechy B. Záhlavová-Strýcová
2 1
  LL  Nowa Zelandia Marina Erakovic
 Tajlandia Tamarine Tanasugarn
6 6
  Q  Stany Zjednoczone Lindsay Lee-Waters
 Stany Zjednoczone Megan Moulton-Levy
3 2  
LL  Nowa Zelandia Marina Erakovic
 Tajlandia Tamarine Tanasugarn
6 6  
LL  Nowa Zelandia Marina Erakovic
 Tajlandia Tamarine Tanasugarn
3 6 6
   Polska Klaudia Jans
 Polska Alicja Rosolska
6 2 3  
 Polska Klaudia Jans
 Polska Alicja Rosolska
6 1 6
  7  Czechy Andrea Hlaváčková
 Czechy Lucie Hradecká
2 6 4  

3 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  5  Stany Zjednoczone B. Mattek-Sands
 Stany Zjednoczone M. Shaughnessy
7 7  
 Hiszpania L. Domínguez Lino
 Hiszpania Laura Pous Tió
61 5  
  5  Stany Zjednoczone B. Mattek-Sands
 Stany Zjednoczone M. Shaughnessy
6 3 2  
   Hiszpania Nuria Llagostera Vives
 Hiszpania A. Parra Santonja
3 6 6  
 Hiszpania Nuria Llagostera Vives
 Hiszpania A. Parra Santonja
6 3
   Ukraina Olha Sawczuk
 Łotwa Anastasija Sevastova
3 0k  
     Hiszpania Nuria Llagostera Vives
 Hiszpania A. Parra Santonja
7 6
   Włochy Sara Errani
 Włochy Roberta Vinci
5 4
   Włochy Sara Errani
 Włochy Roberta Vinci
3 6 6  
Q  Japonia Shūko Aoyama
 Japonia Rika Fujiwara
6 2 3  
 Włochy Sara Errani
 Włochy Roberta Vinci
6 6
   Bułgaria Cwetana Pironkowa
 Południowa Afryka Chanelle Scheepers
3 1  
 Bułgaria Cwetana Pironkowa
 Południowa Afryka Chanelle Scheepers
6 5 6
  9  Niemcy Julia Görges
 Rosja Marija Kirilenko
2 7 4  
  1 runda 2 runda 3 runda
  13  Słowacja Daniela Hantuchová
 Polska Agnieszka Radwańska
6 6  
 Austria Sandra Klemenschits
 Austria Tamira Paszek
3 2  
  13  Słowacja Daniela Hantuchová
 Polska A. Radwańska
4 6 6  
   Południowa Afryka Natalie Grandin
 Czechy Vladimíra Uhlířová
6 4 4  
 Kanada Rebecca Marino
 Turcja İpek Şenoğlu
4 2
   Południowa Afryka Natalie Grandin
 Czechy Vladimíra Uhlířová
6 6  
    13  Słowacja Daniela Hantuchová
 Polska Agnieszka Radwańska
4 3
  4  Indie Sania Mirza
 Rosja Jelena Wiesnina
6 6
  WC  Wielka Brytania Naomi Broady
 Wielka Brytania Emily Webley-Smith
3 4  
 Czechy Renata Voráčová
 Kazachstan Galina Woskobojewa
6 6  
 Czechy Renata Voráčová
 Kazachstan Galina Woskobojewa
3 7 4
  4  Indie Sania Mirza
 Rosja Jelena Wiesnina
6 5 6  
 Rosja Anna Czakwetadze
 Stany Zjednoczone Melanie Oudin
0 64
  4  Indie Sania Mirza
 Rosja Jelena Wiesnina
6 7  

4 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]

  1 runda 2 runda 3 runda
  8  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
4 6 6  
 Uzbekistan Oqgul Omonmurodova
 Rosja Aleksandra Panowa
6 4 3  
  8  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 66 6  
   Ukraina Marija Korytcewa
 Białoruś Tacciana Puczak
3 7 0  
 Ukraina Marija Korytcewa
 Białoruś Tacciana Puczak
6 6
   Francja Alizé Cornet
 Francja Aravane Rezaï
3 2  
    8  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai
 Chińska Republika Ludowa Zheng Jie
6 6
   Japonia Kimiko Date-Krumm
 Chińska Republika Ludowa Zhang Shuai
4 2
   Włochy Flavia Pennetta
 Włochy Francesca Schiavone
3 6 4  
 Japonia Kimiko Date-Krumm
 Chińska Republika Ludowa Zhang Shuai
6 2 6  
 Japonia Kimiko Date-Krumm
 Chińska Republika Ludowa Zhang Shuai
6 6
  12  Chińskie Tajpej Chan Yung-jan
 Rumunia Monica Niculescu
2 4  
 Włochy Alberta Brianti
 Grecja Eleni Daniilidu
4 6 1
  12  Chińskie Tajpej Chan Yung-jan
 Rumunia Monica Niculescu
6 1 6  
  1 runda 2 runda 3 runda
  14  Zimbabwe Cara Black
 Izrael Szachar Pe’er
6 6  
WC  Wielka Brytania Sarah Borwell
 Wielka Brytania Melanie South
3 3  
  14  Zimbabwe Cara Black
 Izrael Szachar Pe’er
6 6  
   Stany Zjednoczone Raquel Kops-Jones
 Stany Zjednoczone Abigail Spears
2 3  
 Szwecja Johanna Larsson
 Niemcy Jasmin Wöhr
5 2
   Stany Zjednoczone Raquel Kops-Jones
 Stany Zjednoczone Abigail Spears
7 6  
    14  Zimbabwe Cara Black
 Izrael Szachar Pe’er
2 7 3
  2  Czechy Květa Peschke
 Słowenia Katarina Srebotnik
6 5 6
   Australia Jarmila Gajdošová
 Czechy Klára Zakopalová
6 7  
 Francja Mathilde Johansson
 Francja Pauline Parmentier
4 5  
 Australia Jarmila Gajdošová
 Czechy Klára Zakopalová
3 1
  2  Czechy Květa Peschke
 Słowenia Katarina Srebotnik
6 6  
Q  Rosja Wiesna Dołonc
 Węgry Katalin Marosi
3 65
  2  Czechy Květa Peschke
 Słowenia Katarina Srebotnik
6 7  

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]