III liga polska w piłce nożnej (2020/2021)/Grupa III: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
→Miejsca po danych kolejkach: drobne redakcyjne |
→Wyniki: drobne redakcyjne |
||
Linia 450: | Linia 450: | ||
<!-- Piast Żmigród --> {{fb r |gf=1|ga=3}} |
<!-- Piast Żmigród --> {{fb r |gf=1|ga=3}} |
||
<!-- Pniówek Pawłowice Śląskie --> {{fb r |gf=0|ga=2}} |
<!-- Pniówek Pawłowice Śląskie --> {{fb r |gf=0|ga=2}} |
||
<!-- Polonia Bytom --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Polonia Bytom --> {{fb r |gf=1|ga=2}} |
||
<!-- Polonia Nysa --> {{fb r |gf=4|ga=0}} |
<!-- Polonia Nysa --> {{fb r |gf=4|ga=0}} |
||
<!-- Polonia-Stal Świdnica --> {{fb r |gf=3|ga=2}} |
<!-- Polonia-Stal Świdnica --> {{fb r |gf=3|ga=2}} |
||
Linia 475: | Linia 475: | ||
<!-- Polonia-Stal Świdnica --> {{fb r |gf=5|ga=0}} |
<!-- Polonia-Stal Świdnica --> {{fb r |gf=5|ga=0}} |
||
<!-- Rekord Bielsko-Biała --> {{fb r |gf=3|ga=3}} |
<!-- Rekord Bielsko-Biała --> {{fb r |gf=3|ga=3}} |
||
<!-- ROW 1964 Rybnik --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- ROW 1964 Rybnik --> {{fb r |gf=2|ga=1}} |
||
<!-- Ruch Chorzów --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Ruch Chorzów --> {{fb r |gf=|ga=}} |
||
<!-- Stal Brzeg --> {{fb r |gf=1|ga=1}} |
<!-- Stal Brzeg --> {{fb r |gf=1|ga=1}} |
||
Linia 507: | Linia 507: | ||
<!-- Górnik II Zabrze --> {{fb r |gf=1|ga=1}} |
<!-- Górnik II Zabrze --> {{fb r |gf=1|ga=1}} |
||
<!-- Gwarek Tarnowskie Góry --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Gwarek Tarnowskie Góry --> {{fb r |gf=|ga=}} |
||
<!-- Lechia Zielona Góra --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Lechia Zielona Góra --> {{fb r |gf=0|ga=2}} |
||
<!-- LKS Goczałkowice Zdrój --> {{fb r |r=null}} |
<!-- LKS Goczałkowice Zdrój --> {{fb r |r=null}} |
||
<!-- Miedź II Legnica --> {{fb r |gf=1|ga=3}} |
<!-- Miedź II Legnica --> {{fb r |gf=1|ga=3}} |
||
Linia 535: | Linia 535: | ||
<!-- Pniówek Pawłowice Śląskie --> {{fb r |gf=2|ga=0}} |
<!-- Pniówek Pawłowice Śląskie --> {{fb r |gf=2|ga=0}} |
||
<!-- Polonia Bytom --> {{fb r |gf=2|ga=3}} |
<!-- Polonia Bytom --> {{fb r |gf=2|ga=3}} |
||
<!-- Polonia Nysa --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Polonia Nysa --> {{fb r |gf=0|ga=0}} |
||
<!-- Polonia-Stal Świdnica --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Polonia-Stal Świdnica --> {{fb r |gf=|ga=}} |
||
<!-- Rekord Bielsko-Biała --> {{fb r |gf=2|ga=0}} |
<!-- Rekord Bielsko-Biała --> {{fb r |gf=2|ga=0}} |
||
Linia 546: | Linia 546: | ||
{{fb r team |t=MKS Kluczbork}} |
{{fb r team |t=MKS Kluczbork}} |
||
<!-- Foto-Higiena Gać --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Foto-Higiena Gać --> {{fb r |gf=0|ga=1}} |
||
<!-- Górnik II Zabrze --> {{fb r |gf=2|ga=0}} |
<!-- Górnik II Zabrze --> {{fb r |gf=2|ga=0}} |
||
<!-- Gwarek Tarnowskie Góry --> {{fb r |gf=4|ga=1}} |
<!-- Gwarek Tarnowskie Góry --> {{fb r |gf=4|ga=1}} |
||
Linia 600: | Linia 600: | ||
<!-- Polonia Nysa --> {{fb r |gf=3|ga=2}} |
<!-- Polonia Nysa --> {{fb r |gf=3|ga=2}} |
||
<!-- Polonia-Stal Świdnica --> {{fb r |gf=2|ga=0}} |
<!-- Polonia-Stal Świdnica --> {{fb r |gf=2|ga=0}} |
||
<!-- Rekord Bielsko-Biała --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Rekord Bielsko-Biała --> {{fb r |gf=3|ga=1}} |
||
<!-- ROW 1964 Rybnik --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- ROW 1964 Rybnik --> {{fb r |gf=|ga=}} |
||
<!-- Ruch Chorzów --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Ruch Chorzów --> {{fb r |gf=|ga=}} |
||
Linia 669: | Linia 669: | ||
<!-- Ślęza Wrocław --> {{fb r |gf=2|ga=5}} |
<!-- Ślęza Wrocław --> {{fb r |gf=2|ga=5}} |
||
<!-- Warta Gorzów Wielkopolski --> {{fb r |gf=0|ga=3}} |
<!-- Warta Gorzów Wielkopolski --> {{fb r |gf=0|ga=3}} |
||
<!-- Zagłębie II Lubin --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Zagłębie II Lubin --> {{fb r |gf=4|ga=2}} |
||
{{fb r team |t=Rekord Bielsko-Biała}} |
{{fb r team |t=Rekord Bielsko-Biała}} |
||
Linia 730: | Linia 730: | ||
<!-- Ruch Chorzów --> {{fb r |r=null}} |
<!-- Ruch Chorzów --> {{fb r |r=null}} |
||
<!-- Stal Brzeg --> {{fb r |gf=3|ga=2}} |
<!-- Stal Brzeg --> {{fb r |gf=3|ga=2}} |
||
<!-- Ślęza Wrocław --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Ślęza Wrocław --> {{fb r |gf=3|ga=2}} |
||
<!-- Warta Gorzów Wielkopolski --> {{fb r |gf=3|ga=1}} |
<!-- Warta Gorzów Wielkopolski --> {{fb r |gf=3|ga=1}} |
||
<!-- Zagłębie II Lubin --> {{fb r |gf=4|ga=0}} |
<!-- Zagłębie II Lubin --> {{fb r |gf=4|ga=0}} |
||
Linia 784: | Linia 784: | ||
<!-- Miedź II Legnica --> {{fb r |gf=0|ga=2}} |
<!-- Miedź II Legnica --> {{fb r |gf=0|ga=2}} |
||
<!-- MKS Kluczbork --> {{fb r |gf=1|ga=2}} |
<!-- MKS Kluczbork --> {{fb r |gf=1|ga=2}} |
||
<!-- Piast Żmigród --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Piast Żmigród --> {{fb r |gf=4|ga=0}} |
||
<!-- Pniówek Pawłowice Śląskie --> {{fb r |gf=|ga=}} |
<!-- Pniówek Pawłowice Śląskie --> {{fb r |gf=|ga=}} |
||
<!-- Polonia Bytom --> {{fb r |gf=0|ga=3}} |
<!-- Polonia Bytom --> {{fb r |gf=0|ga=3}} |
||
Linia 819: | Linia 819: | ||
{{fb r footer |u= |
{{fb r footer |u=10 kwietnia 2021 |s=[http://www.90minut.pl/liga/1/liga11287.html 90minut] |
||
|nt=}} |
|nt=}} |
||
Wersja z 21:49, 11 kwi 2021
- Główny artykuł:
Ten artykuł dotyczy trwającego lub niedawnego wydarzenia sportowego. Informacje w nim zamieszczone mogą się zmienić lub zdezaktualizować wraz z postępem zdarzenia. Początkowe doniesienia, wyniki lub statystyki mogą być niepewne. Ostatnie aktualizacje do tego artykułu mogą nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. |
Szablon:Rozgrywki w piłce nożnej infobox III liga polska w piłce nożnej (2020/2021)/Grupa III – 5. edycja rozgrywek czwartego poziomu ligowego piłki nożnej mężczyzn w Polsce po reformie przeprowadzonej w 2016 roku, która zredukowała liczbę grup z 8 do 4. Bierze w niej udział 19 drużyn z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego, śląskiego. Sezon ligowy rozpocznie się 1 sierpnia 2020 roku, a ostatnie mecze rozegrane zostaną w czerwcu 2021 roku.
Zasady rozgrywek
W III lidze sezonu 2020/2021 drużyny zostały podzielone na zasadzie terytorialnej na 4 grupy:
- grupa I (województwa: łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie),
- grupa II (województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie),
- grupa III (województwa: dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie),
- grupa IV (województwa: lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie).
Mistrz grupy uzyska awans na poziom centralny – do II ligi. Co najmniej 4 ostatnie drużyny (tak aby po awansie 4 mistrzów IV lig utworzyło 18 zespołów w sezonie 2021/2022) spadną na poziom wojewódzki – do odpowiedniej terytorialnie grupy IV ligi. Liczba spadkowiczów może zwiększyć się zależnie od liczby drużyn spadających z lig wyższych. Drużyny rozegrają kolejki ligowe w dwóch rundach: jesiennej i wiosennej (rewanżowej).
Drużyny, które wycofały się z rozgrywek po rozegraniu mniej niż 50% spotkań, będą automatycznie relegowane o dwa szczeble ligowe niżej (do klasy okręgowej) i przesunięte na koniec tabeli, a osiągnięte przez nie rezultaty zostaną anulowane. Drużyny, które wycofają się z rozgrywek po rozegraniu 50% lub więcej spotkań, również będą automatycznie relegowane o dwa szczeble ligowe niżej i przesunięte na koniec tabeli, ale za nierozegrane mecze przyznawane były walkowery 3:0 dla zespołów przeciwnych. Wykluczenie z rozgrywek grozi także za nieprzystąpienie z własnej winy do trzech meczów.[1][2]
Drużyny
|
|
Objaśnienia:
- Ruch Zdzieszowice i LZS Starowice Dolne mimo utrzymania w III lidze, w sezonie 2020/21 zrezygnowały z gry w III lidze i przystąpiły do gry w opolskiej IV lidze.
- Polonia-Stal Świdnica, mistrz IV ligi dolnośląskiej wschód wygrał swoje mecze barażowe o awans do III ligi z Apisem Jędrzychowice, mistrzem IV ligi dolnośląskiej zachód.
- LKS Goczałkowice Zdrój, mistrz IV ligi śląskiej II wygrał swoje mecze barażowe o awans do III ligi z Szombierkami Bytom, mistrzem IV ligi śląskiej I.
Tabela
Lp. |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
Bramki |
Różn. |
Pkt |
Uwagi |
Bezpośrednio | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruch Chorzów | 24 | 20 | 2 | 2 | 65 | 19 | +46 | 62 | Awans do II ligi | |
2 | Polonia Bytom | 23 | 16 | 4 | 3 | 50 | 23 | +27 | 52 | ||
3 | Ślęza Wrocław | 24 | 15 | 5 | 4 | 61 | 25 | +36 | 50 | ||
4 | Pniówek Pawłowice Śląskie | 24 | 15 | 4 | 5 | 45 | 28 | +17 | 49 | ||
5 | LKS Goczałkowice Zdrój | 24 | 11 | 3 | 10 | 39 | 37 | +2 | 36 | ||
6 | Lechia Zielona Góra | 23 | 10 | 6 | 7 | 33 | 33 | 0 | 36 | ||
7 | Zagłębie II Lubin | 24 | 10 | 5 | 9 | 43 | 32 | +11 | 35 | ||
8 | Gwarek Tarnowskie Góry | 24 | 9 | 7 | 8 | 37 | 46 | −9 | 34 | ||
9 | MKS Kluczbork | 24 | 9 | 5 | 10 | 38 | 43 | −5 | 32 | ||
10 | Rekord Bielsko-Biała | 23 | 8 | 7 | 8 | 37 | 29 | +8 | 31 | ||
11 | Stal Brzeg | 23 | 7 | 8 | 8 | 41 | 35 | +6 | 29 | ||
12 | Górnik II Zabrze | 24 | 8 | 3 | 13 | 39 | 43 | −4 | 27 | ||
13 | Warta Gorzów Wielkopolski | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 | 39 | −12 | 27 | ||
14 | ROW 1964 Rybnik | 23 | 6 | 8 | 9 | 31 | 41 | −10 | 26 | ||
15 | Miedź II Legnica | 24 | 6 | 6 | 12 | 26 | 39 | −13 | 24 | ||
16 | Piast Żmigród | 24 | 5 | 8 | 11 | 35 | 43 | −8 | 23 | Spadek do IV ligi | |
17 | Foto-Higiena Gać | 24 | 5 | 6 | 13 | 32 | 55 | −23 | 21 | ||
18 | Polonia Nysa | 23 | 4 | 5 | 14 | 29 | 56 | −27 | 17 | ||
19 | Polonia-Stal Świdnica | 24 | 5 | 1 | 18 | 27 | 69 | −42 | 16 |
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek, (B) – baraże.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Miejsca po danych kolejkach
Drużyna \ Kolejka |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Foto-Higiena Gać | 6 | 10 | 7 | 11 | 12 | 11 | 16 | 11 | 14 | 15 | 15 | 15 | 16 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 | |||||||||||||
Górnik II Zabrze | 1 | 8 | 11 | 12 | 13 | 13 | 8 | 7 | 6 | 8 | 8 | 11 | 15 | 15 | 16 | 14 | 14 | 12 | 13 | 10 | 8 | 9 | 11 | 12 | 12 | |||||||||||||
Gwarek Tarnowskie Góry | 19 | 16 | 16 | 16 | 18 | 19 | 15 | 17 | 11 | 11 | 6 | 9 | 11 | 6 | 7 | 6 | 9 | 10 | 10 | 12 | 11 | 10 | 10 | 10 | 8 | |||||||||||||
Lechia Zielona Góra | 11 | 12 | 14 | 15 | 9 | 14 | 18 | 12 | 16 | 13 | 10 | 10 | 6 | 9 | 11 | 8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 | 7 | 6 | |||||||||||||
LKS Goczałkowice Zdrój | 14 | 7 | 10 | 4 | 5 | 5 | 6 | 4 | 7 | 5 | 5 | 4 | 5 | 8 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | |||||||||||||
Miedż II Legnica | 17 | 17 | 17 | 18 | 15 | 17 | 11 | 13 | 15 | 18 | 16 | 16 | 12 | 10 | 12 | 12 | 10 | 11 | 12 | 13 | 13 | 14 | 15 | 15 | 15 | |||||||||||||
MKS Kluczbork | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 5 | 4 | 7 | 9 | 10 | 7 | 8 | 8 | 8 | 10 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||||||||
Piast Żmigród | 10 | 14 | 6 | 8 | 7 | 9 | 12 | 16 | 17 | 17 | 18 | 17 | 17 | 16 | 15 | 15 | 16 | 14 | 14 | 14 | 15 | 13 | 16 | 16 | 16 | |||||||||||||
Pniówek Pawłowice Śląskie | 9 | 11 | 13 | 14 | 17 | 18 | 14 | 9 | 10 | 9 | 11 | 13 | 7 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | |||||||||||||
Polonia Bytom | 13 | 15 | 15 | 16 | 14 | 12 | 5 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | |||||||||||||
Polonia Nysa | 15 | 19 | 19 | 19 | 19 | 16 | 19 | 19 | 18 | 16 | 17 | 18 | 18 | 18 | 19 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | |||||||||||||
Polonia-Stal Świdnica | 16 | 9 | 12 | 10 | 11 | 15 | 17 | 18 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 18 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | |||||||||||||
Rekord Bielsko-Biała | 12 | 4 | 5 | 9 | 10 | 10 | 7 | 10 | 9 | 10 | 13 | 8 | 9 | 12 | 10 | 11 | 11 | 13 | 11 | 11 | 9 | 11 | 9 | 9 | 10 | |||||||||||||
ROW 1964 Rybnik | 7 | 5 | 4 | 7 | 8 | 8 | 13 | 15 | 12 | 12 | 14 | 14 | 14 | 13 | 13 | 13 | 13 | 15 | 15 | 15 | 16 | 15 | 13 | 13 | 14 | |||||||||||||
Ruch Chorzów | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
Stal Brzeg | 8 | 13 | 8 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 7 | 9 | 6 | 10 | 11 | 8 | 9 | 12 | 9 | 9 | 9 | 12 | 12 | 12 | 11 | 11 | |||||||||||||
Ślęza Wrocław | 3 | 6 | 9 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | |||||||||||||
Warta Gorzów Wielkopolski | 18 | 18 | 18 | 13 | 16 | 6 | 10 | 8 | 13 | 14 | 12 | 12 | 13 | 14 | 14 | 16 | 15 | 16 | 16 | 16 | 14 | 16 | 14 | 14 | 13 | |||||||||||||
Zagłębie II Lubin | 2 | 1 | 3 | 6 | 6 | 7 | 9 | 14 | 8 | 6 | 7 | 7 | 8 | 4 | 6 | 7 | 8 | 7 | 7 | 7 | 6 | 7 | 7 | 6 | 7 |
UWAGA:
- Grubsza linia pionowa oznacza granicę między rundą jesienną a wiosenną.
Lider kolejka po kolejce
Objaśnienia:
GZA - Górnik II Zabrze,
ZAG - Zagłębie II Lubin,
RCH - Ruch Chorzów,
MKS - MKS Kluczbork,
SWR - Ślęza Wrocław
Wyniki
Gospodarz \ Gość | FHG | GZ2 | GTA | LZG | GOZ | ML2 | KLU | ŻMI | PNI | PBT | PNY | PŚW | REK | ROW | RCH | STB | ŚLZ | GWK | ZA2
|
Foto-Higiena Gać | 3:4 | 0:0 | 3:1 | 1:5 | 3:3 | 2:0 | 1:2 | 1:4 | 1:4 | 2:2 | 1:3 | 0:0 | |||||||
Górnik II Zabrze | 5:0 | 2:2 | 4:0 | 0:3 | 1:3 | 0:2 | 1:2 | 4:0 | 3:2 | 1:3 | 0:4 | 5:1 | 0:2 | ||||||
Gwarek Tarnowskie Góry | 4:1 | 2:1 | 0:2 | 2:0 | 0:0 | 1:0 | 3:1 | 5:0 | 3:3 | 2:1 | 1:1 | 1:2 | 0:4 | ||||||
Lechia Zielona Góra | 1:1 | 1:3 | 2:1 | 1:1 | 0:2 | 4:2 | 1:0 | 2:2 | 0:0 | 4:1 | 0:1 | ||||||||
LKS Goczałkowice Zdrój | 3:2 | 1:1 | 0:2 | 1:3 | 2:3 | 2:0 | 1:2 | 1:3 | 2:3 | 2:1 | 2:1 | 1:2 | |||||||
Miedź II Legnica | 2:2 | 2:1 | 0:1 | 2:2 | 2:0 | 2:3 | 0:0 | 2:0 | 2:0 | 0:3 | 1:4 | 1:1 | |||||||
MKS Kluczbork | 0:1 | 2:0 | 4:1 | 1:2 | 0:0 | 7:2 | 0:3 | 2:0 | 2:1 | 1:3 | 3:3 | 1:0 | 0:2 | ||||||
Piast Żmigród | 3:1 | 0:3 | 1:1 | 1:2 | 2:3 | 1:1 | 1:1 | 6:0 | 0:1 | 0:1 | 1:2 | ||||||||
Pniówek Pawłowice Śląskie | 3:0 | 2:3 | 1:2 | 1:0 | 1:1 | 1:1 | 3:2 | 2:0 | 3:1 | 1:1 | 2:1 | 3:1 | 2:1 | ||||||
Polonia Bytom | 2:2 | 7:0 | 2:0 | 3:2 | 1:0 | 1:1 | 3:0 | 3:2 | 1:1 | 1:0 | 0:2 | ||||||||
Polonia Nysa | 1:2 | 0:1 | 0:3 | 0:0 | 4:1 | 1:2 | 4:2 | 0:5 | 1:1 | 1:1 | 2:0 | ||||||||
Polonia-Stal Świdnica | 0:5 | 0:3 | 1:0 | 1:2 | 1:0 | 1:3 | 0:3 | 2:1 | 2:4 | 2:5 | 0:3 | 4:2 | |||||||
Rekord Bielsko-Biała | 2:3 | 1:1 | 3:0 | 4:0 | 2:2 | 1:2 | 3:0 | 0:0 | 1:2 | 2:1 | 1:1 | ||||||||
ROW 1964 Rybnik | 1:1 | 2:0 | 2:2 | 3:2 | 1:4 | 0:2 | 2:4 | 1:1 | 0:2 | 0:2 | 1:1 | ||||||||
Ruch Chorzów | 4:0 | 1:0 | 5:1 | 4:0 | 4:1 | 2:2 | 2:0 | 4:0 | 3:0 | 3:2 | 3:2 | 3:1 | 4:0 | ||||||
Stal Brzeg | 3:0 | 1:1 | 2:3 | 1:1 | 1:4 | 7:1 | 5:1 | 1:3 | 1:2 | 0:0 | 1:0 | ||||||||
Ślęza Wrocław | 3:0 | 4:1 | 1:1 | 5:1 | 3:0 | 4:2 | 1:2 | 4:2 | 2:1 | 1:0 | 5:0 | 1:1 | |||||||
Warta Gorzów Wielkopolski | 1:0 | 0:1 | 1:2 | 0:2 | 1:2 | 4:0 | 0:3 | 1:3 | 1:0 | 0:0 | 1:2 | 0:3 | |||||||
Zagłębie II Lubin | 4:1 | 2:0 | 1:2 | 3:1 | 3:3 | 2:3 | 2:0 | 6:0 | 1:2 | 2:2 | 1:2 |
|
Aktualne na 10 kwietnia 2021. Źródło: 90minut
Objaśnienia:
1Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory: zielony – zwycięstwo gospodarzy, żółty – remis, różowy – zwycięstwo gości.
Mecz po meczu – zwycięstwa, remisy, porażki
Uwaga:
- zastosowano kolejność chronologiczną (np. jeśli dana drużyna rozegrała mecz 2. kolejki jako swój piąty w kolejności, jego rezultat podano w kolumnie oznaczonej numerem „5”).
- grubsza linia pionowa w rzędzie "Drużyna/Mecz" oznacza granicę między rundą jesienną a wiosenną.
Drużyna \ Mecz |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Foto-Higiena Gać | Z | P | R | P | P | R | PA | Z | P | R | R | R | P | P | P | P | P | Z | Z | R | P | P | P | P | ||||||||||||||
Górnik II Zabrze | Z | P | P | P | P | R | Z | Z | Z | P | P | PA | R | P | P | P | Z | Z | P | Z | Z | P | P | P | ||||||||||||||
Gwarek Tarnowskie Góry | P | P | Z | R | Z | R | R | PA | Z | Z | Z | P | R | Z | P | P | P | R | P | P | Z | R | R | Z | ||||||||||||||
Lechia Zielona Góra | R | PA | P | Z | Z | P | P | Z | P | Z | Z | R | R | P | P | P | Z | Z | R | R | PA | R | Z | P | ||||||||||||||
LKS Goczałkowice Zdrój | P | Z | Z | Z | P | Z | P | R | P | Z | PA | Z | P | P | Z | Z | Z | Z | Z | R | Z | P | P | P | ||||||||||||||
Miedź II Legnica | P | P | P | P | Z | P | Z | R | PA | P | R | Z | Z | Z | P | P | Z | R | R | P | R | P | P | P | ||||||||||||||
MKS Kluczbork | Z | Z | Z | P | Z | R | Z | P | P | R | P | P | Z | P | R | PA | Z | R | P | R | P | Z | P | Z | ||||||||||||||
Piast Żmigród | R | P | Z | R | R | P | P | P | P | R | P | R | R | Z | Z | Z | PA | R | R | P | P | Z | P | P | ||||||||||||||
Pniówek Pawłowice Śląskie | R | Z | Z | P | P | R | Z | Z | R | PA | P | P | Z | Z | Z | Z | P | Z | Z | Z | Z | Z | R | Z | ||||||||||||||
Polonia Bytom | PA | Z | Z | Z | Z | R | Z | R | Z | R | Z | P | P | Z | Z | Z | Z | Z | Z | PA | P | Z | R | Z | ||||||||||||||
Polonia Nysa | P | P | P | PA | P | Z | P | R | P | Z | P | R | P | P | P | P | P | P | P | R | Z | R | PA | P | ||||||||||||||
Polonia-Stal Świdnica | P | Z | P | R | P | P | P | P | P | P | Z | P | PA | P | Z | Z | P | P | P | P | P | P | Z | P | ||||||||||||||
Rekord Bielsko-Biała | R | Z | PA | R | P | R | Z | P | Z | P | P | Z | R | R | Z | Z | P | P | Z | R | Z | PA | R | Z | ||||||||||||||
ROW 1964 Rybnik | R | Z | R | P | PA | R | P | P | Z | Z | P | P | R | Z | P | P | R | P | R | R | P | Z | Z | PA | ||||||||||||||
Ruch Chorzów | Z | Z | Z | Z | R | P | Z | R | Z | Z | Z | Z | Z | PA | Z | Z | Z | P | Z | Z | Z | Z | Z | Z | ||||||||||||||
Stal Brzeg | R | P | Z | Z | Z | PA | R | R | R | P | Z | Z | P | R | R | P | P | Z | P | R | P | R | P | Z | PA | |||||||||||||
Ślęza Wrocław | Z | P | P | Z | Z | Z | Z | Z | Z | R | R | Z | R | R | Z | Z | Z | PA | Z | Z | P | Z | Z | Z | ||||||||||||||
Warta Gorzów Wielkopolski | P | P | P | Z | P | Z | P | Z | P | P | Z | R | R | R | PA | Z | P | P | P | P | Z | P | Z | P | ||||||||||||||
Zagłębie II Lubin | Z | Z | P | P | Z | Z | P | P | Z | R | R | R | Z | Z | P | P | R | P | PA | Z | R | P | Z | Z |
Objaśnienia:
- PA - Pauza
Przypisy
- ↑ Regulamin rozgrywek na stronie Opolskiego ZPN. [dostęp 14 lipca 2020].
- ↑ Terminarz rozgrywek 3 ligi, grupa III. [dostęp 15 lipca 2020].