Diverse

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Diverse – marka odzieżowa powstała w 1993 roku. Właścicielem marki jest firma ETOS S.A. z siedzibą w Gdańsku.

Oferuje odzież damską i męską, której uzupełnieniem są akcesoria, obuwie oraz torby i plecaki.

salon Diverse strefa wejścia

Sieć sprzedaży Diverse, to obecnie ponad 270 salonów w całej Polsce. Diverse umożliwia również zakup swoich produktów w sklepie internetowym.

Kluczowym elementem wizerunku marki Diverse jest zaangażowanie w różnego rodzaju działania promujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu. W ramach projektu DiverseExtremeTeam, marka organizuje wydarzenia i imprezy związane ze sportami ekstremalnymi i wyczynowymi, współpracując przy tym z różnymi stowarzyszeniami oraz sportowcami. Diverse ExtremeTeam, to również cykliczna kolekcja odzieży, która charakteryzuje się wygodą i techniczną funkcjonalnością.

Dla stałych klientów Diverse powstał program lojalnościowy o nazwie Diverse Club. Uczestnicy programu mają dostęp do informacji o produktach, promocjach, imprezach i limitowanych ofertach.

Marka Diverse jest zdobywcą nagród i wyróżnień. Wśród nich: tytuł CoolBrand Polska (przyznawany marce rozumianej jako obiekt pożądania wśród osób wyznaczających trendy i wywierających wpływ na opinię publiczną), Diamenty Forbesa w rankingu najbardziej wartościowych firm oraz wielokrotne wyróżnienia jako Studencki Produkt Roku.

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]