Plik:Medal State Prize Soviet Union.png

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Medal_State_Prize_Soviet_Union.png(87 × 176 pikseli, rozmiar pliku: 14 KB, typ MIME: image/png)

Opis

Opis
English: Medal State Prize Soviet Union
Русский: Медаль Государственной Премии СССР
Data (data pierwszego przesłania pliku)
Źródło Originally from ru.wikipedia; description page is/was here.
Autor Oryginalnym przesyłającym był Vlsergey z rosyjskiej Wikipedii
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)

Original upload licensing was PD-RU-exempt

Licencja

Public domain
Ten plik nie jest przedmiotem ochrony praw autorskich zgodnie z Częścią IV Kodeksu Cywilnego Federacji Rosyjskiej № 230-ФЗ z dnia 18 grudnia 2006 r.

Art. 1259. Przedmiot praw autorskich

§ 5

Praw autorskich nie stosuje się do idei, pojęć, zasad, metod, procesów, systemów, środków, rozwiązań technicznych, organizacyjnych i innych problemów, odkryć, języków programowania.

§ 6

Nie są przedmiotem prawa autorskiego:
  • oficjalne dokumenty organów państwowych i organów samorządu lokalnego, w tym lokalnych przepisów, innych tekstów prawnych, orzeczeń sądowych, innych materiałów o charakterze legislacyjnym, administracyjnym i sądowym, oficjalne dokumenty organizacji międzynarodowych, a także ich tłumaczenia oficjalne;
  • symbole państwowe i znaki (flagi, herby, ordery, banknoty i tym podobne), a także symbole i znaki jednostek samorządowych;
  • dzieła sztuki ludowej (folklor), które nie mają konkretnych autorów;
  • doniesienia na temat wydarzeń i faktów, które mają wyłącznie charakter informacyjny (wiadomości, programy telewizyjne, harmonogramy transportu i tym podobne).

Pełny tekst ustawy: po rosyjsku (po angielsku).
Coat of Arms of the Russian Federation.svg

Komentarz – Zgodnie z międzypaństwowym i międzynarodowych konsensusem Federacja Rosyjska jest prawnym następcą Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej i Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, dlatego ta licencja ma zastosowanie również do oficjalnych symboli i formalnych dokumentów z RFSRR i ZSRR (poziom wspólnotowy[1]).

Uwaga – Ta licencja nie może być stosowana do projektów oficjalnych symboli i dokumentów, które mogą być chronione prawami autorskimi.


  1. Poziom wspólnotowy oznacza, że korzystanie z oficjalnych symboli i formalnych dokumentów 14 innych republik radzieckich jest przedmiotem prawa ich następcy prawnego. Zobacz odpowiednie szablony licencyjne.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny01:34, 30 cze 2017Miniatura wersji z 01:34, 30 cze 201787 × 176 (14 KB)Bogdanov-62colour
19:11, 6 kwi 2008Miniatura wersji z 19:11, 6 kwi 200887 × 176 (16 KB)Ilich== Summary == {{Information |Description={{en|Medal State Prize Soviet Union}} {{ru|Медаль Государственной Премии СССР}} |Source=Originally from [http://ru.wikipedia.org ru.wikipedia]; description page is/was [http://ru.wiki

Globalne wykorzystanie pliku

Metadane