Wikipedysta:Lukasz2/Moje artykuły: Różnice pomiędzy wersjami
Usunięta treść Dodana treść
Znacznik: Wycofane |
-1 Znacznik: Ręczne wycofanie zmian |
||
Linia 586: | Linia 586: | ||
#[[Miguel Jones]] |
#[[Miguel Jones]] |
||
#[[Rafał Dymowski]] |
#[[Rafał Dymowski]] |
||
#[[Rewolucja 19 kwietnia]] |
|||
==2== |
==2== |
||
#[[Mieczysław Szymkowiak]] |
#[[Mieczysław Szymkowiak]] |
Aktualna wersja na dzień 22:54, 8 lis 2020
- Historia Chorwacji
- Historia Holandii
- Historia Finlandii
- Historia Norwegii
- Historia Szwajcarii
- Historia Luksemburga
- Historia Słowacji
- Historia Słowenii
- Historia Estonii
- Historia Rosji - napisane od nowa
- Carstwo Rosyjskie - napisane od nowa
- Tsuyoshi Yamanaka
- Hamulec fiskalny
- Formuły handlowe
- Koli (logistyka)
- Pasywa kwalifikowane
- Prawo do ponownego przedłożenia
- Ladislav Hejdánek
- Petr Nečas
- Hong Sung-sik
- Kim U-gil
- Kim Un-chol
- Wijan Ponlid
- Choi Chol-su
- Lee Byong-uk
- Daniel Urbański
- Kim Song-guk
- Clarence Vinson
- Bołat Żumadyłow
- Harald Julin
- István Kovács (bokser)
- Román Martínez
- Amir Khan
- Irving Meretsky
- Huang Chih-hsiung
- Gord Aitchison
- Chuck Chapman
- Rodolfo Choperena
- Andrés Gómez (koszykarz)
- Malcolm Wiseman
- Chu Mu-yen
- Hans Peter Minderhoud
- Wyłuszczenie kończyny
- Abu Muslim al-Churasani
- Raúl Fernández (koszykarz)
- Victor Borja
- Luis Ignacio de la Vega
- Edward Dawson
- James Stewart (koszykarz)
- Enad Licina
- Carlos Borja (koszykarz)
- Frank Schaffer
- Doug Peden
- Walther Dahl
- Art Chapman
- Aleksandros Nikolaidis
- Ian Allison
- Wybory parlamentarne w Pakistanie w 2008 roku
- Wojciech Gutorski
- Fred Haines
- Gustav Dyrssen
- Harlan Marbley
- Wolfgang Behrendt
- Gösta Runö
- Francesco Musso
- Attila Mizsér
- Servílio de Oliveira
- Björn Ferm
- Chang Kyou-chul
- Gyula Török
- Quincey Daniels
- Heather Fell
- Wladimir Jengibarian
- Oleg Grigorjew
- Bo Lindman
- Bertil Uggla
- Anatolij Starostin
- Eiji Morioka
- Ricardo Delgado
- Georg de Laval
- Quincey Daniels
- Silvio Hernández
- Heinz Brandt
- Stefan Majer
- Patrice Laffont
- Hilary Schramm
- Frank Schaffer
- Fred Haines
- Wojciech Gutorski
- Walther Dahl
- Wybory parlamentarne w Pakistanie w 2008 roku
- Wyłuszczenie kończyny
- The Philidorian
- Szachmatna misl
- Teoria y práctica del Axedrez
- Ajedrez (El) argentino
- Échiquier de France (L’)
- American chess bulletin
- Bitburg
- Iwan Dworny
- Iwan Jedieszko
- Stefan Majer
- Partia Pracy (Malta)
- Wybory do Folketingetu w 1945 roku
- Wybory do Folketingetu w 1947 roku
- Ofer Lifschitz
- Richard McTaggart
- Hugh Russell
- Władimir Safronow
- Frederick Tiedt
- René Libeer
- Bitburg
- Carstwo Rosyjskie
- Silke Kraushaar-Pielach
- Teoria y práctica del Axedrez
- Échiquier de France (L’)
- Die Brüderschaft
- Échiquier français (L’)
- South African Chess Player
- The Philidorian
- American chess bulletin
- Szachmatna misl
- Arbeiter Schachzeitung
- Le Philidorien
- Angelika Schafferer
- Leif Rohlin
- Tomas Jonsson
- Patrik Juhlin
- Royal Bahamas Defence Force, Air Wing
- Bahrańskie Siły Powietrzne
- Belgijskie Siły Powietrzne
- Belizeńskie Siły Powietrzne
- Benińskie Siły Powietrzne
- Burundyjskie Siły Powietrzne
- Chorwackie Siły Powietrzne
- Cypryjskie Siły Powietrzne
- Czadyjskie Siły Powietrzne
- Czeskie Siły Powietrzne
- Senegalskie Siły Powietrzne
- Sierraleońskie Siły Powietrzne
- Somalijskie Siły Powietrzne
- Lankijskie Siły Powietrzne
- Suazijskie Siły Powietrzne
- Sudańskie Siły Powietrzne
- Surinamskie Siły Powietrzne
- Szwajcarskie Siły Powietrzne
- Szwedzkie Siły Powietrzne
- Kambodżańskie Siły Powietrzne
- Kameruńskie Siły Powietrzne
- Katarskie Siły Powietrzne
- Kenijskie Siły Powietrzne
- Kolumbijskie Siły Powietrzne
- Siły Powietrzne Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej
- Kostarykańskie Siły Powietrzne
- Kubańskie Siły Powietrzne
- Kuwejckie Siły Powietrzne
- Jamajskie Siły Powietrzne
- Japońskie Powietrzne Siły Samoobrony
- Jemeńskie Siły Powietrzne
- Jordańskie Siły Powietrzne
- Laotańskie Siły Powietrzne
- Sotyjskie Siły Powietrzne
- Libańskie Siły Powietrzne
- Liberyjskie Siły Powietrzne
- Litewskie Siły Powietrzne
- Tongańskie Siły Powietrzne
- Trynidadzkie Siły Powietrzne
- Tunezyjskie Siły Powietrzne
- Tureckie Siły Powietrzne
- Siły powietrzne Gujany
- Benińskie Siły Powietrzne
- Österreichische Luftstreitkräfte
- Irlandzki Korpus Lotniczy
- Norweskie Siły Powietrzne
- Siły Powietrzne Wybrzeża Kości Słoniowej
- Siły Powietrzne Paragwaju
- Belizeńskie Siły Powietrzne
- Nepalskie Siły Powietrzne
- Nigerskie Siły Powietrzne
- Siły powietrzne Luksemburga
- Skrzydło Lotnicze Sił Zbrojnych Malty
- Węgierskie Siły Powietrzne
- Aeronautica Militare
- Siły Powietrzne Wybrzeża Kości Słoniowej
- Julius Skutnabb
- Robert Jonquet
- Ha-Miflaga ha-Leumit ha-Aravit
- Clifford Jones
- Jiří Hájek
- Jaroslav Šabata
- Augustin Navrátil
- Ludvík Vaculík
- Ludowa Unia Demokratyczna
- Ri Jong Ok
- Jim Gilmore
- Chun Doo-hwan
- Inicjatywa Feministyczna (Polska)
- Yokozuna
- Ōzeki
- Sekiwake
- Kiyoshi Tanabe
- Sandro Lopopolo
- Marieta Gotfryd
- Miran Tepeš
- 24h Le Mans
- Nigel Mansell
- Wybory parlamentarne w Polsce w 1919 roku
- Wybory parlamentarne w Polsce w 1928 roku
- Wybory parlamentarne w Polsce w 1935 roku
- Wybory parlamentarne w Polsce w 1938 roku
- Wybory parlamentarne w Japonii w 2005 roku
- Wybory parlamentarne w Estonii w 2007 roku
- Hirokazu Yagi
- Daniel Goldin
- Jan Kazimierz Wilczyński
- Carolyn Porco
- Punkt jury
- Sieć - ostatni bastion SS
- Pluton egzekucyjny
- Jacques Rogge
- Giovanna Amati
- Henryk Ehrlich
- Bill Haast
- Jacques Rogge
- Andrzej Błasik
- Takanohana Kōji
- Kenshi Takanohana
- Giennadij Ziuganow
- Zamach na iracki parlament (2007)
- Siły Powietrzne Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej
- Sotyjskie Siły Powietrzne
- Ulica rtm. Witolda Pileckiego w Warszawie
- Ulica Indiry Gandhi w Warszawie
- Narodowy Kongres Polski
- Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
- Dzmitryj Zawadski
- Siarhiej Hajdukiewicz
- Dzmitryj Daszkiewicz
- Pawieł Siewiaryniec
- Łotewskie Siły Powietrzne
- Siamion Domasz
- Projekt Phoenix
- Uładzimir Hanczaryk
- Juryj Humianiuk
- Dzień Wolności
- Hienadź Karpienka
- Jacky Ickx
- Henry Segrave
- Autódromo José Carlos Pace
- Wolfgang von Trips
- Tony Brooks
- Robert Bonoist
- Pietro Bordino
- Peter Collins (kierowca wyścigowy)
- John Watson (kierowca)
- Georges Bollot
- British Racing Motors
- Chris Amon
- Arthur Duray
- Achille Varzi
- Al Amn al Chas
- Uładzimir Jarmoszyn
- Główna Dyrekcja Wywiadu
- Kontrgambit Falkbeera
- Uładzimir Kudzinau
- Franciscus Sylvius
- Hatem Ghoula
- Jeffrey Albrecht
- Simon Flexner
- Georges Marchais
- Anatolij Dobrynin
- Johann Helmont
- Albrecht von Haller
- Sonia Bisset
- August von Wassermann
- Inwazja na Afganistan (2001–2002)
- Aleen Bailey
- Jan Strzelczyk
- Heinrich Quincke
- Primož Kozmus
- Partia Narodowej Wolności
- Akrania
- Seth Shostak
- Jill Tarter
- Komunistyczna Partia Białorusi (1996)
- Wiktar Szejman
- John William Little
- Bernhard von Langenbeck
- John Hughlings Jackson
- Robert Liston
- Alfred Hegar
- Ferdinand von Hebra
- Georges Hayem
- Sahachirō Hata
- Andrzej Franciszek Ksawery Dybek
- Pierre Joseph Desault
- Jean Cruveilhier
- Vítězslav Chlumský
- David Bruce
- Blednica
- Alfred Blalock
- Wacław Mayzel
- Gregory Vaitl Boyer
- Duane Swanson
- Francis Johnson
- Estońska Partia Centrum
- Estońska Partia Reform
- Estońska Partia Lewicowa
- Partia Estońskich Chrześcijańskich Demokratów
- Rosyjska Partia w Estonii
- Sverigedemokraterna
- Feliks Fikus
- Wybory prezydenckie na Kubie w 2018 roku
- Shunpei Uto
- Henryk Przepiórka
- Jan Higersberger
- Janusz Adamczyk (piłkarz)
- Theodor Lewald
- Jeannette Campbell
- Carlos Alberto Moratorio
- Erwin Sietas
- Alice Bridges
- Żałoba narodowa w Polsce
- Utrata masy ciała
- Demetria Washington
- Ryūnosuke Haga
- Ami Kondo
- Kanae Yamabe
- Hisayoshi Harasawa
- Mashu Baker
- Haruka Tachimoto
- Zygmunt Czarzasty
- Wanda Kononowicz
- Lech Isakiewicz
- Anna Harańczyk
- Rajmund Koperski
- Janusz Cywiński (żołnierz)
- Ali Al-Bulaihi
- Jacek Hałasik
- Lech Buczowski
- Andrzej Karbowiak
- Robert Farnan
- Joseph Ryan
- Willi Eichhorn
- Hugo Strauß
- Shōzō Makino
- Pae Gil-su
- Li Bun-hui
- Pożary lasów w Grecji (2018)
- Pożary lasów w Szwecji (2018)
- Hwang He-suk
- Jang Ok-rim
- Jong Ok-jin
- Kang Ok-sun
- Kim Myong-suk
- Kim Zung-bok
- Kim Su-dae
- Kim Yeun-ja
- Paek Myong-suk
- Ri Chun-ok
- Ryom Chun-ja
- Kim Yong-ik
- Charles Delelienne
- Maurice van den Bemden
- René Strauwen
- Raoul Daufresne de la Chevalerie
- Adolphe Goemaere
- Pierre Chibert
- André Becquet
- Raymond Keppens
- Charles Gniette
- Pierre Valcke
- Louis Diercxsens
- Jean van Nerom
- Robert Gevers
- Maurice Van Damme
- Nicolas Levi
- Christian Hansez
- Jacques Maus
- Florian Wellbrock
- San Marino na Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce 2018
- Monako na Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce 2018
- Andora na Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce 2018
- Kosowo na Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce 2018
- Poul Hansen
- Hans Bjerrum
- Ellen Osiier
- Ejvind Blach
- Niels Blach
- Abraham Kurland
- Steen Due
- Thorvald Eigenbrod
- Else Jacobsen
- Frands Faber
- Paul Metz
- Erik Husted
- Hans Herlak
- Henning Holst
- Andreas Rasmussen
- Hans Jørgen Hansen
- Carl Jensen (zapaśnik)
- Carl Jensen (bokser)
- Rigmor Olsen
- Żałoba narodowa na świecie
- Franciszek Pacek
- Irena Byrska
- Janusz Kantorski
- Agata Klimek
- Andrzej Kłos
- Ryszard Gerlachowski
- Tadeusz Żarnecki
- Mieczysław Gulcz
- Rupert Grasegger
- Hans Maurer
- Referendum na Cyprze w 2004 roku
- Aleksandra Szutko
- Andrzej Zagrojski
- Marian Cholewa
- Henryk Drygalski
- Tadeusz Chmielewski (aktor)
- Natalia Greniewska
- Janusz Pudykiewicz
- Henry Duey
- Alan Greene
- Hermann Stork
- Elbert Root
- Käthe Köhler
- Paul Klingenburg
- Bernhard Baier
- Gustav Schürger
- Josef Hauser (piłkarz wodny)
- Alfred Kienzle
- Hans Schulze
- Helmuth Schwenn
- Hans Schneider (piłkarz wodny)
- Heinrich Krug
- Fritz Stolze
- Henri Disy
- Albin Pajda
- Czesław Mostek
- Irena Krasnowiecka
- Rudolf Rusin
- Stefan Serednicki
- Jan Kroszczyński
- Urszula Stępińska
- Alina Korta
- Władysław Buchner
- Józef Kaufman
- Gustaw Buszyński
- Antoni Bednarczyk
- Aleksander Michajlik
- Zofia Falkowska
- Constantino León
- Jerzy Rakowiecki
- Jadwiga Marso
- Bärbel Hähnle
- Tymczasowy Komitet Ludowy Korei Północnej
- Ryszard Sewer-Słowiński
- Józef Krętosz
- Maria Wiercińska
- Ignacy Samsonowicz
- Eugenia Wąsowska-Leszczyńska
- Albert Vande Weghe
- Bolesław Gonet
- Ewa Osiecka
- Melissa Courtney
- Tony van Diepen
- Lisanne de Witte
- Joris van Gool
- Emre Zafer Barnes
- Óscar Husillos
- Lubomir Dymsza
- Jadwiga Walewska
- Wybory parlamentarne w Korei Północnej w 2019 roku
- Zamach w Matsumoto
- Emil Vambera
- Stefan Stupnicki
- Klemens Langowski
- Maksymilian Kugler
- Kazimierz Karpiński
- Zbigniew Nowakowski (sportowiec)
- Warszawskie Cmentarze Komunalne
- Jesús Gómez (lekkoatleta)
- Mariko Yoshida (siatkarka)
- Yūko Mitsuya
- Janko Rusew
- Anton Kodżabaszew
- Neno Terzijski
- Jacek Kubiak (biolog)
- Katsuhiro Matsumoto
- Przywrócić Prawo
- Ruth Chepngetich
- Stefan Dmochowski
- Anders Peter Nielsen
- Józef Krasinkiewicz
- Leszek Ossowski
- Władysław Lemiszko
- Spartaco Bandinelli
- Maurio Cia
- Erkki Pakkanen
- Peter Sturholdt
- Jorma Limmonen
- Carlos Lucas
- Alfredo Porzio
- Pablo Chacón
- Víctor Zalazar
- Joanis Chrisafis
- Charles Atkin
- Eric Crockford
- Harry Haslam
- Harold Cooke
- Reginald Crummack
- John Bennett (hokeista na trawie)
- Colin Campbell (hokeista na trawie)
- Harold Cassels
- Arthur Leighton
- John McBryan
- George McGrath
- Héctor Méndez
- Eladio Herrera
- Léonard Steyaert
- Hans-Jörg Criens
- Raymond Smillie
- Victor Jörgensen
- Jee Yong-ju
- Nico Hernandez
- Robert Wells
- Joahnys Argilagos
- Yuberjen Martínez
- Ralph Evans
- Song Soon-chun
- Arto Nilsson
- Mario Guilloti
- Terroryzm chemiczny
- Chung Shin-cho
- Arkadiusz Góral
- Juan Hernández Pérez
- Pat Cowdell
- Adam Koczwara
- Kazimierz Malak
- Hermann Linkenbach
- Hans Huber
- Xavier Eluère
- Frederick Colberg
- Gilbert Chapron
- Gajdarbiek Gajdarbiekow
- Nicholas Gargano
- Baek Hyun-man
- Heinz Schulz
- Clarence Newton
- Montgomery Herschowitch
- Harold Franks
- Marcella Borkowska
- Witold Kuncewicz
- Wybory gminne we Francji w 2020 roku
- Eva Wilms
- Rose-Aimée Bacoul
- Mirosława Szubska
- Andrea Thomas
- Angelo Rottolli
- Martin Tudor
- Daniel Yuste
- Kwasi Owusu
- Opoku Afriyie
- Nojim Maiyegun
- Marian Pawełczyk
- Lucjan Olszewski
- Chung Won-shik
- Ludomił Lewenstam
- Antonio Ullo
- Ari Suhonen
- Thae Yong-ho
- Curly Neal
- Marcelo Peralta
- Aleksandr Gierasimow (hokeista)
- Yang Liujing
- Anthony Jose Zambrano
- Frank Parks
- Ricardo Juarez
- Charles Mooney
- Ricardo Williams
- Diogenes Luna
- José Aguilar
- John Mugabi
- Antony Madigan
- Miguel Jones
- Rafał Dymowski
2[edytuj | edytuj kod]
- Mieczysław Szymkowiak
- Rafael Caldera
- Wilhelm Burgdorf
- Magda Goebbels
- Gerhardt Boldt
- Vittorio Ambrosio
- Heinz Linge
- Siegfried Knappe
- Hans-Erich Voss
- Erna Flegel
- Abdou Diouf
- Francisco Antonio Pinto Díaz
- Francisco Ramón Vicuña Larraín
- Labid Abawi
- Berchem-Sainte-Agathe[1]
- Krzysztof Kowalczyk (trener)
- Hans Krebs
- Grzegorz Krzemiński
- Rumień trwały[2]
- Kento Sakuyama
- Marián Kelemen[3]
- Alwin-Broder Albrecht
- John Hay (amerykański polityk)[4],
- William R. Day
- Philander C. Knox
- Edward Everett
- Chorwacja na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2002
- Tadżykistan na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2002
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1956
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1964
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1968
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1972
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1976
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1998
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2002
- Paul von Eltz-Rübenach
- Kenia na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1998
- Liechtenstein na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2002
- Liechtenstein na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1994
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1976
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1972
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1964
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1968
- Iran na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1956
- Ernest Shonekan.
- Tadżykistan na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2002 ,
- Wiesław Giler
- Eric Mitchell
- Bank Centralny Korei Północnej
- Krzysztof Sieńko
- Dawid Kupczyk
- Thomas Francis Bayard
- Chorwacja na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1998
- Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
- Ulrich von Brockdorff-Rantzau
- Rafael Gracz
- Alv Gjestvang
- Toivo Salonen
- William Disney
- Villy Haugen
- Juan Almeida Bosque
- Oleg Tiurin
- Saad Jassim S. Al-Hayani
- Charlotte de Rothschild
- Endurance Idahor
- Gylfi Magnússon
- Joe Brincat
- Pak Nam Gi
- Referendum w Szwecji w 1922 roku
- Referendum w Szwecji w 1994 roku
- Referendum w Szwecji w 1955 roku
- Łańcuch węglowy
- Tony Halme
- Nao Kodaira
- Masako Hozumi
- Ryszard Wójcik
- Emilia Chopin
- Ingrid Fliter
- Philippe Giusiano
- Marc Laforêt
- Sobekemsaf I
- Pepi III
- Nikare II
- Padiiset I
- Wybory prezydenckie w Polsce w 1947 roku
- Gazet Van Antwerpen
- Wiesław Rygiel
- Zenon Pieniążek
- Antoni Wołosz
- Zygmunt Przygoda
- Jerzy Fronczak
- Zygmunt Ochmański
- Czesław Matusik
- Tadeusz Pawlus
- Bartłomiej Dorywalski
- Andrzej Sztorc
- Natalja Ławrowa
- Koreańska Centralna Agencja Prasowa
- Moriz Rosenthal
Przypisy[edytuj | edytuj kod]
.