III liga polska w piłce nożnej (2014/2015)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
III liga 2014/2015
2013/2014 2015/2016
Szczegóły rozgrywek
Termin 26 lipca 2014 – 6 czerwiec 2015

III liga 2014/2015 – 7. edycja rozgrywek czwartego poziomu ligowego piłki nożnej mężczyzn w Polsce po reorganizacji lig[1] w 2008 roku. Startowało w nich 144 drużyn, grając w 8 grupach systemem kołowym. Sezon ligowy rozpoczął się 26 lipca 2014 roku, a ostatnie mecze rozegrane zostały 7 czerwca 2015 roku.

Zasięg terytorialny grup[edytuj]

grupa I grupa II grupa III grupa IV
III liga grupa pomorsko-zachodniopomorska.svg III liga grupa kujawsko-pomorsko-wielkopolska.svg III liga grupa dolnoslasko-lubuska.svg III liga grupa opolsko-slaska.svg
woj. pomorskie
woj. zachodniopomorskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. wielkopolskie
woj. dolnośląskie
woj. lubuskie
woj. opolskie
woj. śląskie
grupa V grupa VI grupa VII grupa VIII
III liga grupa podlasko-warminsko-mazurska.svg III liga grupa lodzko-mazowiecka.svg III liga grupa malopolsko-swietokrzyska.svg III liga grupa lubelsko-podkarpacka.svg
woj. podlaskie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. łódzkie
woj. mazowieckie
woj. małopolskie
woj. świętokrzyskie
woj. lubelskie
woj. podkarpackie

Zasady awansów i spadków[edytuj]

III liga (2014/2015) była szczeblem pośrednim między rozgrywkami centralnymi (II liga) i wojewódzkimi (IV liga). Sześć grup liczyło po 18 drużyn, jedna 16 i jedna 20.

Zwycięzcy każdej z grup uzyskali prawo gry w barażach o II ligę.

Po trzy ostatnie drużyny spadły do odpowiedniej terytorialnie grupy IV ligi, przy czym liczba ta mogła zwiększyć się zależnie od liczby drużyn spadających z lig wyższych.

Drużyny, które wycofały się z rozgrywek po rozegraniu mniej niż 50% spotkań, były automatycznie relegowane o dwa szczeble ligowe niżej (do klasy okręgowej), a osiągnięte przez nie rezultaty zostały anulowane. Drużyny, które wycofały się z rozgrywek po rozegraniu 50% lub więcej spotkań, były automatycznie relegowane o dwa szczeble ligowe niżej (do klasy okręgowej), a za nierozegrane mecze przyznawane zostały walkowery 3:0 dla zespołów przeciwnych. Wykluczenie z rozgrywek groziło również za nieprzystąpienie z własnej winy do trzech meczów.

Ponieważ zespoły rezerw muszą grać co najmniej o dwie klasy niżej niż pierwsze drużyny tych samych klubów, spadek pierwszej drużyny z I ligi powodował automatycznie relegację drugiego zespołu danego klubu do IV ligi.

Grupa I (pomorsko-zachodniopomorska)[edytuj]

Tabela[edytuj]

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Gryf Wejherowo (M) (A) 30 21 5 4 75 29 +46 68 Baraże o II ligę
2. Lechia II Gdańsk 30 16 10 4 63 33 +30 58
3. Gwardia Koszalin 30 17 5 8 43 29 +14 56
4. Kaszubia Kościerzyna 30 17 5 8 55 36 +19 56
5. Chemik Police 30 15 5 10 31 30 +1 50
6. Drawa Drawsko Pomorskie 30 14 4 12 35 39 −4 46
7. Bałtyk Gdynia 30 12 9 9 46 36 +10 45
8. Cartusia Kartuzy 30 12 6 12 45 44 +1 42
9. GKS Przodkowo 30 11 8 11 48 45 +3 41
10. Pogoń II Szczecin 30 11 6 13 38 39 −1 39
11. Arka II Gdynia 30 11 6 13 41 36 +5 39
12. KS Chwaszczyno 30 8 8 14 28 42 −14 32
13. Bałtyk Koszalin 30 7 10 13 35 45 −10 31
14. Rasel Dygowo (S) 30 6 6 18 31 52 −21 24 Spadek do IV ligi
15. Leśnik Manowo (S) 30 6 5 19 28 57 −29 23
16. Astra Ustronie Morskie (S) 30 4 6 20 31 81 −50 18

Źródło: 90minut.pl (pol.)
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Grupa II (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)[edytuj]

Tabela[edytuj]

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Warta Poznań (M) 34 23 7 4 70 33 +37 76 Baraże o II ligę
2. Sokół Kleczew 34 21 5 8 69 27 +42 68
3. Lech II Poznań 34 18 6 10 73 34 +39 60
4. Polonia Środa Wielkopolska 34 18 5 11 67 46 +21 59
5. Start Warlubie 34 16 8 10 47 29 +18 56
6. Nielba Wągrowiec 34 16 8 10 54 42 +12 56
7. Centra Ostrów Wielkopolski 34 15 10 9 53 35 +18 55
8. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 34 14 12 8 56 49 +7 54
9. Sparta Brodnica 34 15 7 12 49 45 +4 52
10. Jarota Jarocin 34 14 10 10 43 38 +5 52
11. Wda Świecie 34 15 7 12 57 34 +23 52
12. Unia Swarzędz 34 11 13 10 64 47 +17 46
13. Victoria Września (S) 34 12 6 16 44 62 −18 42 Spadek do IV ligi
14. Pogoń Mogilno (S) 34 11 6 17 50 62 −12 39
15. Unia Solec Kujawski (S) 34 10 2 22 39 63 −24 32
16. Tarnovia Tarnowo Podgórne (S) 34 7 6 21 46 82 −36 27
17. Chełminianka Chełmno (S) 34 5 6 23 39 91 −52 21
18. Włocłavia Włocławek (S) 34 2 2 30 17 118 −101 8

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Grupa III (dolnośląsko-lubuska)[edytuj]

Tabela[edytuj]

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Formacja Port 2000 Mostki1 (M) 34 25 7 2 105 29 +76 82 Baraże o II ligę
2. Zagłębie II Lubin 34 23 4 7 93 34 +59 73
3. Śląsk II Wrocław 34 21 6 7 76 41 +35 69
4. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 20 7 7 73 32 +41 67
5. Lechia Dzierżoniów 33 20 4 9 57 40 +17 64
6. Ślęza Wrocław 34 17 7 10 59 43 +16 58
7. Foto-Higiena Gać 34 16 7 11 64 51 +13 55
8. Polonia-Stal Świdnica 33 16 7 10 73 36 +37 55
9. UKP Zielona Góra2 (S) 34 14 5 15 45 58 −13 47 Spadek do klasy okręgowej
10. Piast Żmigród 34 13 6 15 61 62 −1 45
11. Karkonosze Jelenia Góra 34 13 6 15 53 48 +5 45
12. KP Brzeg Dolny 34 12 5 17 51 71 −20 41
13. MKS Oława2 (S) 34 9 10 15 30 45 −15 37 Spadek do klasy okręgowej
14. Piast Karnin 34 8 10 16 31 62 −31 34
15. Bielawianka Bielawa2 (S) 34 8 8 18 34 70 −36 32 Spadek do klasy okręgowej
16. KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 34 6 7 21 33 69 −36 25
17. Dąb Przybyszów (S) 34 5 5 24 32 83 −51 20 Spadek do IV ligi
18. Polonia Trzebnica (S) 34 1 5 28 20 116 −96 8

Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1Formacja Port 2000 Mostki zrezygnowała z udziału w barażach o awans do II ligi na sezon 2015/2016.[2]
2MKS Oława i UKP Zielona Góra wycofały się po zakończeniu rozgrywek, a Bielawianka Bielawa zrezygnowała z dalszej gry w III lidze, w związku z czym dodatkowo utrzymały się Piast Karnin i KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie.[3]

Grupa IV (opolsko-śląska)[edytuj]

Tabela[edytuj]

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Polonia Bytom (M) 38 27 6 5 91 25 +66 87 Baraże o II ligę
2. Odra Opole 38 26 7 5 84 32 +52 85
3. Ruch Zdzieszowice 38 24 8 6 84 37 +47 80
4. BKS Stal Bielsko-Biała 38 22 8 8 68 24 +44 74
5. Rekord Bielsko-Biała 38 22 5 11 73 49 +24 71
6. GKS 1962 Jastrzębie 38 20 6 12 60 40 +20 66
7. Szombierki Bytom 38 16 9 13 62 47 +15 57
8. Skra Częstochowa 38 15 10 13 60 51 +9 55
9. Górnik II Zabrze 38 15 9 14 64 54 +10 54
10. LKS Czaniec 38 15 7 16 40 49 −9 52
11. Podbeskidzie II Bielsko-Biała 38 15 5 18 60 59 +1 50
12. Swornica Czarnowąsy1 (S) 38 13 11 14 45 69 −24 50 Spadek do klasy okręgowej
13. Ruch II Chorzów 38 13 10 15 61 65 −4 49
14. Pniówek Pawłowice Śląskie 38 13 7 18 51 53 −2 46
15. Grunwald Ruda Śląska 38 10 12 16 50 70 −20 42
16. Piast II Gliwice 38 12 6 20 61 77 −16 42
17. Polonia Łaziska Górne (S) 38 9 9 20 33 60 −27 36 Spadek do IV ligi
18. Górnik Wesoła (S) 38 8 6 24 41 74 −33 30
19. Skalnik Gracze (S) 38 4 6 28 27 105 −78 18
20. Małapanew Ozimek (S) 38 3 8 27 22 93 −71 17

Źródło: 90minut (pol.)
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1Swornica Czarnowąsy wycofała się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Piast II Gliwice.[4]

Grupa V (podlasko-warmińsko-mazurska)[edytuj]

Tabela[edytuj]

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Olimpia Zambrów (M) 34 28 4 2 91 21 +70 88 Baraże o II ligę
2. Olimpia Elbląg 34 28 3 3 92 16 +76 87
3. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 26 3 5 78 26 +52 81
4. Sokół Ostróda 34 19 8 7 62 33 +29 65
5. Płomień Ełk 34 17 8 9 71 52 +19 59
6. Znicz Biała Piska 34 15 8 11 62 55 +7 53
7. Jagiellonia II Białystok 34 15 6 13 60 45 +15 51
8. KS Wasilków 34 12 10 12 34 42 −8 46
9. ŁKS 1926 Łomża 34 13 6 15 53 64 −11 45
10. Concordia Elbląg 34 11 9 14 35 48 −13 42
11. Olimpia Olsztynek 34 10 10 14 39 55 −16 40
12. Huragan Morąg 34 9 12 13 44 48 −4 39
13. MKS Korsze 34 10 7 17 52 69 −17 37
14. Warmia Grajewo 34 7 10 17 33 62 −29 31
15. Rominta Gołdap 34 9 4 21 33 63 −30 31
16. Dąb Dąbrowa Białostocka1 34 5 10 19 30 64 −34 25
17. Start Działdowo 34 5 7 22 31 63 −32 22
18. Puszcza Hajnówka (S) 34 3 3 28 21 95 −74 12 Spadek do 


Źródło: 90minut.pl (pol.)
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1Wicemistrz IV ligi KS Michałowo zrezygnował z awansu do III ligi i w związku z rezygnacją z gry w III lidze Dębu Dąbrowa Białostocka dodatkowo utrzymał się Start Działdowo.[5]

Grupa VI (łódzko-mazowiecka)[edytuj]

Tabela[edytuj]

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Radomiak Radom (M) 34 22 9 3 61 19 +42 75 Baraże o II ligę
2. Ursus Warszawa 34 16 10 8 51 27 +24 58
3. Broń Radom 34 16 9 9 65 47 +18 57
4. Pelikan Łowicz 34 16 9 9 52 32 +20 57
5. ŁKS Łódź 34 13 14 7 50 39 +11 53
6. Warta Sieradz 34 15 6 13 50 52 −2 51
7. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 13 10 11 45 44 +1 49
8. Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 13 10 11 48 37 +11 49
9. Sokół Aleksandrów Łódzki 34 11 14 9 44 44 0 47
10. Legia II Warszawa 34 13 7 14 48 46 +2 46
11. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 12 10 12 51 48 +3 46
12. Pilica Białobrzegi 34 11 12 11 53 54 −1 45
13. Pogoń II Siedlce2 34 13 6 15 51 61 −10 45
14. Polonia Warszawa 34 11 9 14 57 49 +8 42
15. Omega Kleszczów2 34 9 8 17 42 54 −12 35
16. WKS Wieluń2 34 8 10 16 42 68 −26 34
17. Start Otwock2 34 9 5 20 56 70 −14 32
18. GKP Targówek1 (S) 34 2 8 24 21 90 −69 14 Spadek do 


Źródło: 90minut
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1GKP Targówek wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.[6]

2Pogoń II Siedlce i Omega Kleszczów wycofały się po zakończeniu rozgrywek, a WKS Wieluń zrezygnował z dalszej gry w III lidze, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Start Otwock, a o drugie wolne miejsce zostały rozegrane baraże uzupełniające.[7]

Grupa VII (małopolsko-świętokrzyska)[edytuj]

Tabela[edytuj]

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Wisła Sandomierz (M) 34 22 7 5 69 32 +37 73 Baraże o II ligę
2. Poroniec Poronin 34 21 9 4 67 34 +33 72
3. Soła Oświęcim 34 21 4 9 68 36 +32 67
4. Wisła II Kraków 34 17 8 9 64 42 +22 59
5. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 34 17 7 10 48 33 +15 58
6. Granat Skarżysko-Kamienna1 34 17 6 11 55 31 +24 57
7. Garbarnia Kraków 34 15 11 8 53 32 +21 56
8. Unia Tarnów 34 14 6 14 36 42 −6 48
9. Czarni Połaniec 34 12 11 11 47 45 +2 47
10. Korona II Kielce 34 13 6 15 53 62 −9 45
11. Hutnik Nowa Huta 34 11 10 13 40 48 −8 43
12. Łysica Bodzentyn 34 10 11 13 37 44 −7 41
13. Beskid Andrychów 34 11 8 15 41 58 −17 41
14. Wolania Wola Rzędzińska 34 9 7 18 35 58 −23 34
15. MKS Trzebinia-Siersza (S) 34 6 9 19 26 40 −14 27 Spadek do IV ligi
16. Wierna Małogoszcz (S) 34 6 8 20 27 62 −35 26
17. Poprad Muszyna (S) 34 4 16 14 24 43 −19 28
18. Partyzant Radoszyce (S) 34 5 6 23 29 77 −48 21

Źródło: 90minut.pl (pol.)
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.
Objaśnienia:
1Granat Skarżysko-Kamienna wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Wolania Wola Rzędzińska.[8]

Grupa VIII (lubelsko-podkarpacka)[edytuj]

Tabela[edytuj]

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
Bezpośrednio
1. Stal Rzeszów (M) 34 21 10 3 84 29 +55 73 Baraże o II ligę
2. Karpaty Krosno 34 22 6 6 57 28 +29 72
3. Resovia 34 20 10 4 55 21 +34 70
4. Motor Lublin 34 21 7 6 78 33 +45 70
5. Orlęta Radzyń Podlaski 34 14 12 8 49 33 +16 54
6. Sokół Sieniawa 34 14 8 12 48 40 +8 50
7. Chełmianka Chełm 34 12 13 9 41 31 +10 49
8. Wólczanka Wólka Pełkińska 34 13 9 12 67 70 −3 48
9. Izolator Boguchwała 34 13 8 13 49 37 +12 47
10. Avia Świdnik 34 11 11 12 46 44 +2 44
11. JKS 1909 Jarosław 34 11 7 16 32 35 −3 40
12. Orzeł Przeworsk 34 9 13 12 35 45 −10 40
13. Lublinianka (S) 34 8 12 14 38 45 −7 36 Spadek do IV ligi
14. Tomasovia Tomaszów Lubelski (S) 34 7 13 14 30 48 −18 34
15. Stal Kraśnik (S) 34 10 3 21 40 53 −13 33
16. Podlasie Biała Podlaska (S) 34 7 9 18 32 69 −37 30
17. Hetman Żółkiewka (S) 34 7 7 20 38 79 −41 28
18. Wisłoka Dębica (S) 34 4 6 24 19 87 −68 18

Źródło: 90minut.pl (pol.)
Oznaczenia: (M) – tytuł mistrzowski, (A) – awans, (S) – spadek.
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

Baraże o II ligę[edytuj]

13 czerwca 2015
15:00
Formacja Port 2000 Mostki 0:3 wo.[9] Gryf Wejherowo  

17 czerwca 2015
17:00
Gryf Wejherowo 3:0 wo. Formacja Port 2000 Mostki  

13 czerwca 2015
15:00
Stal Rzeszów 2:3
(2:1)
Olimpia Zambrów Rzeszów, (Stadion Miejski)  
Kacper Drelich Bramka 21'
Piotr Prędota Bramka 25'
Raport Bramka 13' Mariusz Gogol
Bramka 61' Michał Kuczałek
Bramka 78' Mariusz Gogol
Widzów: 1200
Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec)
kartki:
Piotr Murawski Żółta kartka Żółta kartka Czerwona kartka w 42. minucie 42'
kartki:
Żółta kartka Mateusz Gul
Żółta kartka Michał Poduch
Żółta kartka Michał Kuczałek
Żółta kartka Dominik Lemanek
Żółta kartka Łukasz Grzybowski

17 czerwca 2015
17:00
Olimpia Zambrów 1:1
(0:1)
Stal Rzeszów Zambrów, (Stadion Miejski)  
Łukasz Grzybowski Bramka 90' Raport Bramka 27' Sebastian Brocki Widzów: 900
Sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź)
kartki:
Mariusz Gogol Żółta kartka
Przemysław Jastrzębski Żółta kartka
kartki:
Żółta kartka Dominik Bednarczyk

13 czerwca 2015
15:00
Radomiak Radom 0:0
(0:0)
Wisła Sandomierz Radom, (Stadion im. Braci Czachorów)  
Raport Widzów: 3000
Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
kartki:
Leândro Żółta kartka Żółta kartka Czerwona kartka w 78. minucie 78'
kartki:
Żółta kartka Kamil Oślizło
Żółta kartka Jarosław Piątkowski
Żółta kartka Rafał Mikulec
Żółta kartka Żółta kartka Czerwona kartka w 88. minucie 88' Bartosz Szepeta

17 czerwca 2015
17:00
Wisła Sandomierz 1:2
(0:1)
Radomiak Radom Sandomierz, (Miejski Stadion Sportowy)  
Bartłomiej Gołasa Bramka 83' (k) Raport Bramka 13' Szymon Stanisławski
Bramka Leândro
Widzów: 800
Sędzia: Sebastian Krasny (Kraków)
kartki:
Michał Motyl Żółta kartka

13 czerwca 2015
15:00
Warta Poznań 1:2
(1:2)
Polonia Bytom Poznań, (Stadion przy Drodze Dębińskiej)  
Łukasz Spławski Bramka 29' Raport Bramka 20' Dawid Cempa
Bramka 36' Marcin Lachowski
Widzów: 1000
Sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź)
kartki:
Żółta kartka Bartłomiej Setlak

17 czerwca 2015
17:00
Polonia Bytom 1:0
(1:0)
Warta Poznań Bytom, (Stadion im. Edwarda Szymkowiaka)  
Jacek Broniewicz Bramka 25' (k) Raport Widzów: 2104
Sędzia: Paweł Pskit (Łódź)
kartki:
Łukasz Grube Żółta kartka
Damian Michalik Żółta kartka
kartki:
Żółta kartka Artur Marciniak
Czerwona kartka w 89. minucie 89' Michał Brzostowski


Awans do II ligi : Gryf Wejherowo[10], Olimpia Zambrów, Radomiak Radom, Polonia Bytom[11]

Przypisy